תוכן פרסומי
ראשי » כללי » נוטניקס מבססת את מובילותיה בתחום ה-HCI – עם הכרזות וחידושים

תוכן שיווקי


נוטניקס

בעקבות כנס Nutanix .Next 2020

נוטניקס מבססת את מובילותיה בתחום ה-HCI – עם הכרזות וחידושים

החברה מציגה התקדמות בפלטפורמה, עם שיפור של 50% בביצועים, יכולות אבטחת מידע חדשות, יכולות רשת ואוטומציה לעננים מרובים

פורסם ב-21 בספטמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נוטניקס, מובילה במחשוב ענן ארגוני, הכריזה בכנס השנתי Next., שנערך השנה אונליין, על יכולות חדשות בפלטפורמת התשתיות האחודות (HCI – Hyperconverged-Infrastructure) שלה, כשהיא מציגה שורה של חידושים עבור דטה סנטרים וענן. חידושים אלה כוללים קפיצת מדרגה של 50% במהירות הביצועים, יכולות של רשת וירטואלית, כדי לפשט יישום בעננים מרובים, ניטור אבטחה מקצה לקצה, כדי לתמוך באסטרטגיה של אמון אפס (Zero Trust), ואוטומציה מורחבת, עם יכולות של תקצוב לניהול משאבי הענן. בנוסף להתרחבות פלטפורמת ה-HCI לענן הציבורי, החברה ממשיכה להרים את הרף לחדשנות בשוק ה-HCI הצומח במהירות, כשהיא מנגישה מודרניזציה אמיתית של מערך ה-IT עבור כל הארגונים.

ההכרזה של נוטניקס מציגה את המחויבות של החברה לחדשנות המאפשרת לעמוד בדרישות המתרחבות של הלקוחות, והיא מרחיבה את ה-"שיבוש" בסטטוס קוו בתעשייה.

HCI הפך לסטנדרט המהווה בסיס לעננים פרטיים, והתוכנה של נוטניקס זוכה להערכה מצד 17 אלף לקוחות ואנליסטים, בזכות פשטות ללא תחרות, גמישות, עמידות ואבטחה. כל אלה יחדיו הופכים את נוטניקס למובילה ללא מתחרים בשוק ה-HCI. באחרונה זכתה החברה להכרה כמובילה בדו"ח Forrester Wave לתשתיות מאוחדות לרבעון השלישי של 2020. בדו"ח של פורסטר זכתה נוטניקס לציון הגבוה ביותר בכל הקטגוריות: היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות שוק. מחברי הדו"ח ציינו כי "נוטניקס שמרה על מיקומה בראש שוק ה-HCI עם חדשנות, השקעה במחקר ופיתוח, מומנטום במכירות, שותפויות וזכייה בלקוחות חדשים, מכל האזורים ומגזרי השוק. יש לה מפת דרכים ברורה ומרשימה עבור כל מוצריה".

היכולות החדשות של נוטניקס והיתרונות שלהן

עם השיפורים החדשים האלה ב-HCI, לקוחות נוטניקס ייהנו מתכונות כגון:

שיפור של 50% בביצועים – את השיפור הניכר הזה משיגה נוטניקס באמצעות שדרוג נוסף של ארכיטקטורת ה-HCI, כדי לאפשר ניצול של טכנולוגיות האחסון החדשות ביותר, כולל NVMe מבוסס SSD ו-Intel Optane SSD. כתוצאה מזמן התגובה הנמוך נוצר זינוק של עד 50% במהירות הביצועים עבור עומסי I/O אינטנסיבי כפי שקיים, לדוגמה, בבסיסי נתונים גדולים וביישומים ארגוניים בהיקפים גדולים. ההתקדמות שהוצגה גם משפרת את הצפיפות (Density) של מכונות וירטואליות, שמביאה לירידה בעלות הבעלות הכוללת (TCO) של כל האפליקציות.

ניהול עצמי פשוט של מערך האחסון – טכנולוגיית Blockstore החדשה של החברה, לניהול עצמי של האחסון, מספקת יעילות גבוהה בהרבה ממערכות הקבצים המסורתיות. בנוסף, תוכנת Nutanix HCI תומכת בערכת הפיתוח לביצועי אחסון, SPDK – ספריית קוד פתוח שפותחה על ידי אינטל ומאפשרת לאפליקציות לגשת ישירות לנפחי NVMe. הדבר מקטין את הצורך בפעילות עודפת ברמת מערכת ההפעלה או ברמת הקרנל, ומייצר ביצועים מהירים אף יותר. ביחד, Blockstore ו-SPDK מחזקות את היתרונות של הארכיטקטורה מוגדרת התוכנה של נוטניקס, המאפשרת שיפור מתמשך בביצועים ובעמידות.

