בא לבקר במאורת הנמר

אפי צ'אושו, מנכ''ל חיון מחשבים מקבוצת All Trade

לאחר המפגש המוצלח של פורום המנמ"רים והמנכ"לים C3 מבית אנשים ומחשבים, שנסעו לסוף שבוע בסורנטו, איטליה, הגיע לבקר במאורת הנמר אפי צ'אושו, המנכ"ל המשותף (השני הוא יוסי צייגר) של הראל טכנולוגיות מידע מקבוצת One1 – החברה הציבורית אותה מוביל עדי אייל.

האני מאמין של צ'אושו הוא: "אני אדם של אמונה עם רצון גדול להצליח ומכיר את כל הדרך מלמטה לאחר כל דבר שעשיתי עד היום. אני מאמין שאנשים עובדים עם אנשים והכי חשוב זה להיות איש של אנשים".

צ'אושו עובד בהראל מיום הקמתה של החברה. הדבר שתמיד הבדיל בינה לבין האחרות הוא האנשים שבה: ממוצע הוותק של עובדיה עומד על יותר מ-15 שנים. כאחד שקודם מהמקום הנמוך בחברה ועד לראשה, צ'אושו מאמין ונותן הזדמנות לעובדים להתקדם בתוך החברה. ואכן, רוב המנהלים בה צמחו מתוכה.

הראל הוקמה ב-1989. היו לה אז חמישה עובדים, שמתוכם שני השותפים בהקמתה, דני מועלם ושמי אלדור. היא הוקמה כחברה משפחתית וכך נשארה עד היום, גם כחלק מקבוצת One1 הגדולה. יש להראל לקוחות נאמנים מיום הקמתה – בנק מזרחי-טפחות, הבנק הבינלאומי, חברות ביטוח ועוד גופים רבים. היתרון הגדול שלה טמון, לדבריו, בגמישות ובשמירה על שותפות עם הלקוח לכל צרכיו ודרישותיו.

החברה מתמחה בפתרונות של אחסון, שרתי VM, כולל פריסל, שמלווה את העסקות וההתקנה אצל הלקוח, והמשך מתן After sale service. זה המקום לומר מזל טוב ליובל 25 השנים הראשונות של הראל וגם לצ'אושו אישית, שבכל חייו המקצועיים הוא ממשיך לגדול ולהצליח בה.

בא לבקר במאורת הנמר: אפי צ'אושו, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע

בא לבקר במאורת הנמר: אפי צ'אושו, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים