תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » כנס רד-האט: מה החדשות בחזית הכובע האדום?
הלוגו שונה. הצבע האדום נשאר. רד-האט. צילום: עוזי מירון

כנס רד-האט: מה החדשות בחזית הכובע האדום?

חברת הקוד הפתוח הודיעה בכנס Red Hat Summit 2019, שנערך בשבוע שעבר בבוסטון, כי היא מתאימה את Kubernetes לארגונים ב-OpenShift 4, ומספקת בסיס קוד מוקשח ומאובטח יותר

מאת 12 במאי 2019, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס Red Hat Summit 2019, שהתקיים בשבוע שעבר בבוסטון, ארה"ב, סיפק כצפוי הפגנת עוצמה מטעם החברה עם הלוגו המחודש של הכובע האדום.

באירוע הפתיחה של הכנס הופיעו על במה אחת ג'ים וויטהרסט, מנכ"ל רד האט, ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ, וסאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט. וויטהרסט אירח כל אחד מהם על הבמה, וראיין את הבכירים בנינוחות, מול אולם גדוש באלפי משתתפים, על הסיבות לשיתוף הפעולה ההדוק עם רד האט, שעד לא מזמן נחשבה למתחרה מרה. התשובות שסיפקו השניים הוכיחו עד כמה חזק מעמדה של רד האט כמובילה עולמית של פלטפורמת הקוד הפתוח, וכן העידו על חשיבותה כספקית פתרונות מובילה בעולם הענן ההיברידי.

במהלך הכנס הכריזה רד האט על Red Hat OpenShift 4 – הדור הבא של פלטפורמת Kubernetes, שתוכננה מחדש בכדי לתת מענה למציאות המורכבת של תיאום בין קונטיינרים במערכות ייצור.

הפלטפורמה תוכננה לספק חוויה דמוית-ענן ברחבי הענן ההיברידי, על ידי הפצת עדכונים אוטומטיים בכל מרחב ההטמעות של Kubernetes. הגרסה החדשה מספקת גמישות פיתוח מוגברת באמצעות Operators Kubernetes, מה שעוזר להניח יסודות מאובטחים ועקביים יותר בעבור עומסי עבודה מוטי-ענן (Cloud-native).

השקת Red Hat OpenShift 4 – פתרון ריבוי עננים שזמין גם כשירות ענן מנוהל

יותר מ-1,000 ארגונים ברחבי העולם משתמשים כיום ב-OpenShift להאצת פיתוח ואספקת יישומים. פריסות של ענן היברידי וריבוי עננים הן עתה תקן תעשייה. IDC צופה כי ב-2020 תהיה ליותר מ-90% מהארגונים הגלובליים אסטרטגיית ריבוי עננים.

Red Hat OpenShift 4, שתוכננה בעבור סביבות מגוונות, פועלת בעידן הבא של תקן Kubernetes לאוטומציה והפעלת תהליכים עבור פלטפורמות יישומים מודרניות, וכחוויית ענן מאוחדת עבור העולם ההיברידי. היא מאפשרת גישה של אוטומציה-תחילה עם פלטפורמה בניהול עצמי עבור ענן היברידי; התאמה ותמיכה הטרוגנית עבור העננים הציבוריים העיקריים, טכנולוגיות ענן פרטי כמו OpenStack, פלטפורמות וירטואליזיה, ושרתי Bare-metal; התקנת Full stack יעילה; פריסות יישומים וניהול מחזור חיים פשוטים יותר.

ביחד עם אקוסיסטם גדול של שותפים מציעה Red Hat OpenShift 4 מערך של יישומים לריצה כשירות ברחבי הענן ההיברידי, והינה מוסמכת ותואמת Kubernetes, כפי שאושרה על ידי ארגון מחשוב הענן CNCF.

כתורמת מובילה לקהילת Kubernetes, רד האט מתאימה את Kubernetes לארגונים ב-OpenShift 4, ומספקת בסיס קוד מוקשח ומאובטח יותר, תוך שימור חדשנות מהקהילות התורמות (Upstream).

אשש בדאני, סגן נשיא והמנהל הכללי של OpenShift ברד-האט. צילום: יח"צ

אשש בדאני, סגן נשיא והמנהל הכללי של OpenShift ברד-האט. צילום: יח"צ

לדברי אשש בדאני, סגן נשיא בכיר לפלטפורמות ענן ברד האט: "עתידו של IT ארגוני מקודם על ידי מחשוב היברידי וריבוי עננים, עם Kubernetes הפועלת כגשר לקישור חלק של עומסי עבודה בין מרכזי נתונים באתרי לקוחות ועננים ציבוריים.

Red Hat OpenShift 4 הופכת חזון זה של Kubernetes למציאות, ומציעה פלטפורמת Kubernetes ארגונית עקבית ובניהול עצמי עבור הענן ההיברידי. OpenShift 4 מקדמת פרודוקטיביות מפתחים תוך צמצום מורכבויות תפעוליות עם אוטומציה בנויה בתוכה, ומספקת פלטפורמת Kubernetes המשדרת מוכנות לייצור עם חדשנות מוטת-ענן (Cloud-native)".

אל גילן, סגן נשיא קבוצת פיתוח תוכנה וקוד פתוח ב-IDC, אמר: "רד האט מהווה מזה זמן רב דוגמה מובילה בקהילת הקוד הפתוח, כשהיא תורמת לפרויקטים מתחילים ובשלים כאחד. לאחר הופעת Kubernetes פעלה רד האט במרץ, ויצרה מעמד מוביל עם תמיכת קונטיינרים ב-Kubernetes כחלק של OpenShift. ההשקה של Red Hat OpenShift 4 מקדמת פתרון ריבוי עננים שזמין גם כשירות ענן מנוהל. המוצר מציע את הניידות בין מערכות שלקוחות מבקשים, בחבילה שמביאה שיפורים משמעותיים בפריסת אוטומציה ופישוט תפעול, מה שבסופו של דבר מקל על חדשנות".

כנס רד-האט: מה החדשות בחזית הכובע האדום? Reviewed by on . כנס Red Hat Summit 2019, שהתקיים בשבוע שעבר בבוסטון, ארה"ב, סיפק כצפוי הפגנת עוצמה מטעם החברה עם הלוגו המחודש של הכובע האדום. באירוע הפתיחה של הכנס הופיעו על במ כנס Red Hat Summit 2019, שהתקיים בשבוע שעבר בבוסטון, ארה"ב, סיפק כצפוי הפגנת עוצמה מטעם החברה עם הלוגו המחודש של הכובע האדום. באירוע הפתיחה של הכנס הופיעו על במ Rating: 0

הגיבו