תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מיקרוסופט מתכננת אירוע הכרזה בתחילת אוקטובר – צפו למכשירי Surface חדשים
מתחדשים. מיקרוסופט

מיקרוסופט מתכננת אירוע הכרזה בתחילת אוקטובר – צפו למכשירי Surface חדשים

הצפי הוא שמיקרוסופט תציג באירוע את ה-Surface Book 3 ואת ה-Surface Pro 7

מאת 28 באוגוסט 2019, 15:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט הכריזה על אירוע הכרזה שתערוך ב-2 באוקטובר בניו יורק. החברה לא סיפקה פרטים מעבר לכך, אבל על ההזמנה מופיע סמל Windows של החברה, שחרוט על משטח מתכת אפור.

הרמז הזה די ברור, מכיוון שהוא משמש את החברה במשפחת הטאבלטים ומחשבי ה-Surface שלה. בנוסף, כבר עבר זמן רב, כמעט שנה, מאז הכריזה החברה על מוצרים צרכניים כלשהם, וכבר עברו שנתיים פחות או יותר מאז שחררה לשוק את ה-Surface Book 2, מחשב ה-2-ב-1 שכלול במשפחה.

מעבר לציפייה שמיקרוסופט תציג באירוע הזה את ה-Surface Book 3, ההערכה היא שהיא תצרף אליו גם את Surface Pro 7 עם שדרוגים בגזרת המעבדים, עם צפי לשילוב מעבדי ה-Core מהדור העשירי החדש של אינטל וכן שבבי גרפיים חדשים מבית אנבידיה.

אחת התהיות שעולות בשוק היא, האם הפעם מיקרוסופט תציג באירוע את המכשיר כפול המסכים שלה, שלפי הדיווחים מפותח תחת המותג Surface, אם קיומו עדיין בכלל נמצא על השולחן.

מיקרוסופט מתכננת אירוע הכרזה בתחילת אוקטובר – צפו למכשירי Surface חדשים Reviewed by on . מיקרוסופט הכריזה על אירוע הכרזה שתערוך ב-2 באוקטובר בניו יורק. החברה לא סיפקה פרטים מעבר לכך, אבל על ההזמנה מופיע סמל Windows של החברה, שחרוט על משטח מתכת אפור. מיקרוסופט הכריזה על אירוע הכרזה שתערוך ב-2 באוקטובר בניו יורק. החברה לא סיפקה פרטים מעבר לכך, אבל על ההזמנה מופיע סמל Windows של החברה, שחרוט על משטח מתכת אפור. Rating: 0

הגיבו