תוכן פרסומי
ראשי » כללי » "ארגונים מתמודדים עם מחסור עולמי במקצועני סייבר וענן"

תוכן שיווקי


ניקולה פרודו, מנהל כללי של אזור דרום EMEA ב-Exclusive Networks. צילום: יח"צ

"ארגונים מתמודדים עם מחסור עולמי במקצועני סייבר וענן"

כך אמר ניקולה פרודו, מנהל כללי של אזור דרום EMEA בענקית ההפצה Exclusive Networks, בראיון ראשון לאמצעי תקשורת ישראלי ● החברה רכשה בתחילת השנה את SecureWave הישראלית, המתמזגת לתוך החברה העולמית ותהפוך לסניף המקומי שלה

פורסם ב-14 ביולי 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"סייבר וענן מצויים גבוה בסדרי העדיפויות של הארגונים, ובפרט בעידן הנוכחי, של טרנספורמציה דיגיטלית, כשתי דיסציפלינות נפרדות, אך עוד יותר מכך בחיבור ביניהן, שמייצר שלם חדש ואחר. שני תחומים אלה הולכים ונהיים מורכבים, ובשניהם אנחנו עדים למחסור עולמי עצום בניסיון, ידע ועובדים", ציין ניקולה פרודו, מנהל כללי של אזור דרום EMEA בענקית ההפצה והשירותים הטכנולוגיים Exclusive Networks, בראיון ראשון עמו לאמצעי תקשורת ישראלי.

לגדול לחברה של חמישה מיליארד יורו

פרודו מנהל ב-Exclusive Networks טריטוריה מגוונת של מדינות באירופה – צרפת, ספרד, איטליה ופורטוגל, המזרח התיכון – טורקיה וישראל, צפון אפריקה – מרוקו, תוניס ואלג'יריה, ואפריקה – חוף השנהב. החברה פעילה ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, מתמחה בייצוג חברות טכנולוגיה ותמיכה בטרנספורמציה לתחומי הסייבר והענן, ומחזורה השנתי עומד על למעלה משני מיליארד יורו בשנה. מוקדם יותר השנה היא רכשה את חברת ההפצה הישראלית SecureWave, וזו תהפוך לסניף המקומי של Exclusive Networks, שבראשו יעמוד מורן ג'רסי, מייסד ומנכ"ל החברה הנרכשת.

"דווקא בעידן שבו ארגונים מתמודדים עם המחסור בכוח אדם מנוסה בעולמות הסייבר, הענן והחיבור ביניהם, קיים צורך בערך המוסף של מפיץ גדול – Value Added Distributor, שמביא אתו פוקוס, פתרונות רלוונטיים, שירותים מתמחים וניסיון יקר ערך", ציין פרודו. "זה יכול לתרום לספקיות הטכנולוגיות המיוצגות על ידינו, לריסלרים העובדים אתנו וללקוחות, שמקבלים פתרון עובד מקצה לקצה, ללא צורך להתמודד עם רכש של חלקים מפזל".

הוא הוסיף כי "Exclusive Networks נמצאת במהלך גלובלי של ביצוע ההשקעות הנדרשות, על מנת ליצור את התשתיות העסקיות והטכנולוגיות ההכרחיות כדי להגדיל את היקף הפעילות שלנו לחמישה מיליארד יורו בשנה. אנחנו פעילים בשווקים החמים ביותר של הטכנולוגיה הארגונית, הגדלים בקצבים מהמהירים בהיסטוריה, ומתכוונים לגדול במהירות יחד אתם".

כך, לדוגמה, אמר פרודו, "בנינו אצלנו מרכזי התמחות טכנולוגיים, שמטרתם לספק למפיצים ולאינטגרטורים הפעילים באקו-סיסטם שלנו את התמיכה הנדרשת כדי לבצע פרויקטים שמשלבים בין עננים וסייבר".

מורן ג'רסי, מייסד ומנכ"ל SecureWave. צילום: ניב קנטור

מורן ג'רסי, מייסד ומנכ"ל SecureWave. צילום: ניב קנטור

בנוגע להתרחבות של Exclusive Networks לישראל ציין פרודו כי "נוכחות כאן היא חובה לחברה שחפצה להגדיל את האחיזה העולמית שלה. שוק הטכנולוגיה בישראל הוא אחד הדינמיים בעולם, בפרט בתחומי הסייבר, ואי אפשר לחשוב לא להיות נוכח בישראל. גילינו בינינו ובין SecureWave התאמה גבוהה – גם בתחומי הפעילות וגם ב-DNA של החברות. מדובר בחברות שעובדות עם הרבה תשוקת עשייה, ופעילות בעולמות טכנולוגיים דומים".

פריסה עולמית, יכולות מקומיות

ג'רסי ציין כי "האינטגרציה שלנו לתוך Exclusive Networks הגלובלית נמצאת בשלבים הסופיים שלה. אנחנו מחברים את היכולות שלנו ב-SecureWave עם הפריסה העולמית שלה. במובן הזה Exclusive Networks פועלת לא כמו נושאת מטוסים, אלא במודל ארמדת ספינות, שפועלות כל אחת בטריטוריה שלה, אך שטות ביחד, באותו הקצב ובאותה המהירות".

לסיכום אמר ג'רסי כי "גם לאחר השילוב שלנו כחלק מחברה עולמית אנחנו נמשיך לפעול כחברה ישראלית-מקומית. כל בעלי התפקידים – ובראשם אנוכי – נמשיך בתפקידינו, ונהפוך יחד לגוף המוביל בישראל בתחום הפצת טכנולוגיות סייבר וענן".

"ארגונים מתמודדים עם מחסור עולמי במקצועני סייבר וענן" Reviewed by on . "סייבר וענן מצויים גבוה בסדרי העדיפויות של הארגונים, ובפרט בעידן הנוכחי, של טרנספורמציה דיגיטלית, כשתי דיסציפלינות נפרדות, אך עוד יותר מכך בחיבור ביניהן, שמייצר "סייבר וענן מצויים גבוה בסדרי העדיפויות של הארגונים, ובפרט בעידן הנוכחי, של טרנספורמציה דיגיטלית, כשתי דיסציפלינות נפרדות, אך עוד יותר מכך בחיבור ביניהן, שמייצר Rating: 0

הגיבו