תוכן פרסומי
ראשי » כללי » רד-האט משיקה סביבת פיתוח מוטת קוברנטיס הראשונה בתעשייה

תוכן שיווקי


הלוגו הישן של רד-האט. מצאו את ההבדלים

רד-האט משיקה סביבת פיתוח מוטת קוברנטיס הראשונה בתעשייה

פורסם ב-17 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד-האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על השקת Red Hat CodeReady Workspaces – סביבת פיתוח מבוססת דפדפן שהינה מוטת קוברנטיס (Kubernetes native). הסביבה החדשה מאפשרת שיתוף פעולה חלק יותר בקרב צוותי פיתוח.

CodeReady Workspaces, שמבוססת על פרויקט סביבת הפיתוח המשולבת IDE Eclipse Che, מותאמת במיוחד עבור Red Hat OpenShift ו-Red Hat Enterprise Linux. הפתרון תוכנן לספק לצוותי פיתוח ארגוניים סביבת פיתוח הניתנת לשיתוף, שכוללת את הכלים ויחסי התלות (Dependencies) הדרושים כדי לקודד, לבנות, לבחון, להריץ ולנפות משגיאות יישומים מבוססי קונטיינר.

חברות מובילות משתמשות בקוברנטיס ובקונטיינרים לבניית ופריסת יישומים ושירותים. עם זאת, פיתוח מבוסס קונטיינרים מהווה עבור צוותי פיתוח שינוי משמעותי בכל הקשור לכלים ותהליכים. כלים מסורתיים לא נבנו עם קוברנטיס וקונטיינרים, מה שמאלץ את הצוותים לנהל ידנית את הסביבה ומרחיק אותם ממשימתם העיקרית – פיתוח קוד.

לפתח בקוברנטיס מבלי להיות מומחה בו

Red Hat CodeReady Workspaces היא ה-IDE (סביבת פיתוח משולבת) הראשונה בשוק שרצה בתוך אשכול קוברנטיס, ומנהלת את הקוד, יחסי התלות והאובייקטים (Artifacts) של המפתחים בתוך מכלים (Pods) של Red Hat OpenShift וקונטיינרים. במקום שבו כלים מסורתיים יכולים לנצל את יתרונות הקוברנטיס רק במהלך השלב הסופי, של הבחינה והפריסה, CodeReady Workspaces מכניסה את המפתח לתוך OpenShift כבר מהתחלה, ומציעה פתרון לבעיות שבפניהן ניצבים מפתחים לעתים קרובות בעת העברת יישומים מפלטפורמות פיתוח למערכות ייצור. מפתחים לא צריכים להיות מומחים בקוברנטיס או ב-OpenShift כדי להשתמש ב-IDE. המערכת תוכננה לטפל בניהול מאחורי הקלעים, כך שהמפתחים יכולים להתחיל לפתח בקלות יישומי קונטיינר ב-OpenShift.

האצת השקה של פרויקטים

CodeReady Workspaces מצוידת בתכונת שיתוף רבת עוצמה שנקראת Factories. מדובר בתבניות שמכילות את מיקומו של קוד המקור, תצורה ופקודות של זמן ריצה וכלים הדרושים לביצוע הפרויקט. תבניות ה-Factories מאפשרות לצוותי הפיתוח להתחיל לעבוד תוך מספר דקות עם סביבת פיתוח מוטת קוברנטיס. חברי הצוות יכולים להשתמש בכל התקן בעל דפדפן, בכל מערכת הפעלה ובכל IDE כדי לגשת למרחבי העבודה שלהם, כמו גם למרחבי העבודה המשותפים.

פלטפורמת מרחב עבודה ל-DevOps

CodeReady Workspaces הינה פלטפורמה אידיאלית לארגונים שעוברים לפילוסופיית DevOps. באמצעות OpenShift, צוותי ה-IT והפיתוח יכולים לנהל את מרחבי העבודה בהיקף גדול עם תשתית הניתנת לתכנות ולהתאמה אישית, שמאפשרת להם לשלוט על ביצועי המערכת, תפקודה ותכונות האבטחה.

כמו כן, המערכת מאפשרת לצוותים לבצע אינטגרציה עם בקרת הגרסאות המועדפת עליהם (מאגרים ציבוריים ופרטיים), לשלוט על הרשאות ומשאבי מרחבי עבודה, ולהגן טוב יותר על קניין רוחני על ידי מניעת שמירת קוד מקור במחשבים ניידים וטלפונים חכמים.

ארנל דייארנטה, מנהל מחקר פיתוח תוכנה ב-IDC, אמר כי "הודעת רד-האט על השקת IDE CodeReady Workspaces הינה משמעותית, מפני שהיא מסמלת את ההתלכדות של טכנולוגיות קוד פתוח הבנויות על Eclipse Che, יכולות שיתופיות מתקדמות ותפקודיות בעלת מודעות לאבטחה שתוכננה למנוע אחסון של קוד מקור בהתקנים אישיים. יש לציין כי CodeReady Workspaces מצוידת בממשק מבוסס דפדפן שבנוי על אשכול קוברנטיס, מה שממזער את הצורך בתצורה וניהול תפעולי של תשתית. מפתחים יכולים למנף את CodeReady Workspaces לשיתוף פעולה בפיתוח פרויקטים באמצעות קישור הניתן לשיתוף, שמאפשר לעמיתיהם לגשת בזריזות למרחבי עבודה של פיתוח".

רד-האט משיקה סביבת פיתוח מוטת קוברנטיס הראשונה בתעשייה Reviewed by on . רד-האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על השקת Red Hat CodeReady Workspaces - סביבת פיתוח מבוססת דפדפן שהינה מוטת קוברנטיס (Kubernetes native) רד-האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על השקת Red Hat CodeReady Workspaces - סביבת פיתוח מבוססת דפדפן שהינה מוטת קוברנטיס (Kubernetes native) Rating: 0

הגיבו