תוכן פרסומי
ראשי » כללי » נוטניקס הכריזה על תשתית מתקדמת לסביבות ביג דטה ואנליטיקה

תוכן שיווקי


נוטניקס

נוטניקס הכריזה על תשתית מתקדמת לסביבות ביג דטה ואנליטיקה

הסמכות של Nutanix HCI ו-Objects ל-Splunk משדרגות את התמיכה במדעני נתונים לעבודה בהיקפים גדולים, עם ממשקים פשוטים, המתאפיינים בהקלקה אחת

פורסם ב-29 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נוטניקס, מובילה עולמית בתחום מחשוב הענן הארגוני, הכריזה על הרחבת הפלטפורמה של החברה עם הוספת מאפיינים חדשים המיועדים ליישומי ביג דטה ואנליטיקה, ולאחסון נתונים בלתי מובנים. יכולות אלה, שהן חלק מ-Nutanix Objects 2.0, כוללות אפשרויות לניהול אובייקטים של נתונים לרוחב קלאסטרים מרובים של נוטניקס, כדי להשיג נפח אחסון גדול יותר עבור כל Node – גם בהיקפים גדולים. השדרוגים כוללים גם הסמכה ל-Splunk SmartStore והם מתווספים לפלטפורמת הענן שכבר כעת מותאמת לאפליקציות ביג דטה, עם ביצועים והיקפי עבודה אדירים, כשבמקביל, הפלטפורמה מקטינה עלויות באמצעות מיצוי משאבים קיימים שאינם בשימוש.

עומסי עבודה בביג דטה דורשים סביבות ענן, שיכולות לנהל ביעילות היקפים עצומים של נתונים בלתי מובנים, והן נדרשות בנוסף לספק ביצועים גבוהים, כדי לאפשר ניתוח נתונים בזמן אמת לצורך חילוץ תובנות עסקיות. כאשר חברות מתבססות על נתונים כדי ליצור חוויות לקוח פרסונליות, לעתים קרובות, צוותי ה-IT מתמודדים עם מאגרי נתונים מבודדים, מורכבות וחוסר יעילות תפעולית. האפשרויות שקיימות כיום לא מציעות פתרונות מאובטחים מקצה לקצה, שיכולים להריץ אפליקציות ביג דטה עם סקלביליות פשוטה.

"מהפך דיגיטלי דורש יכולות אחסון ב-'היקפים של הרשת' עבור עומסי העבודה הארגוניים. אחסון אובייקטים הופך במהירות לאחסון הנבחר עבור אפליקציות הדור הבא וביג דטה. כאשר אחסון אובייקטים מבצע את הקפיצה מהענן לדטה סנטר והופך לחלק מעומסי העבודה החיוניים לעסקים, יש לקחת בחשבון ולאזן את מרכיב הביצועים מול העלות", אמר אמיתה פורטניס, מנהל מחקר בצוות האחסון ב-IDC. "נוטניקס ידועה בגמישות ובפשטות שלה. התמיכה של Nutanix Objects בריבוי קלאסטרים ובהסמכה של Splunk SmartStore תאפשר עבודה בהיקפים גדולים בעלות ובביצועים שעומסי העבודה האלה דורשים".

ביצועים, היקפים, פשטות, אוטומציה והפעלה – בקליק אחד

תוכנת נוטניקס מציעה ביצועים, היקפים ופשטות, לצד אוטומציה מובנית והפעלה – בקליק אחד. זאת, כדי לשחרר מדעני נתונים, צוותי אבטחה ומנהלים עסקיים, על מנת שיוכלו להתמקד בחילוץ ערך מתוך הנתונים. מודל רישוי המנויים של החברה מספק את הגמישות שתתאים לדינמיות שעסקים צריכים. בנוסף, באמצעות הטמעה מלאה של שירותי אחסון אובייקטים בפתרון HCI, צוותי IT יכולים למנף טוב יותר משאבים שאינם מנוצלים כדי להפחית עלויות ולייעל את ניהול האחסון.

"כל חברה שואפת להפוך לחברה מבוססת נתונים", אמר גרג סמית', סגן נשיא שיווק מוצרים בנוטניקס. "אפליקציות ביג דטה דורשות היקפים וביצועים עצומים, במבנה עלויות תחרותי. פלטפורמת נוטניקס, בתוספת אחסון אובייקטים עם ריבוי קלאסטרים, מציעה פתרון אטרקטיבי לאחסון אובייקטים בלתי מובנה, אשר ממנף את משאבי האחסון הקיימים להשגת כלכלת אחסון טובה יותר".

התכונות החדשות להרצת עומסי עבודה של ביג דטה באמצעות Nutanix Objects 2.0 כוללות: יכולות משופרות לשמירת אובייקטים בסקייל אאוט באמצעות מולטי קלאסטר המאפשר לאחסן אובייקטים בהיקפים גדולים מאוד; Nodes לאחסון בהיקפים גדולים יותר עם עד ל-240 טרה-בייט; אבטחה מורחבת – לקוחות Nutanix Objects 2.0 יכולים ליהנות מיתרון ה-WORM (ר"ת Write Once Read Many), על מנת לנעול את התוכן שלהם מבלי לעדכן גרסאות, במטרה לעמוד בהוראות רגולטוריות ותאימות.

למידע נוסף על פתרונות הביג דטה של נוטניקס לחצו כאן.

נוטניקס הכריזה על תשתית מתקדמת לסביבות ביג דטה ואנליטיקה Reviewed by on . נוטניקס, מובילה עולמית בתחום מחשוב הענן הארגוני, הכריזה על הרחבת הפלטפורמה של החברה עם הוספת מאפיינים חדשים המיועדים ליישומי ביג דטה ואנליטיקה, ולאחסון נתונים ב נוטניקס, מובילה עולמית בתחום מחשוב הענן הארגוני, הכריזה על הרחבת הפלטפורמה של החברה עם הוספת מאפיינים חדשים המיועדים ליישומי ביג דטה ואנליטיקה, ולאחסון נתונים ב Rating: 0

הגיבו