תוכן פרסומי
ראשי » כללי » בשגרה או במשבר, טוב שיש על מי לסמוך – אמת מחשוב

תוכן שיווקי


אמת מחשוב

בשגרה או במשבר, טוב שיש על מי לסמוך – אמת מחשוב

פורסם ב-26 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

העולם העסקי המודרני מבוסס על טכנולוגיות מידע. אין על כך עוררין. בארגונים ותיקים, תהליכי מעבר לארגון דיגיטלי וחשיפת יכולות כ-API, שחרור אפליקציות לטלפונים ניידים ושילוב IT במוצרים שהארגון מספק הם הנורמה, לא היוצא מן הכלל. בחברות חדשות, ליבת הפעילות מתרחשת בדרך כלל מלכתחילה על בסיס טכנולוגיות מידע שונות.

תהליכים אלה, הנמשכים כבר שנים רבות, יוצרים עולמות טכנולוגיים עשירים, מורכבים ואפקטיביים מאי פעם, והמגמה צפויה להימשך. אחת התוצאות של הפריחה הזו בטכנולוגיות ליבה מביאה למה שמכונה "התמחות יתר" (Hyper Specialization). יש לכך דוגמאות רבות ובכל נקודת בחירה קיים מגוון רחב של טכנולוגיות, שלכל אחת יש יתרון בנקודה מסוימת והתאמה טובה יותר לקבוצה אחרת של משתמשים.

כאשר עולם המחשוב היה עדיין מבוסס על מחשבי מיינפריים, היה סיכוי למומחה מוכשר או קבוצה קטנה להבין לחלוטין את התשתית הטכנולוגית שמניעה את הארגון ואת מה שמסביבה. תופעת התמחות היתר פשוט לא מאפשרת את זה יותר. כדי להבין ולהפעיל ביעילות את התשתית הטכנולוגית של הארגון דרושים מומחים רבים, כל אחת או אחד מומחה בתחומו.

מנהלי המידע והטכנולוגיה בכל ארגון נתקלים בתופעה הזו מדי יום ביומו: כדי לתת לארגון להשתמש באופן יעיל בטכנולוגיות, שיאפשרו לו לשרת את לקוחותיו טוב יותר, להיות יעיל ולהתפתח עסקית, יש צורך במומחיות טכנולוגית רחבה יותר ויותר. מצד אחד, אין למרבית הארגונים סיבה להחזיק מומחים עבור כל תת טכנולוגיה. זה גם יקר וגם לא יעיל. מאידך, אי אפשר לבסס את פעילות הארגון על טכנולוגיות ללא מומחיות זמינה בעת הצורך.

אמת מחשוב – אי של יציבות בעולם הכאוטי

טכנולוגיות באות והולכות, יצרנים קמים, נבלעים או בולעים חברות אחרות, ידע טכנולוגי מתעדכן ומומחים צריכים ללמוד כל הזמן. בעולם הכאוטי הזה יש אי של יציבות: קבוצת אמת מחשוב מסייעת, מאז הקמתה ב-1984, למאות חברות וארגונים לבסס את פעילותם על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ולשם כך הקבוצה מרכזת מומחים ומעטפת תומכת בחטיבה ייעודית.

אינטרסרב, חטיבת המומחים של אמת מחשוב, היא מקבוצות המומחים המובילות בישראל, ומאפשרת למאות מנהלים לישון היטב בשגרה ולצלוח משברים בהצלחה כבר שנים רבות. את החטיבה מנהל יורם מרציאנו, סא"ל (מיל') במערך התקשוב של צה"ל, עם 30 שנות ניסיון בניהול יחידות שירות עסקיות מהגדולות במשק.

יורם מרציאנו, מנהל חטיבת אינטרסרב באמת מחשוב. צילום: אפרת שפי

יורם מרציאנו, מנהל חטיבת אינטרסרב באמת מחשוב. צילום: אפרת שפי

באינטרסרב מועסקים כ-120 מומחים בתחומים טכנולוגיים שונים – המשכיות עסקית באמצעות מגוון טכנולוגיות, אנליטיקה של מידע-מכונה, אבטחת מידע אנליטית וחיזוי מגמות תפעוליות באמצעות Splunk, מערכות ההפעלה ותשתיות הווירטואליזציה והקונטיינרים השונות, מעטפות אוטומציה – DevOps, מערכות אחסון, מעבר לענן ותשתיות המחשוב של הדטה סנטר.

עבור כל הטכנולוגיות האלה החברה מציעה שירותי מעטפת מלאים לפי בחירת הלקוח ומומחים ששזמינים ברציפות לכל אתגר – סיוע בארכיטקטורת מערכת ותכנון הטמעה, שירותי מומחה באתר או בגישה מרחוק, תפעול שוטף ופתרון תקלות בעת הצורך, וסיוע מידי בעת משברים חמורים. היא נותנת מענה מקצועי 24/7 לארגונים הקריטיים ביותר במשק, מוגדרת כמשק לשעת חירום ומעסיקה מומחים מסווגים. גם במשבר הקורונה, המומחים שלה מגיעים לכל מקום ומסייעים בכל הדרוש כדי שהעסק שלכם יוכל להמשיך לעבוד ביעילות.

עבור פעולות מורכבות, אינטרסרב מפעילה את קבוצת מנהלי הפרויקטים שלה. בקבוצה מועסקים מספר מנהלי פרויקטים עתירי ניסיון, שמבטיחים ביצוע מוצלח של תהליכים טכנולוגיים מורכבים בארץ ובעולם, כולל הפעלה של קבלני משנה ונציגי היצרנים בעת הצורך, להבטחת שביעות רצון מלאה.

מעטפת השירות של אינטרסרב מאפשרת לארגון לבחור את ההתקשרות המתאימה לו ביותר – סיוע נקודתי, חוזה שירות, ניטור מרחוק ושירות פרו-אקטיבי או שירות מנוהל, שבו היא אחראית באופן מלא לתשתיות, חדרי המחשב והמעבדות של הארגון. במידת הצורך, היא משתמשת ביכולות של אמת מחשוב ובקשר רב השנים שלה עם כל היצרנים המובילים בשוק, כדי לספק את הטכנולוגיות הנדרשות מקצה לקצה.

מרציאנו ציין כי "אני מאמין ששירות טוב ניתן לאנשים ועל ידי אנשים, ובמיוחד בימים אלה של אחדות וסולידריות, יש לזכור תמיד להיות לפני הכל אדם , לפעול תמיד ברגישות ונחישות ולשמור תמיד על רמת מקצועיות ומקצוענות גבוהה, אמינות ושרירותיות. באמת מחשוב, מחויבות זאת לא רק סיסמה – זאת דרך חיים!"

בשגרה או במשבר, טוב שיש על מי לסמוך – אמת מחשוב Reviewed by on . העולם העסקי המודרני מבוסס על טכנולוגיות מידע. אין על כך עוררין. בארגונים ותיקים, תהליכי מעבר לארגון דיגיטלי וחשיפת יכולות כ-API, שחרור אפליקציות לטלפונים ניידים העולם העסקי המודרני מבוסס על טכנולוגיות מידע. אין על כך עוררין. בארגונים ותיקים, תהליכי מעבר לארגון דיגיטלי וחשיפת יכולות כ-API, שחרור אפליקציות לטלפונים ניידים Rating: 0

הגיבו