תוכן פרסומי
ראשי » כללי » דרופבוקס השיקה מוצר בהכרזה עולמית משמעותית

תוכן שיווקי


דרו יוסטון, מנכ"ל ומייסד שותף של דרופבוקס. צילום: יח"צ

דרופבוקס השיקה מוצר בהכרזה עולמית משמעותית

החברה מציגה סביבת עבודה חדשה המחברת בין קבצים, כלים וצוותי עבודה הכוללת אפליקציה חדשה לשולחן העבודה; אינטגרציה של קבצים מבוססי אינטרנט; ויצירת שותפויות עם Slack , Zoom ו-Atlassian

פורסם ב-16 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דרופבוקס הכריזה היום (א') על סביבת עבודה משולבת חדשה, המהווה את השינוי הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה מההיבט של המשתמשים. המוצר החדש מהווה סביבת עבודה אחת שמאחדת כלי עבודה, מסמכים וקבוצות עבודה משותפות – כולם מחוברים יחד באפליקציה חדשה לשולחן העבודה ולנייד שנועדה לספק נקודת גישה חדשה ונוחה.

"העבודה הפכה למפוצלת – קבצים מפוזרים בין מכשירים, בענן ובכוננים הקשיחים שלנו. אנו עוברים בין מספר רב של אפליקציות שאינן מדברות זו עם זו, מצב שמאד מקשה על הצוותים," אמר דרו יוסטון, מנכ"ל דרופבוקס. "כעת, אנו מתמקדים בחיבור של כולם באופן שמעולם לא נעשה בעבר. ה-דרופבוקס החדש עוזר למשתמשים שלנו להשקיט את הרעשים ולהתמקד בעבודה".

חיבור של תכנים מסוגים שונים

ה-דרופבוקס החדש מוסיף תוכן מבוסס ענן אל תוך מערכת הקבצים של דרופבוקס על מנת לספק מיקום מרכזי יחיד לכל התוכן, כולל:

 • קבצים מקוונים, כדוגמת Google Docs ,Google Sheets וכן Google Slides אותם יכולים כעת משתמשים ליצור, לגשת אליהם ולשתפם בתוך דרופבוקס. המשתמשים גם יכולים לפתוח קובצי Microsoft Office ב-Office Online או ב-Google Docs.
 • קיצורי דרך לתוכן באינטרנט עם קישורים לכלי פרודוקטיביות כדוגמת לוחות Trello, דפי wiki ומאמרי חדשות. המשתמשים יכולים כעת ליצור ולאחסן קיצורי דרך באינטרנט לצד תוכן רגיל ב-Dropbox.

סמל ה-דרופבוקס שמופיע בשורת המשימות של Windows ובסרגל התפריטים של macOS עודכן כדי להקל על משתמשים לעקוב אחר מה שמתרחש בתוכן משותף, לגשת במהירות לעבודתם החשובה ביותר וליצור תוכן חדש ישירות מתוך Dropbox. כעת המשתמשים יכולים גם לגשת לפיד של הצוות לקבלת עדכוני קבצים משותפים.

חיבור בין כלים שונים

ה-דרופבוקס החדש מחבר יחדיו את הכלים בהם משתמשים מעוניינים להשתמש כך שיצטרכו להשקיע פחות זמן במעבר בין אפליקציות ויותר זמן בביצוע העבודה. בשנה שעברה הכריזה החברה על דרופבוקס Extensions, סדרה של אינטגרציות המאפשרות למשתמשים להתחיל ולסיים תהליכי עבודה – כדוגמת חתימה על חוזים וסימון סרטוני וידאו – בפלטפורמה של דרופבוקס.

החל מהיום, משתמשים יכולים גם:

 • להתחיל בשיחות Slack ולשלוח קבצים לערוצי Slack ישירות מתוך דרופבוקס, לשתף בקלות קובצי Dropbox בתוך שיחות Slack תוך שמירה על העדפות השיתוף המקוריות, ולאתר תוכן דרופבוקס ב-Slack באמצעות כלי החיפוש של Slack.
 • להצטרף לפגישות Zoom ולהוסיף אותן ישירות מתוך Dropbox, ולהציג קבצים ישירות מתוך דרופבוקס בתוך Zoom.
 • לצפות בפעילויות שיתוף של Slack ו-Zoom ממש לצד הקבצים שלך ב-דרופבוקס.

