תוכן פרסומי
ראשי » כללי » צ'ק פוינט העבירה את מלאנוקס למיליון פורטים של מתגי את'רנט

תוכן שיווקי


מתגי האת'רנט של מלאנוקס בפתרון האבטחה של צ'ק פוינט. צילום: יח"צ

צ'ק פוינט העבירה את מלאנוקס למיליון פורטים של מתגי את'רנט

החברה המובילה לאבטחת מידע תשלב את מתגי מלאנוקס בתוך פתרונות ההיפרסקייל שלה ● בכך מצעידה צ'ק פוינט את מלאנוקס אל עבר נקודת שיא חדשה - הטמעה של יותר ממיליון פורטים

פורסם ב-23 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלאנוקס, ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי דטה סנטרים ומערכות אחסון, הודיעה על שילוב מתגי האת'רנט בתוך מערכת האבטחה מאסטרו של צ'ק פוינט – החברה המובילה לאבטחת מידע. עסקה זו מביאה את מכירות מתגי האת'רנט של מלאנוקס לשיא חדש, של יותר ממיליון פורטים.

צ'ק פוינט, שבונה את פתרונות האבטחה לדטה סנטרים המובילים בעולם, בחרה לשלב את מתגי האת'רנט ספקטרום של מלאנוקס כחלק אינטגרלי מפלטפורמת הדור הבא של החברה, מאסטרו – פתרון האבטחה הראשון המותאם במיוחד לרשת ההיפרסקייל. זכייה זו ממשיכה את תנופת הטמעת מתגי האת'רנט של מלאנוקס אצל הספקים המובילים בעולם בתחומי הענן, האחסון והאבטחה.

מאסטרו של צ'ק פוינט ממנף את מתגי האת'רנט ספקטרום של מלאנוקס במהירויות של 10, 25 או 100 ג'יגה-ביט לשנייה. פלטפורמת ה-Open Ethernet שעל גבי מתגי ספקטרום מאפשרת ל-Gaia, מערכת ההפעלה עבור יישומי אבטחה של צ'ק פוינט, לעבוד במהירות מתוך המתג.

גמישות זו מאפשרת ללקוחות צ'ק פוינט ליהנות מקישוריות מתגי האת'רנט הטובים ביותר ב-Data Plane, בשילוב עם מערכת ההפעלה המאובטחת ביותר והקלה לשימוש, עבור יישומי אבטחה. בנוסף, טכנולוגיית ה-HyperSync (המוגנת בפטנט) של צ'ק פוינט מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מיתירות מלאה במערכת, וזאת על ידי ניצול כל משאבי החומרה.

Gaia מספקת מגוון כלים מהמעלה הראשונה וממשקים המוכרים למנהלי אבטחה ברחבי העולם, ומעבירה עדכונים בטוחים וקלים דרך IPSO ו-SecurePlatform.

"ספקטרום – אלמנט משמעותי במאסטרו"

יעל בירק חטר-ישי, דירקטור מכירות בכירה במלאנוקס, אמרה כי "אנחנו שמחים שצ'ק פוינט, החברה המובילה בפלטפורמות אבטחה סקלאביליות ועתירות ביצועים, בחרה במתגי האת'רנט ספקטרום שלנו כאלמנט משמעותי במאסטרו – פתרון ההיפרסקייל שלה לאבטחת הרשת. החלטה זו מגיעה לאחר הבחירה הקודמת של צ'ק פוינט בכרטיסי הרשת והטרנסיברים של מלאנוקס עבור פתרונות ה-25, 40 או 100 ג'יגה-ביט לשנייה שלה. מתגי ה-10, 25 או 100 ג'יגה-ביט לשנייה של מלאנוקס מהווים התאמה מצוינת, לא רק בשל הביצועים יוצאי הדופן שלהם, אלא גם בזכות כך שהם מאפשרים פלטפורמה פתוחה, המאפשרת ללקוחות בעלי צרכים מתקדמים גמישות מרבית".

לדברי איתי גרינברג, סמנכ"ל מוצר בצ'ק פוינט, "מאסטרו הנה ארכיטקטורה חדשה ומהפכנית, המאפשרת לעסקים מכל גודל ליהנות מהכוח של פלטפורמות אבטחה גמישות בענן ולהרחיב את ה-Security Gateways הקיימים שלהם לכדי פיירוול בעל קיבולת גבוהה. ביצועים, אמינות, עמידות בפני תקלות וקישוריות מאובטחת לרשת הם קריטיים עבור לקוחותינו. לאחר בדיקה והערכה מוקפדות של ההצעות השונות, בחרנו במשפחת מתגי הספקטרום של מלאנוקס כפתרון הטוב ביותר, שיענה על הצורך שלנו לספק את פלטפורמות האבטחה הטובות ביותר ללקוחותינו. אנחנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה הטכנולוגי עם מלאנוקס עבור דורות המוצר הבאים שלנו".

בעולם התחרותי של רשתות מהירות, רמות ביצועים הן מעל לכל. בנקודה זו, למלאנוקס יש את היתרון בייצור ובפיתוח שכולו In-house של מתגים המבוססים על שבבי ספקטרום וספקטרום 2, ולא באמצעות שבבים גנריים מספקים חיצוניים. הדבר מאפשר פתרונות ייעודיים רזים יותר, כאשר למלאנוקס יתרונות בביצועים, ביעילות, בצפיפות, בטלמטריה ובגמישות. בזמן ששבבים רבים מתאפיינים בקשיחות יחסית, השבבים של מלאנוקס תוכננו באופן גמיש דיו על מנת לאפשר התאמה לדרישות הלקוחות".

צ'ק פוינט העבירה את מלאנוקס למיליון פורטים של מתגי את'רנט Reviewed by on . מלאנוקס, ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי דטה סנטרים ומערכות אחסון, הודיעה על שילוב מתגי האת'רנט בתוך מערכת האבטחה מאסטרו של צ'ק פוינט מלאנוקס, ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי דטה סנטרים ומערכות אחסון, הודיעה על שילוב מתגי האת'רנט בתוך מערכת האבטחה מאסטרו של צ'ק פוינט Rating: 0

הגיבו