תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מודו של דב מורן מפטרת 7% מכוח העבודה שלה

נמשכים הפיטורים בעקבות המצב הכלכלי

מודו של דב מורן מפטרת 7% מכוח העבודה שלה

לאחר שהחליטה על הקמת מרכז מו"פ חדש בגליל, מסרה מודו כי תצמצם את מספר העובדים במטה שבכפר סבא ● עוד מסרה החברה, כי התארגנות זו נועדה על מנת להיערך בצורה אופטימלית להשקת המוצר, הנמצא בימים אלו בשלבים מתקדמים לקראת ייצור המוני

מאת 3 בנובמבר 2008, 13:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מודו (modu) – חברת ההזנק שהקים מייסד אם-סיסטמס, דב מורן, הודיעה אתמול (א') כי במסגרת התאמת פעילותה למצב השווקים, תצמצם את מצבת כח האדם שלה בכ-7%. החברה החליטה על הקמת מרכז מו"פ בגליל, שיעסוק בפיתוח התוכנה שלה לטלפונים סלולריים. על כן, הודיעה מודו, עם פתיחת המרכז בגליל, יצומצם מספר העובדים במטה החברה בכפר סבא. יצוין, כי למודו מרכז מו"פ דומה בקרואטיה. עם תכנית ההערכות החדשה, יהיו למודו חמישה משרדים בסך הכל: המטה בכפר סבא, משרד מכירות באוסטריה, משרד עיצוב תעשייתי והנדסה מכנית בקוריאה וכאמור, מרכזי הפיתוח בגליל ובקרואטיה.

במודו מציינים, כי התארגנות זו נועדה על מנת להיערך בצורה אופטימלית להשקת המוצר, הנמצא בימים אלו בשלבים מתקדמים לקראת ייצור המוני. מספר מפעילים ומפיצים ברחבי העולם, נמסר, כבר הסכימו למכור את הגרסה הראשונה של מודו. כמו כן, סוכמה המכירה של הגרסה השניה של מודו למפעילים מובילים במדינות גדולות ושיווק מוצרים על ידי מותגי מפתח בשווקי היעד.

מודו נוסדה בשנת 2007, כאמור על ידי מורן. חזון החברה הוא "לשנות מהיסוד את הדינמיקה של תעשיית הסלולר על ידי הפרדה בין מרכיבי עיצוב המכשיר, תכונותיו והמוח הטכנולוגי שלו". מאז הקמתה, עוסקת מודו בפיתוח טכנולוגיות, שותפויות עסקיות וסביבת אביזרים תומכת שיסייעו בהשגת מטרתה.

מודו של דב מורן מפטרת 7% מכוח העבודה שלה Reviewed by on . מודו (modu) - חברת ההזנק שהקים מייסד אם-סיסטמס, דב מורן, הודיעה אתמול (א') כי במסגרת התאמת פעילותה למצב השווקים, תצמצם את מצבת כח האדם שלה בכ-7%. החברה החליטה ע מודו (modu) - חברת ההזנק שהקים מייסד אם-סיסטמס, דב מורן, הודיעה אתמול (א') כי במסגרת התאמת פעילותה למצב השווקים, תצמצם את מצבת כח האדם שלה בכ-7%. החברה החליטה ע Rating:

הגיבו