החברה גם יצרה שותפות אסטרטגית עם Atlassian. בחודשים הבאים, החברות יבנו אינטגרציות מעמיקות בין הפלטפורמות של דרופבוקס ו-Atlassian על מנת ליצור דרך טובה יותר עבור צוותים לארגן, לתאם ולהריץ פרויקטים.

חיבור בין אנשי הצוות

לתיקיות יש כעת יכולות משופרות בין שולחן העבודה, הטלפון הנייד והאינטרנט, הזמינות דרך גישה מוקדמת עם האפליקציה החדשה לשולחן העבודה, אשר יוצרות עבור הצוותים מקום עבודה עשיר.

המשתמשים יכולים:

 • לנעוץ קבצים בחלק העליון של תיקיה כדי לתת לכל מי שיש לו גישה לתיקיה, גישה מהירה לתוכן חשוב.
 • להוסיף תיאורי תיקיות כדי להעניק לכולם הקשר לגבי הקבצים שהם רואים.
 • ליצור רשימות משימות בחלק העליון של תיקיה.
 • @לאזכר חברי צוות כדי למשוך תשומת לב לתיאורי התיקיות או לרשימות המשימות.
 • לקבל עדכונים על פעילות קבצים, כולל תוכן משותף ב-Slack וב-Zoom מכל מכשיר.
 • לראות מי צפה בקבצים בעזרת תכונת פרטי הצופה הזמינה כעת בשולחן העבודה.
 • להעיר על תוכן משותף בין שולחן העבודה, הטלפון הנייד והאינטרנט.

קצב הריבוי של קבצים ואפליקציות עבודה בענן הוא מדהים, ועשוי לגרום לתחושה של עבודה מפוזרת ובעלת היקף עצום," אמר אנליסט IDC, מרסי מדוקס, מנהל מחקר, ב-Enterprise Content Strategies. "חוויית ה-דרופבוקס החדשה מספקת מקום עבודה ריכוזי ומודרני בו משתמשים יכולים לגשת לכל הקבצים שלהם – כולל קבצים מקוונים וקבצים רגילים, לשלב בצורה חלקה כלים פופולריים, וליצור תיאום טוב יותר בין חברי הצוות. זוהי הפעם הראשונה שמישהו מבצע אינטגרציה של מצבי עבודה אלה ברמת המקור במקום יחיד."

כל משתמשי דרופבוקס יכולים לבחור להצטרף לאפליקציית שולחן העבודה החדשה דרך תוכנית הגישה המוקדמת של דרופבוקס, ומנהלי מערכת יכולים לבחור לצרף את הצוותים שלהם דרך מסוף הניהול. כל שאר התכונות זמינות כעת באופן כללי לכל המשתמשים והן ייפרסו במהלך השבועות הבאים.

המרכז הישראלי מתמקד בפיתוח המוצר של דרופבוקס לעסקים. במסגרת ההכרזה החדשה עסק המרכז בהתאמת סביבת העבודה החדשה ללקוחות העסקיים, כולל פיתוח של כלי אדמין שיתמכו בהטמעת המוצר בתוך הארגון בצורה חלקה, יאפשרו לנהל ולתמוך במשתמשים בעבודתם השוטפת.

אודות דרופבוקס

דרופבוקס היא פלטפורמת שיתוף פעולה עולמית מובילה אשר משנה את הדרך שבה אנשים עובדים יחדיו, מהעסק הקטן ביותר ועד לארגון הגדול ביותר. הודות ליותר מ-500 מיליון משתמשים רשומים במעל 180 מדינות, המוצרים שלנו תוכננו ליצור דרך עבודה מפותחת יותר. דרופבוקס, שבסיסה נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה, מחזיקה ב-12 משרדים ברחבי העולם.

למידע נוסף בקרו באתר

דרופבוקס השיקה מוצר בהכרזה עולמית משמעותית Reviewed by on . דרופבוקס הכריזה היום (א') על סביבת עבודה משולבת חדשה, המהווה את השינוי הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה מההיבט של המשתמשים. המוצר החדש מהווה סביבת עבודה אחת שמאחד דרופבוקס הכריזה היום (א') על סביבת עבודה משולבת חדשה, המהווה את השינוי הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה מההיבט של המשתמשים. המוצר החדש מהווה סביבת עבודה אחת שמאחד Rating: 0

הגיבו