תוכן פרסומי
ראשי » כללי » יבמ השיקה פתרון אוטומציה – IBM Cloud Pak for Automation

תוכן שיווקי


הכלי החדש של יבמ

בעקבות כנס RPA 2020

יבמ השיקה פתרון אוטומציה – IBM Cloud Pak for Automation

פורסם ב-8 בינואר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יבמ השיקה לא מכבר פתרון חדש בתחום האוטומציה – IBM Cloud Pak for Automation. הפתרון מכיל מספר כלי אוטומציה משולבים מראש (Pre-integrated) ומבוסס על פלטפורמת הקונטיינרים של רד-האט. עם הטמעתו של הפתרון, ארגונים יקבלו יכולת עבודה היברידית בסביבות מרובות עננים (און-פרמיס ו/או ענן פרטי). כמו כן, פתרון זה מספק מטריית יכולות רחבה יותר ליישומי RPA.

כריס דן הודט, מומחה מאירופה, בעל ניסיון עשיר בתחום האוטומציה, ודנה ארדיטי, המובילה את תחומי הדיגיטל והבינה המלאכותית ביבמ ישראל, דיברו בכנס RPA 2020 של אנשים ומחשבים, שנערך היום (ד'), על אוטומציה שמונעת על ידי בינה מלאכותית והשפעתה על עולם העבודה. מיכל חן, מומחית בתחומי האוטומציה והבינה המלאכותית, לקחה חלק בפאנל יועצים, ואורן אטייה, ארכיטקט פתרונות אוטומציה, הציג שימושים טכנולוגיים, בדגש על Data Cap OCR.

יבמ מציעה שירותי ייעוץ ויישום לתכנון תהליכים באופן אוטומטי, מבוסס בינה מלאכותית. למידע נוסף לחצו כאן.

יבמ השיקה פתרון אוטומציה – IBM Cloud Pak for Automation Reviewed by on . יבמ השיקה לא מכבר פתרון חדש בתחום האוטומציה - IBM Cloud Pak for Automation. הפתרון מכיל מספר כלי אוטומציה משולבים מראש (Pre-integrated) ומבוסס על פלטפורמת הקונט יבמ השיקה לא מכבר פתרון חדש בתחום האוטומציה - IBM Cloud Pak for Automation. הפתרון מכיל מספר כלי אוטומציה משולבים מראש (Pre-integrated) ומבוסס על פלטפורמת הקונט Rating: 0

הגיבו