תוכן שיווקי
בעקבות אירוע Mediatek Ltd & DELL Technologies

הקורונה הגבירה את הצורך בניהול חכם של עומסי העבודה הממוחשבת

03/12/2020 15:19
אילן נסימי, מנהל חטיבת מכירות ה-IT במדיאטק. צילום: יח"צ

כתב: הילל יוסף.

"בשל משבר נגיף הקורנה והמעבר לעבודה מהבית, השנה האחרונה התאפיינה בגידול משמעותי בדרישות למחשוב אישי, מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, תחנות עבודה ומסכים. המשבר הגיע בהפתעה, ואיתו מחסור בציוד אצל היצרנים עקב דרישות הולכות וגוברות של ציוד קצה. אנחנו, במדיאטק, הצלחנו לענות במהירות לגידול בדרישה, בתמיכתה של דל", כך אמר אילן נסימי, מנהל חטיבת מכירות ה-IT במדיאטק מקבוצת אמת מחשוב.

נסימי דיבר בעקבות אירוע אונליין שערכה מדיאטק בשיתוף דל טכנולוגיות. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, התקיים ביום ה', ה-19 בנובמבר, תחת הכותרת Modernize your Complex Compute Workloads (הפוך.הפכי את סביבות העבודה הממוחשבות והמורכבות שלך למודרניות).

לדברי נסימי, "החטיבה שבראשותי הינה יבואנית של מוצרי דל בישראל. אנחנו מספקים את פורטפוליו המוצרים הרחב של דל – החל מתחנות עבודה, עבור במחשבים ניידים, נייחים ומסכים, ועד לעולמות התקשורת, לרבות מתגי האת'רנט ממשפחת PowerSwitch והשרתים, שהם כמובן ממשפחת PowerEdge. אנחנו יודעים לתת ללקוחות מענה מקצה לקצה – מכירה, הטמעה ושירות".

"במהלך השנה", ציין, "לצד עלייה משמעותית בתחום המכירות של ציוד Client, חווינו ירידה בעולמות האנטרפרייז, בהטמעת ומכירת שרתים ומערכות אחסון. כעת, אנחנו מתחילים לחוש את ניצני החזרה לשגרה. להערכתי, תחום האנטרפרייז יילך ויגדל ב-2021, בשל הצורך לחבר בין המחשוב האישי והמערכות הארגוניות, והדרישה לכוח עיבוד ותשתיות מחשוב חזקות. כל זאת בשל העומסים שנוצרו בעקבות מעבר הארגונים לעבודה מהבית והצורך לשדרג את התשתיות הקיימות עקב השינויים המבניים בארגונים".

"מתן מענה לכל דרישות הלקוח הארגוני"

"מדיאטק הינה חברת בוטיק", הסביר נסימי. "אנחנו יודעים לתת מענה מקצה לקצה לכלל דרישות הלקוח הארגוני, עם כל הפתרונות הנדרשים, לצד התאמות מיוחדות עבור הלקוח.. החברה הוקמה ב-1984 ולפני שש שנים נמכרה לקבוצת אמת מחשוב. היא מונה כ-60 עובדים. מספקת פתרונות מחשוב מקיפים ויש לה ערכים מוספים בתחומי השירות והידע המקצועי הרב, שנרכש לאורך השנים".

עוד הוא אמר כי "מדיאטק היא משווקת של דל טכנולוגיות ברמה הגבוהה ביותר – טיטניום. אנחנו יבואני Tier 1 של ציוד דל. לצד מכירת תשתיות מחשוב מבית דל טכנולוגיות, אנחנו עוסקים בכל האקו-סיסטם, הכולל את כלל האבזור שסביב מערך המחשוב".

בצל הקורונה – מעבר לעבודה בתצרות VDI

נסימי הוסיף כי "בצל הקורונה זיהינו מגמה טכנולוגית חשובה – מעבר לעבודה בתצורת VDI, וירטואליזציה של עמדות הקצה. אחד היתרונות הבולטים של תצורה זו הוא שהיא מאפשרת עבודה מכל מקום ובצורה מאובטחת. ל-דל יש מענה כולל לתחום, המשלב בין הפתרון שלה לזה של VMWare".

ככלל, ציין, "יש ל-דל את הפתרונות אנטרפרייז החכמים והמאובטחים ביותר בשוק העולמי, הכוללים את השרתים מסדרת PowerEdge, את סדרת המתגים PowerSwitch ותשתיות מחשוב אחודות כמו VXrail, המשלבות חומרה ותוכנה במקשה אחת. כמו כן, היא מציעה פתרונות גיבוי דטה דומיין ומוצר אחסון חדשני בשם PowerStore – כולם מהמובילים בשוק".

לסיכום אמר נסימי כי "מדיאטק תמשיך ללוות ארגונים ולהעניק להם את הכלים הנדרשים לשיפור הדיגיטציה בארגון. להערכתי, 2021 תתאפיין בגידול בהיקף הפעילות שלנו בפרויקטים בקרב ארגוני אנטרפרייז, לאחר שהשנה ארגונים השעו פרויקטים בשל משבר הקורונה".

אירועים קרובים