תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הנמרה לבית ליברזון

דיילי ציפי


הנמרה לבית ליברזון

מאת 16 בספטמבר 2015, 11:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אסתר ליברזון, לשעבר מנהלת הטכנולוגיות הראשית של טלדור, השתלבה לפני כחודש בתור סמנכ"לית ושותפה בסטארט-אפ חדש בתחום אפליקציות המובייל. היא לא הייתה מוכנה לספר לדיילי ציפי באיזה סטארט-אפ מדובר, אולם ציינה כי אנחנו נשמע עליו בחודש הקרוב.

לעומת זאת, היא בישרה לדיילי ציפי חדשות טובות מאוד: ליברזון התחתנה במזל טוב עם בחיר ליבה – יניב נמר, ד"ר לפיסיקה ומומחה לעיבוד תמונה בבית קרנדג'י בתל אביב, מה שהופך אותה לנמרה אמיתית, במלוא מובן המילה. בכך התגשמה נבואתו של פלי הנמר, שאמר לה בעבר: "הנמר שלך עוד יגיע!"

בחתונה נכח, בין היתר, נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת המערכות של טלדור, שהיה עד לחתימת הכתובה (ו-וידא כי מי שהייתה עד לא מכבר מנהלת תחתיו לא תקבל פחות ממה שמגיע לה…) ונשא נאום מרגש על פרשת "כי תבוא".

דיילי ציפי, שכמובן מאחלת מזל טוב לזוג הצעיר, צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

הכלה בשמלת הכלולות

הכלה בשמלת הכלולות

הזוג הצעיר

הזוג הצעיר

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת המערכות של טלדור, משמש עד לעריכת הכתובה ומוודא שהכול בסדר

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת המערכות של טלדור, משמש עד לעריכת הכתובה ומוודא שהכול בסדר

כבכל חתונה, גם כאן לא שכחו את ירושלים

כבכל חתונה, גם כאן לא שכחו את ירושלים

הנמרה לבית ליברזון Reviewed by on . אסתר ליברזון, לשעבר מנהלת הטכנולוגיות הראשית של טלדור, השתלבה לפני כחודש בתור סמנכ"לית ושותפה בסטארט-אפ חדש בתחום אפליקציות המובייל. היא לא הייתה מוכנה לספר לדי אסתר ליברזון, לשעבר מנהלת הטכנולוגיות הראשית של טלדור, השתלבה לפני כחודש בתור סמנכ"לית ושותפה בסטארט-אפ חדש בתחום אפליקציות המובייל. היא לא הייתה מוכנה לספר לדי Rating: 0

הגיבו