תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » חילופים בדיסקונט: לוי הלוי מונה לסמנכ"ל וראש חטיבת טכנולוגיות במקומו של שי ורדי

חילופים בדיסקונט: לוי הלוי מונה לסמנכ"ל וראש חטיבת טכנולוגיות במקומו של שי ורדי

הלוי, לשעבר מנמ"ר מנורה מבטחים, ייכנס לתפקידו בחודש מאי ● ורדי פורש לאחר 10 שנים בתפקידי ניהול בכירים בדיסקונט

מאת 8 באפריל 2014, 10:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לוי הלוי, לשעבר מנמ"ר מנורה מבטחים, מונה אמש (ב') לסמנכ"ל הטכנולוגיות של בנק דיסקונט ולחבר הנהלת הבנק. הוא ייכנס לתפקידו בחודש מאי ויחליף את שי ורדי, שהודיע על פרישתו. הדירקטוריון אישר את מינויו וזה כפוף עתה לאישור סופי של בנק ישראל.

ורדי פורש מתפקידו לאחר 10 שנים בהן כיהן בתפקידי ניהול בכירים בדיסקונט. הוא הוביל בשנים האחרונות פרויקטי IT מרכזיים, ביניהם פרויקט "אופק" להחלפת מערכות הליבה של הבנק ואת המהלך לשדרוג מערך ה-IT של הקבוצה. מאז 2010 כיהן כחבר הנהלה וראש חטיבת טכנולוגיות ותכנון. במסגרת זו, הוביל מהלך של ייעול החטיבה, במקביל לבניית ויישום תוכנית פרויקטים רב שנתית. כמו כן כיהן ורדי כדירקטור במספר חברות בת של הקבוצה.

שי ורדי, סמנכ"ל הטכנולוגיות והתכנון הפורש של בנק דיסקונט. צילום: קובי קנטור
שי ורדי, סמנכ"ל הטכנולוגיות והתכנון הפורש של בנק דיסקונט. צילום: קובי קנטור
הלוי שימש עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל ומנהל אגף מערכות מידע וטכנולוגיה במנורה מבטחים. בעברו הוא כיהן כמנהל אגף הפיתוח של בנק הפועלים, מנכ"ל קבוצת מלם ומנכ"ל משותף במלם-תים.

בהודעת הנהלת הבנק נכתב כי "הלוי מביא איתו לדיסקונט ניסיון רב בניהול בתי תוכנה וגופי פיתוח גדולים, וניסיון עסקי כיזם וכמנכ"ל של אחת מחברות המיחשוב הגדולות בישראל". לילך אשר-טופילסקי, מנכ"לית קבוצת דיסקונט, ציינה כי "חטיבת הטכנולוגיות תופסת מקום מרכזי בפעילות הליבה של הבנק".

חילופים בדיסקונט: לוי הלוי מונה לסמנכ"ל וראש חטיבת טכנולוגיות במקומו של שי ורדי Reviewed by on . לוי הלוי, לשעבר מנמ"ר מנורה מבטחים, מונה אמש (ב') לסמנכ"ל הטכנולוגיות של בנק דיסקונט ולחבר הנהלת הבנק. הוא ייכנס לתפקידו בחודש מאי ויחליף את שי ורדי, שהודיע על לוי הלוי, לשעבר מנמ"ר מנורה מבטחים, מונה אמש (ב') לסמנכ"ל הטכנולוגיות של בנק דיסקונט ולחבר הנהלת הבנק. הוא ייכנס לתפקידו בחודש מאי ויחליף את שי ורדי, שהודיע על Rating:

תגובות (2)

  • Avatar

    איציק

    אולי הלוי יצליח לשקם את הריסות המערכת העתיקה שבנה ורדי – אותה מערכת שמתגלגת כבר 50 שנה מבורוז עד יבמ. הכל טלאים וכפילויות ומשולשים שמחייבים תחזוקה על ידי מאות תוכניתנים ובזבוז כספים אדירים.

  • Avatar

    עובד מיחשוב דיסקונט

    איציק צודק אבל ספק רב אם הלוי יצליח לשקם את הריסות שי ורדי – גרם נזקים לדורות

הגיבו