תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חברים ופרטנרים

דיילי ציפי


חברים ופרטנרים

מאת 6 באפריל 2014, 16:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקסטנד (Extend), בניהולו של יונתן טורצקי, נציגה בישראל של חברת MobileIron, אירחה בישראל את הנדריק ואן דר ולדה, מנהל איזורי בחברה המתמחה באבטחת מידע וניהול מוביליטי (MDM) במגזר העסקי והארגוני. ואן דר ולדה, מנהל איזורי של MobileIron במדינות בלגיה, לוקסמבורג וישראל, נפגש עם לקוחות ואינטגרטורים מובילים של MobileIron בשוק המקומי.

במהלך ביקורו פגשו ואן דר ולדה וטורצקי את ראובן מייסטר, מנהל אגף פתרונות תקשורת לעסקים בפרטנר, ואן דר ולדה וטורצקי קיימו בנוסף מפגש הוקרה במבשלת הבירה ג'מס בפתח תקווה לעובדי אגף פתרונות תקשורת לעסקים בחברת פרטנר, כדי לציין את פעילותם המשותפת. דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: יונתן טורצקי, מנכ"ל אקסטנד; הנדריק ואן דר ולדה, מנהל איזורי ב-MobileIron; וראובן מייסטר, מנהל אגף פתרונות תקשורת לעסקים בפרטנר
מימין: יונתן טורצקי, מנכ"ל אקסטנד; הנדריק ואן דר ולדה, מנהל איזורי ב-MobileIron; וראובן מייסטר, מנהל אגף פתרונות תקשורת לעסקים בפרטנר
חברים ופרטנרים Reviewed by on . אקסטנד (Extend), בניהולו של יונתן טורצקי, נציגה בישראל של חברת MobileIron, אירחה בישראל את הנדריק ואן דר ולדה, מנהל איזורי בחברה המתמחה באבטחת מידע וניהול מוביל אקסטנד (Extend), בניהולו של יונתן טורצקי, נציגה בישראל של חברת MobileIron, אירחה בישראל את הנדריק ואן דר ולדה, מנהל איזורי בחברה המתמחה באבטחת מידע וניהול מוביל Rating:

הגיבו