תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טיק-טוק מוסיפה כתוביות אוטומטיות לסרטונים
מוסיפה כתוביות אוטומטיות. טיק-טוק. צילום: BigStock

טיק-טוק מוסיפה כתוביות אוטומטיות לסרטונים

יוצרי הסרטונים לטיק-טוק יוכלו ליצור כתוביות אוטומטיות לסרטוני הווידיאו שלהם וגם לתקן או לערוך את הטקסט לפי הצורך, והצופים – מצידם, יוכלו גם לבחור שלא לראות את הכתוביות

מאת 7 באפריל 2021, 15:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סוף סוף – גם טיק-טוק (TikTok) הוסיפה לאפליקציה שלה כתוביות אוטומטיות, ובכך היא משפרת את הנגישות שלה.

עד עכשיו, משתמשי טיק-טוק שרצו שהסרטונים שלהם יהיו נגישים יותר נאלצו להקליד ידנית את הכתוביות, תהליך ארוך ומייגע. כעת, עם הוספת התכונה החדשה, המשתמשים יוכלו ליצור כתוביות אוטומטיות לסרטוני הווידיאו שלהם. בנוסף, יוצרי הסרטונים יוכלו גם לתקן או לערוך את הטקסט לפי הצורך, והצופים – מצידם, יוכלו גם לבחור שלא לראות את הכתוביות.

צילום: טיק טוק

צילום: טיק טוק

הכתוביות האוטומטיות משפרות באופן דרמטי את חוויית הצפייה עבור אנשים עם לקויות שמיעה, או גם עבור אלה שמעדיפים לצפות בסרטונים ללא קול.

מכל מקום, יוצרי הסרטונים הם אלה שמחליטים האם להוסיף לסרטונים שלהם כתוביות, ולכן ייתכן שיעבור עוד זמן עד שנראה כתוביות בכל או ברוב הסרטונים.

הכתוביות האוטומטיות יהיו זמינות בשפות אנגלית ויפנית בתחילה, ובחודשים הקרובים יתווספו בהדרגה שפות נוספות.

טיק-טוק מוסיפה כתוביות אוטומטיות לסרטונים Reviewed by on . סוף סוף – גם טיק-טוק (TikTok) הוסיפה לאפליקציה שלה כתוביות אוטומטיות, ובכך היא משפרת את הנגישות שלה. עד עכשיו, משתמשי טיק-טוק שרצו שהסרטונים שלהם יהיו נגישים יו סוף סוף – גם טיק-טוק (TikTok) הוסיפה לאפליקציה שלה כתוביות אוטומטיות, ובכך היא משפרת את הנגישות שלה. עד עכשיו, משתמשי טיק-טוק שרצו שהסרטונים שלהם יהיו נגישים יו Rating: 0

הגיבו