תוכן שיווקי

בעקבות אירוע | P.Z. Projects הטמיעה את מערכת ניהול הפרויקטים Clarizen ב-Trax Retail

09/07/2019 13:34
המצולמות בתמונה מימין לשמאל: אורית סיגל-ודעי, VP Enterprise PMO and Processes ב-Trax; פנינה זינגר, מייסדת ומנהלת מח' ניהול פרויקטים ב-P.Z. Projects. צילום: יח"צ

P.Z. Projects, המתמחה בניהול פרויקטים מערכתיים וניהול ידע מותאמים ללקוח, סיימה בהצלחה הטמעת מערכת Clarizen המשמשת לניהול פרויקטים, במספר חטיבות ב-Trax (חברת Trax פיתחה טכנולוגיית ניתוח של תמונות שמתקבלות מסמארטפונים ושמשמשת לייצור מודיעין עסקי ושיווקי).

הפלטפורמה של Clarizen, שנמצאת בשימוש של מאות אלפי משתמשי קצה ברחבי העולם, מהווה פתרון שיתופי לניהול עבודה המבוסס על פלטפורמת ענן המשלבת יחדיו ניהול פרויקטים, אוטומציה באמצעות הגדרת Workflows, ולידציות ויכולות שיתוף נרחבות.

אורית סיגל-ודעי, VP Enterprise PMO and Processes ב-Trax, מסרה כי "הפרויקטים ב-Trax נוהלו במספר כלים נפרדים, מרביתם באופן לא מקוון. ההתנהלות בדרך זו הקשתה על הבקרה של הפרויקטים וכמובן על השקיפות בארגון.

השלב הראשון כלל הטמעת Clarizen לארגון ה-Delivery לכל הפרויקטים שמתנהלים מול לקוחות.

באמצעות Clarizen הוגדר תהליך שבו נפתח פרויקט באמצעות טופס אחיד. הפרויקט נפתח עם תבניות שונות באופן אוטומטי, בהתאם לסוג המוצר. מאותו הרגע, הפרויקט מתנהל באופן שוטף בתוך Clarizen וכולל ניהול לוחות זמנים, סיכונים, ניהול בעלי עניין, משימות לביצוע, סטטוסים ומצגות אוטומטיות.

כמו-כן, נעשתה אינטגרציה בין Clarizen לבין Jira, לצורך ניהול המשימות השוטפות של הגופים השונים באופרציה. בשלב השני, הוטמעה מערכת Clarizen לארגוני ה-Customer Care ו-Customer Success וכן לפרויקטים פנימיים בארגון".

אורית מסרה כי "במסגרת ההטמעה, צוות P.Z. Projects ביצע, בין השאר, הדרכות ברמות השונות למשתמשים ברחבי העולם.

P.Z. Projects, בהובלת פנינה זינגר, קשובה מאוד לצרכים שלנו ותרמה מניסיונה הרב לכל אורך התהליך, הן בהיבטים הטכניים והן בהיבטים התהליכיים.

השילוב של חברה עם ניסיון רב מאוד בתחום ניהול הפרויקטים והטמעת מערכות ניהול פרויקטים במקביל לפתרון טכנולוגי חדשני, מתקדם, ידידותי וגמיש, הוא שילוב מנצח.

צוות P.Z. Projects מאפשר לנו ללמוד, להפוך לעצמאיים לחלוטין ולייצר לעצמנו התאמות שונות ודו"חות המשך על בסיס אותה למידה".

ההטמעה ב-Trax היא חלק מתנופה עסקית משמעותית ב-P.Z. Projects

לדברי פנינה זינגר, מייסדת P.Z. Projects ומנהלת מחלקת הפרויקטים בחברה, "הטמעת מערכת Clarizen ב-Trax היא חלק מתנופה עסקית משמעותית בחברתנו בכלל ובפעילות Clarizen בפרט".

זינגר הוסיפה כי "הטמעת Clarizen ב-Trax אתגרה אותנו במובנים רבים. מדובר בארגון שתחום ניהול הפרויקטים בו היה בחיתוליו, ללא תהליכים מסודרים ואחידים, עם עבודה בשיטות שונות ובכלים שונים, הצוות מפוזר גיאוגרפית ברחבי העולם, כמות הפרויקטים גדולה מאוד והצוותים עמוסים מאוד בעבודה היומיומית. בנוסף, אחת הדרישות המורכבות היתה לממשק את ה-Clarizen ל-Jira על מנת להימנע מעבודה כפולה של גורמים מסוימים בארגון.

לשמחתנו, זכינו לעבוד בשיתוף פעולה ראוי להערכה עם אורית סיגל, שהיא בעלת ניסיון עשיר מאוד בתחום ניהול הפרויקטים ומכירה לעומק פתרונות טכנולוגיים מארגונים קודמים. בזכות שיתוף הפעולה יוצא הדופן שלה ושל מנהלי הפרויקטים, העלייה לאוויר התבצעה במהירות ועם מעט הפרעות לעבודה השוטפת".

בן ראלברוק, סמנכ"ל המכירות של Clarizen, אמר כי "אנו מאוד מרוצים מהתוצאות המעולות מהטמעת Clarizen ב-Trax. בזכות העבודה עם השותפים שלנו P.Z. Projects, חברת Trax נמצאת בעמדה המאפשרת לה לספק את הפרויקטים בגישה חכמה ופונקציונלית יותר. הנראות, השקיפות והבהירות שיתקבלו יתורגמו למיקוד ושליטה משופרים ו-Trax תוכל להמשיך ולהתמקד בחדירה לשוק שלה".

ניתן ללמוד עוד על יכולות מערכת Clarizen כאן.

אירועים קרובים