תוכן פרסומי
ראשי » כללי » הפרויקטים המובילים של מלם תים ב-SAP S/4 HANA וב-SAP Business ByDesign

תוכן שיווקי


מלם תים

בעקבות אירוע ISUG

הפרויקטים המובילים של מלם תים ב-SAP S/4 HANA וב-SAP Business ByDesign

פורסם ב-21 ביולי 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת מלם תים היא ספק סאפ מוביל בישראל, עם ניסיון רב בפרויקטים רחבי היקף בחברות ובארגונים גדולים ומשמעותיים, בהם חברות ציבוריות, משרדי ממשלה, חברות ביטוח, בנקים, קופות חולים, מוסדות בריאות, חברות תקשורת, דלק ועוד. זוהי החברה הראשונה בארץ שיישמה את מערכת SAP S/4 HANA והיחידה שהעלתה לאוויר עד עתה ארבעה פרויקטים רחבי היקף מסוג זה. לקבוצה צוות של עשרות מיישמים, בכל המודולים, שמכירים היטב את המערכת.

בכנס ISUG למשתמשי סאפ, שנערך באחרונה, בהפקת אנשים ומחשבים, הוצגו שני פרויקטים נבחרים, שעומדים בחזית הטכנולוגיה.

מערכת SAP S/4 HANA ב-ויסוצקי

הפרויקט, שהושלם בזמן שיא של 10 חודשים, נערך בשלושה אתרים וכלל יישום, פיתוח תדפיסים, ממשקים והסבות. הוא בוצע במתודולוגיית Activate. בפרויקט נעשה שימוש בממשק המשתמש החדשני – אריחי Fiori תפעוליים ואנליטיים, כדי לשפר את יכולת האנליזה וקבלת ההחלטות.

יעל טל, מנהלת תחום פיתוח עסקי ולקוחות סאפ במלם תים. צילום: ניב קנטור

יעל טל, מנהלת תחום פיתוח עסקי ולקוחות סאפ במלם תים. צילום: ניב קנטור

יעל טל, מנהלת תחום פיתוח עסקי ולקוחות סאפ במלם תים, שניהלה את הפרויקט, אמרה כי "המטרות שעמדו בפנינו היו אחדות ואמינות נתונים, פיתוח וחדשנות, ייעול תהליכים, נוחות שימוש ונגישות אונליין. יעדי הפרויקט הושגו במלואם ובסופו השיג הלקוח מערכת MRP אינטגרטיבית לתכנון נכון של רכש, מידע בזמן אמת על חומרים ומוצרים, תהליך רכש אחיד ומסודר, תמחור מוצר עדכני, מיכון תהליכים וצמצום טעויות, דו"חות ממוקדים וזמינים לקבלת החלטות (KPI), עבודה לפי נהלים ונוחות שימוש".

פרויקט ראשון מסוגו לשדרוג מערכת ECC ל-SAP S/4 HANA באוניברסיטת חיפה

"השלב המתבקש הבא, לאור ניסיוננו בהקמת מערכות SAP S/4 HANA בארגונים, הוא שדרוג מערכות סאפ קיימות למערכת זו", אמרה טל. "האתגרים שעמדו בפנינו בפרויקט השדרוג באוניברסיטת חיפה היו רבים, וביניהם: ביצוע מיגרציה פיננסית, ריבוי מערכות ומודולים באוניברסיטה, ריבוי שרתים ועוד, ולשמחתנו, השדרוג עבר חלק, ללא תקלות, על פי לוח הזמנים המתוכנן, תוך מינימום הפרעה למשתמשים באוניברסיטה. מספר גורמים תרמו להצלחתו הרבה של הפרויקט, בהם היערכות עם צוות גדול, מקצועי ומיומן, שיתוף פעולה הדוק עם הצוות של סאפ, ניהול סיכונים, תכנון מדוקדק, ביצוע בדיקות מקיפות וגיבוי מלא מההנהלה".

