תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » שירה פאיאנס-בירנבאום מונתה לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי במיקרוסופט ישראל

שירה פאיאנס-בירנבאום מונתה לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי במיקרוסופט ישראל

במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על גיבוש ויישום כלל תוכניות השיווק, האסטרטגיה והביצועים העסקיים של החברה

מאת 12 בינואר 2014, 12:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על מינויה של שירה פאיאנס-בירנבאום לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי של סניף החברה בישראל. במסגרת תפקידה תהיה פאיאנס-בירנבאום אחראית על גיבוש ויישום כלל תוכניות השיווק, האסטרטגיה והביצועים העסקיים של מיקרוסופט בארץ, בערוצים השונים.

בתפקידה האחרון היא שימשה כראש אגף אסטרטגיה ושיווק לקוחות קיימים בפרטנר ולפני כן צברה 20 שנות ניסיון בתפקידי ניהול שונים, בין השאר כמנכ"לית חצי חשבון מקבוצת הפניקס וכמנהלת חטיבת הייעוץ השיווקי והאסטרטגי בקסלמן וקסלמן PwC. פאיאנס-בירנבאום היא בעלת תואר MBA מבית הספר למינהל עסקים רקנאטי שבאוניברסיטת תל אביב ותואר BA בצרפתית ובלימודים כללים מאותה אוניברסיטה.

שירה פאיאנס-בירנבאום מונתה לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי במיקרוסופט ישראל Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על מינויה של שירה פאיאנס-בירנבאום לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי של סניף החברה בישראל. במסגרת תפקידה תהיה פאיאנס-בירנבאום אחראית על גי מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על מינויה של שירה פאיאנס-בירנבאום לסמנכ"לית שיווק ותכנון עסקי של סניף החברה בישראל. במסגרת תפקידה תהיה פאיאנס-בירנבאום אחראית על גי Rating:

הגיבו