אבטחת Zero-Trust פשוטה יותר ויכולות אבטחה נוספות – כחלק מהמחויבות ארוכת הטווח של נוטניקס לאספקת שירותי תשתית מאובטחים, החברה הכריזה על Flow Security Central – ממשק ניהול מרכזי מבוסס תוכנה כשירות (SaaS), המספק ניטור לצורך עמידה בתקנות ורגולציה, שקיפות רשת ותפעול אבטחה, בעננים פרטיים מבוססי נוטניקס וסביבות ענן פרטי. אסטרטגיית Zero-Trust דורשת בקרות מדיניות רשת מדויקות ואת היכולת לדגום ולעדכן את המערכות בזמן אמת. עם זאת, ארגונים רבים מתקשים להשיג שקיפות לאפליקציות וניהול אבטחה מאוחד. Security Central מספק ללקוחות מרכז לתפעול האבטחה, כך שהם יכולים להעריך בקלות את מצב האבטחה הכוללת של הפעלות נוטניקס בארגון, לקבל המלצות מפורטות לגבי התאמת הסביבות שלהם לרגולציה, שקיפות של הרשת לאבטחת רשתות ענן פרטי וציבורי ואפליקציות לרוחב כל מערכי נוטניקס. בנוסף, נוטניקס הכריזה על יכולות אבטחה חדשות, שנמצאות כעת בפיתוח ושיסייעו ללקוחות לחזק את אסטרטגיית ה-Zero-Trust שלהם, כולל הרחבות לניהול המפתחות המובנה של נוטניקס והצפנת נתונים – כדי לספק סביבה מאובטחת ופשוטה יותר להפעלות קצה ו- ROBO.

רשתות וירטואליות להפעלות ענן קלות יותר – יכולות רשת וירטואלית חדשות ב-Nutanix Flow, שמשולבות באופן מובנה למערך התוכנה Nutanix HCI. על בסיס מבנים ברורים של VPC (ענן פרטי וירטואלי), שנמצאים בשימוש על ידי ספקי הענן המובילים, Flow Networking מפשט משימות הקשורות ביצירה, בידוד וניהול רשתות מוגדרות תוכנה – רשתות שמחברות אפליקציות הפועלות על דטה סנטרים פרטיים ובענן הציבורי. הפתרון מסייע להקל את ההפעלות של רשתות היברידיות וריבוי עננים. טכנולוגיית VPC היא תוצאה של ההשקעה הרב שנתית של החברה בענן Nutanix Xi Cloud, שמעצים את הפתרונות מבוססי הענן של נוטניקס. כשהיא משולבת עם הווירטואליזציה המובנת של נוטניקס (AHV), הטכנולוגיה מספקת ללקוחות אפשרויות רחבות לחיבור בין עננים מרובים, הטמעה של מאפייני רשת מתקדמים ותמיכה בצוותי DevOps באמצעות יכולות רשת גמישה, המאיצות ומספקות אוטומציה לתהליכי הפעלה של אפליקציות חדשות במגוון סביבות.

תובנות ואוטומציה של אפליקציות – ניהול תפעול תשתיות משופר, המשרת טוב יותר צוותי IT ומפתחי אפליקציות. Prism Ultimate, התוספת החדשה ל-Prism, מקנה לאפליקציות תובנות מתקדמות ואוטומציה לפתרון צווארי בקבוק בתשתית. היא מציעה גם שקיפות נוספת לגבי צריכה של משאבי IT בענן, שמאפשרת הפחתת עלויות IT ותכנון תקציבים טוב יותר. בנוסף, Nutanix Prism דוגמת סביבות שאינן של נוטניקס, כולל מערכי וירטואליזציה נפוצים, ומעניקה מבט מקיף על כל התשתית הארגונית, כולל תשתית מסורתית.

רג'יב מיראני, סמנכ"ל טכנולוגיות בנוטניקס. צילום: יח"צ

רג'יב מיראני, סמנכ"ל טכנולוגיות בנוטניקס. צילום: יח"צ

"המהנדסים והארכיטקטים שלנו בונים את הבסיס לארכיטקטורה היברידית, שתריץ את האפליקציות שלהם ותנהל את היקפי המידע הצומחים – דבר שהוא חשוב אף יותר כיום, כאשר ה-IT משחק תפקיד אסטרטגי יותר", אמר רג'יב מיראני, סמנכ"ל טכנולוגיות בנוטניקס. "כדי לסייע במעבר של לקוחותינו למודלים היברידיים ושל ריבוי עננים, השקענו משמעותית במחקר ובפיתוח, לקידום תוכנת הליבה שלנו. יכולות אלה יסייעו לחזק את הביצועים והאמינות של התוכנה שלנו, וירחיבו את המסע שלנו לרוחב רשתות, אבטחה, ביצועים ואוטומציה".

נוטניקס מבססת את מובילותיה בתחום ה-HCI – עם הכרזות וחידושים Reviewed by on . נוטניקס, מובילה במחשוב ענן ארגוני, הכריזה בכנס השנתי Next., שנערך השנה אונליין, על יכולות חדשות בפלטפורמת התשתיות האחודות (HCI - Hyperconverged-Infrastructure) נוטניקס, מובילה במחשוב ענן ארגוני, הכריזה בכנס השנתי Next., שנערך השנה אונליין, על יכולות חדשות בפלטפורמת התשתיות האחודות (HCI - Hyperconverged-Infrastructure) Rating: 0

הגיבו