היא הוסיפה כי "לפרויקט, שהתנהל בשותפות עם צוות מקצועי מטעם האוניברסיטה ועם One1, תועלות רבות עבור אוניברסיטת חיפה, ובראשן תועלת כלכלית. מאחר שבסיס הנתונים של S/4 HANA יודע לכווץ נתונים ואפשר לוותר על מודול BW – מה שחוסך בתשתיות. מעבר לכך, המערכת משפרת ביצועים באופן משמעותי, בין היתר עקב מהירות עבודתה, באופן שיכול לתרום להגדלת ההכנסות ולצמצום ההוצאות. יתרון משמעותי נוסף הוא ביכולת המנהלים להפיק מידע אנליטי בזמן אמת, עם חוויית משתמש איכותית, לקבלת החלטות ותגובה מהירה ומדויקת".

SAP Business ByDesign – פתרון ה- ERP של סאפ בענן, במודל SaaS

SAP Business By Design, שהוצג בכנס על ידי נאוה שבתאי, ארכיטקטית פתרונות בסיידור מלם, הוא פתרון ERP ענן מבית סאפ, שנמכר במודל עסקי של תוכנה כשירות (SaaS). המערכת הינה גלובלית, עם לוקליזציה ב-140 מדינות, כולל בישראל, שפותחה על ידי סאפ ומותאמת לצרכים הייחודיים של ארגוני SME. הפתרון מכיל את כל התהליכים התפעוליים בחבילה אחת: ERP ,CRM, משאבי אנוש ושכבת אנליטיקה, המאפשרת לבצע ניתוחים בזמן אמת. יתרונות המערכת הם השימוש בטכנולוגיית ענן, שמביא לחיסכון בתחזוקת שרתים; גיבויים ושרידות; ארבעה שדרוגי גרסה אוטומטיים; פיצ'רים חדשים בכל רבעון; והתאמה מלאה לרגולציות בהכרה בהכנסה IFRS15 האירופית ו-US GAAP האמריקנית.

נאוה שבתאי, ארכיטקטית פתרונות בסיידור מלם. צילום: ניב קנטור

נאוה שבתאי, ארכיטקטית פתרונות בסיידור מלם. צילום: ניב קנטור

לפני שנה הוקמה סיידור מלם – חברה בבעלות משותפת של מלם תים וסיידור, שהיא השותף הגדול ביותר של סאפ בעולם הענן שלה. השותפות המוצלחת יצרה חברה מגוונת עם צוות מקומי-ישראלי, שכולל מאות מומחי ERP ממלם תים, וצוות גלובלי, ב-28 מדינות, של סיידור. יתרון זה מורגש בעיקר ביישום פרויקטים גלובליים, בהם נדרש להכיר דרישות שוק, כמו גם תרבות ושפת משתמשים במדינות שונות בעולם.

סיידור מלם כבר מיישמת בישראל מספר רב של פרויקטי SAP Business ByDesign, פלטפורמת C/4HANA (היבריס) ו-Success Factors.

יואב שפרינגר, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בסיידור מלם. צילום: ליאור רובינשטיין

יואב שפרינגר, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בסיידור מלם. צילום: ליאור רובינשטיין

לדברי יואב שפרינגר, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בסיידור מלם, "כיום, ארגונים מחפשים יישומים אג'יליים וזריזים. SAP Business ByDesign הינה מערכת Best Practice עם תהליכים עסקיים מובנים, ללא צורך בפיתוח, המאפשרת עלייה לאוויר בתוך 90 ימים בלבד – זמן מהיר, שלא היו קיים בעבר. הצורך הרב בפתרון מסוג זה בא לידי ביטוי בחדירתו, שהיא המהירה ביותר שהייתה אי פעם בישראל".

הפרויקטים המובילים של מלם תים ב-SAP S/4 HANA וב-SAP Business ByDesign Reviewed by on . קבוצת מלם תים היא ספק סאפ מוביל בישראל, עם ניסיון רב בפרויקטים רחבי היקף בחברות ובארגונים גדולים ומשמעותיים, בהם חברות ציבוריות, משרדי ממשלה, חברות ביטוח, בנקים קבוצת מלם תים היא ספק סאפ מוביל בישראל, עם ניסיון רב בפרויקטים רחבי היקף בחברות ובארגונים גדולים ומשמעותיים, בהם חברות ציבוריות, משרדי ממשלה, חברות ביטוח, בנקים Rating: 0

הגיבו