תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הושק LG Wing – מכשיר כפול מסכים מיוחד ושונה
גם ה-WING לא הצליח לשנות את גורלה של החברה. צילום: יח"צ

הושק LG Wing – מכשיר כפול מסכים מיוחד ושונה

LG חשפה אתמול הסמארטפון כפול מסכים שמציג חוויית שימוש שונה לחלוטין ממה שאנו מכירים, כאשר המסך הקדמי מסתובב על צירו ב-90 מעלות למצב מאוזן, עם תכונות ייחודיות התומכות בעיצוב המיוחד ● מחירו לא נחשף ● יגיע לישראל בחודש נובמבר

מאת 15 בספטמבר 2020, 8:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת LG  חשפה אתמול באירוע מקוון ממשרדיה בסיאול את הסמארטפון הראשון כפול המסכים בסידרת ה-Wing שמציג חוויית שימוש שונה לחלוטין מכל סמארטפון אחר הקיים היום בשוק, עם תכונות ייחודיות התומכות בעיצוב המיוחד

מחזיקי ה-Wing יכולים להחליף בצורה פשוטה וקלה בין מצב Basic למצב Swivel, במסגרתו המסך הקדמי מסתובב על צירו 90 מעלות בכיוון השעון למצב מאוזן, וכך נחשף מסך נוסף בגודל של 3.9 אינץ' המספק אפשרויות שימוש חדשות ומגוונות. בעת השימוש במצב Swivel, ניתן להציג אפליקציות על שני המסכים יחדיו או שתי אפליקציות שונות בעת ובעונה אחת על כל מסך בנפרד.

התצוגה הייחודית של ה-LG Wing פותחת מגוון רחב של אפשרויות חדשות ואופציות לאינטראקציות ייחודיות מול אפליקציות ויישומים רבים, המאפשרות לבצע בקלות כמה פעולות בו זמנית. המשתמשים יכולים לצפות בווידיאו במסך הראשי ובתוך כך לחפש מידע במסך השני, או למשל לקבל שיחה בעת ניווט, כשמסך הניווט נשאר פעיל והחיווי על השיחה מופיע במסך השני וכך לא מפריע כניווט. פיצ'ר ה-Multi app מאפשר ליצור קיצורי דרך לצמדי אפליקציות שלרוב מופעלות יחדיו וכך ניתן להפעיל אותן בקלות.

המסך הראשי של המכשיר הינו P-OLED Fullvision בגודל  6.8 אינץ', עם יחס רוחב וגובה של 20.5:9. המסך השני לא רק מרחיב את אפשרויות הצפייה במכשיר, אלא גם משמש לאחיזה נוחה בזמן שהמסך הראשי במצב מאוזן. בנוסף לכך, בזמן שמפעילים את ה-Grip lock, המסך השני יכול להציג מידע כגון תאריך ושעה על מנת למנוע נגיעות מיותרות במסך הראשי.

בעת השימוש באפליקציות המתאימות במיוחד עבור מצב ה-Swivel, המסך השני משמש כ"מרכז מידע". למשל, המשתמשים יוכלו לשנות את הגדרות הסאונד והווידאו באמצעות אייקון שיצוץ בחלקו העליון של המסך ללא צורך בעצירת הסרט, או לעבור לחלון אחר.

מערך הצילום של ה-Wing כולל מצלמת סלפי קדמית נשלפת בת 32 מגה-פיקסל, ומצלמה אחורית בת שלוש עדשות: הראשית של 64 מגה-פיקסל ושתי עדשות אולטרה רחבות, האחת  בת 13 מגה-פיקסל והשנייה בת 12 מגה-פיקסל, המיועדת במיוחד לצילום בזמן שהמסך ניצב על צירו ב-90 מעלות. המכשיר מאפשר לצלם עם שתי מצלמות בו זמנית – בעזרת מצלמת הסלפי הנשלפת ואחת המצלמות האחריות. את התוצאה ניתן לשמור לסרטון וידאו אחד או כשני סרטונים נפרדים.

בעת צילום וידיאו, המסך השני של המכשיר הופך לנקודת אחיזה נוחה המספקת יציבות הדרושה על מנת לצלם תמונות חדות, נקיות וברורות יותר, במצב ש-LG מכנה גימבל. המכשיר גם כולל כמה תכונות מתקדמות שתומכות במצב הגימבל, כמו ג'ויסטיק לשליטה בזווית המצלמה, אפשרות נעילה למניעת רעידות וטשטוש, מצב "עקוב אחרי" לצילום חלק יותר בתנועה, מעקב אחר תנועה אופקית עם טלטול  מינימלי ומצב תצוגה First person, המאפשר לתפוס תנועה דינמית.

למרות שני המסכים, משקלו של ה-Wing קל יחסית – 260 גר', בדומה לסמארטפונים בעלי צג גדול הקיימים בשוק.

LG ציינה גם, כי בעיצוב וייצור המכשיר נלקחו בחשבון מגוון החלקים הזזים במכשיר על מנת לחזק את עמידותו ואמינותו. בזמן צילום סלפי, מד התאוצה (Accelerometer) שבמכשיר מזהה במידה והמכשיר נופל, מגיב בהתאם באופן מיידי ומחזיר פנימה את עדשת מצלמת הסלפי הנשלפת על מנת למנוע נזק למצלמה וכי מנגנון הציר נבדק והוכח כעובד באופן מצוין גם לאחר 200,000 סיבובים של המסך. בנוסף, בזכות הפוליאוקסימטילן התרמופלסטי המרוח בצידו האחורי של המסך הראשי, סיבובו למצב מאוזן נעשית בצורה נוחה וחלקה יותר וללא אף שריטה למסך השני.

ה-Wing מצויד במעבד Snapdragon 765G 5G של קואלקום (Qualcomm) התומך בדור 5.

מוריס לי, נשיא LG ציין, כי "ה-Wing משמש כהתחלה מסקרנת ל-Explorer Project, ופותח עידן של גילויים חדשים בעולמות הסלולר. בניגוד לכל המכשירים שיש היום, ה-LG Wing מאתגר את הסטטוס קוו בשוק, מספק לצרכנים חווית מובייל חדשה שתגרום וגורם להם לחשוב מחדש כל מה שהם ידעו על הטלפון הסלולרי".

מחירו של הWing לא נחשף, והוא יושק בדרום קוריאה בתחילת החודש הבא, ובהמשך בשוקי מטרה נוספים באירופה ובצפון אמריקה, ויגיע לישראל בחודש נובמבר.

 

הושק LG Wing – מכשיר כפול מסכים מיוחד ושונה Reviewed by on . חברת LG  חשפה אתמול באירוע מקוון ממשרדיה בסיאול את הסמארטפון הראשון כפול המסכים בסידרת ה-Wing שמציג חוויית שימוש שונה לחלוטין מכל סמארטפון אחר הקיים היום בשוק, חברת LG  חשפה אתמול באירוע מקוון ממשרדיה בסיאול את הסמארטפון הראשון כפול המסכים בסידרת ה-Wing שמציג חוויית שימוש שונה לחלוטין מכל סמארטפון אחר הקיים היום בשוק, Rating: 0

הגיבו