תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » האם ליאור מנור ניחש את האקזיט הבא?

דיילי ציפי


האם ליאור מנור ניחש את האקזיט הבא?

מאת 27 בנובמבר 2019, 15:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בכירי האקסלרטור טקסטארס הגיעו לתל אביב כדי לחגוג את השקת התכנית החדשה שלהם, המיועדת ליזמים ישראליים. כולם התאספו בקפה נורדוי בת"א לקוקטייל אינטימי ופרגנו בגדול להילה אוביל ברנר, מנהלת התכנית בישראל.

הילה אוביל ברנר, מנהלת תכנית האקסלרטור של טקסטארס בישראל, עם ליאור מנור. צילום: רוני הרמן

הילה אוביל ברנר, מנהלת תכנית האקסלרטור של טקסטארס בישראל, עם ליאור מנור. צילום: רוני הרמן

בערב נכחו בכירי טקסטארס ומנטורים מובילים, שילוו את היזמים בתוכנית שתיפתח במרץ 2020 ותארך שלושה חודשים, כגון: שחר מנטורין מסטארט-אפ גרינד; לירון אברהם מאאוטבריין; אלה אלקלעי, מאי.בי.אי. בית השקעות; ססיל בליוס, מקרן אימפקט פירסט; שי פרמינגר מנכ"ל ERN; טל ברנר, מחברת נטורל אינטליג'נס; וכן משקיעים רבים המעורבים בתכנית ההאצה, כגון רוג'ר גלדסטון, אריק ויסמן, ירון קרני ממווריק ונצ'רס ועוד.

משתתפי הערב בתמונה קבוצתית עם ליאור מנור. צילום: רוני הרמן

משתתפי הערב בתמונה קבוצתית עם ליאור מנור. צילום: רוני הרמן

במהלך הערב זכו "מהנדסי ההיי-טק" להופעה מהפנטת של מהנדס המחשבות ליאור מנור. האם הוא הצליח לגלות מי יהיה היזם הבא בתכנית טקסטארס, שיעשה את האקזיט המרשים? לנו לפחות הוא לא הסכים לגלות…

אמנם הערב האינטימי היה הפעם בנוכחות בכירי החברה ומנטורים המלווים את התכנית מחברות שונות, אבל לאלו שלא נכחו אתמול הילה מבטיחה בקרוב אירוע השקה חגיגי לכל הקהילה. אז הכינו את השמלות והטוקסידו.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, וחזרה עם תמונות

האם ליאור מנור ניחש את האקזיט הבא? Reviewed by on . בכירי האקסלרטור טקסטארס הגיעו לתל אביב כדי לחגוג את השקת התכנית החדשה שלהם, המיועדת ליזמים ישראליים. כולם התאספו בקפה נורדוי בת"א לקוקטייל אינטימי ופרגנו בגדול בכירי האקסלרטור טקסטארס הגיעו לתל אביב כדי לחגוג את השקת התכנית החדשה שלהם, המיועדת ליזמים ישראליים. כולם התאספו בקפה נורדוי בת"א לקוקטייל אינטימי ופרגנו בגדול Rating: 0

הגיבו