תוכן פרסומי
ראשי » כללי » U-BTech Solutions – שותף השנה של מיקרוסופט ישראל

תוכן שיווקי


U-BTech Solutions – שותף השנה של מיקרוסופט ישראל

פורסם ב-12 באוגוסט 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

U-BTech Solutions, שותפה עסקית בכירה של מיקרוסופט, זכתה בתואר הנחשק "שותף השנה לשנת 2019" של מיקרוסופט ישראל.

את התואר קיבלו השותפים והמייסדים שלה, צחי אסיף (מנכ"ל), רונן גבאי (סמנכ"ל טכנולוגיות) ואלעד חיון (מנהל פיתוח ומוצרים), באירוע המרכזי של כנס השותפים העולמי השנתי של מיקרוסופט, Inspire, שנערך בחודש שעבר בלאס וגאס.

יוביטק, שציינה בתחילת השנה הנוכחית 10 שנים לפעילותה, מתמחה במתן מענה מקצועי ומותאם לקוח לכלל צרכי ה-IT הארגוניים, ומספקת ייעוץ, הטמעה ושירותים מנוהלים לארגונים בנושאי תשתיות ושירותי ענן, אבטחת מידע, פיתוח תוכנה, רישוי, מיקור חוץ ל-IT ועוד. לחברה ניסיון עשיר בהטמעת טכנולוגיות ענן של מיקרוסופט בארגונים מובילים במשק הישראלי.

בשנה האחרונה ערכה יוביטק שורה של שינויים עסקיים בחברה, במטרה להעמיק את השותפות החשובה עם מיקרוסופט ולהרחיב את היצע הפתרונות והשירותים מבוססי הענן של הענקית מרדמונד שהיא מציעה ללקוחותיה. יוביטק השקיעה משאבים רבים בחיזוק הקשר עם לקוחותיה הקיימים ובפריצת הדרך לקהלים ולסגמנטים חדשים.

רונן גבאי, שותף מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ביוביטק, עם גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא מיקרוסופט העולמית ומנהלת חטיבת השותפים בחברה. צילום: יח"צ

רונן גבאי, שותף מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ביוביטק, עם גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא מיקרוסופט העולמית ומנהלת חטיבת השותפים בחברה. צילום: יח"צ

אסיף אמר כי “מיום הקמתה, עמלה יוביטק על חיזוק וטיפוח הקשר עם שותפתה המרכזית, מיקרוסופט. בשנה וחצי האחרונה הובלנו שינויים עסקיים משמעותיים בחברה, ובהם קליטה של שחקני חיזוק מובילים בעולמות הענן ואבטחת המידע ותהליכים של טרנספורמציה דיגיטלית, במטרה להתאים את פעילותנו למציאות המשתנה ולטרנדים הטכנולוגיים שאותם מובילה מיקרוסופט בעולם. אנחנו רואים בתואר שהוענק לנו הבעת אמון מצידה של מיקרוסופט ביכולות הוורסטיליות שלנו בתחום הענן, ותמיכה במהלכים שאנחנו מובילים למתן שירות איכותי ובעל ערך ללקוחותינו המשותפים. תודה, חברים יקרים!"

אבי ביניא, סמנכ"ל חטיבת השותפים במיקרוסופט ישראל, ציין ש-"יוביטק עשתה דרך מרשימה בשנים האחרונות וזכייתה השנה מהווה נדבך נוסף כשותף מוביל של מיקרוסופט, המתמחה במתן ייעוץ ושירותים מנוהלים ללקוחותינו בארץ. יוביטק ממשיכה לגדול ולהשקיע משאבים על מנת לתת מענה טוב ומקצועי לכלל לקוחותיה, כדי שאלה יוכלו לקבל ערך רב יותר מטכנולוגיות מיקרוסופט. אני רוצה להודות ליוביטק על השותפות רבת השנים, על המקצועיות וההליכה המשותפת יחד ויצירת הערך עבור כלל לקוחותינו“.

U-BTech Solutions – שותף השנה של מיקרוסופט ישראל Reviewed by on . U-BTech Solutions, שותפה עסקית בכירה של מיקרוסופט, זכתה בתואר הנחשק "שותף השנה לשנת 2019" של מיקרוסופט ישראל. את התואר קיבלו השותפים והמייסדים שלה, צחי אסיף (מנ U-BTech Solutions, שותפה עסקית בכירה של מיקרוסופט, זכתה בתואר הנחשק "שותף השנה לשנת 2019" של מיקרוסופט ישראל. את התואר קיבלו השותפים והמייסדים שלה, צחי אסיף (מנ Rating: 0

הגיבו