תוכן פרסומי
ראשי » כללי » פוג'יטסו משיקה את Celsius C780 – תחנת עבודה שמאיצה ביצועים ביישומים כבדים

תוכן שיווקי


פוג'יטסו

פוג'יטסו משיקה את Celsius C780 – תחנת עבודה שמאיצה ביצועים ביישומים כבדים

פורסם ב-8 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פוג'יטסו לוקחת את הביצועים של תחנות העבודה לדרגה חדשה עם Fujitsu Celsius C780, המותאמת לספק גישה גמישה ובטוחה לאפליקציות שדורשות יכולות עיבוד גבוהות.

ה-Celsius C780 מספקת ביצועים מלאים ממארז אחד, עם טכנולוגיית אינטל האחרונה. כוח המחשוב שלה והעובדה שהמידע נשאר בטוח ומאובטח בדטה סנטר הופכים הופך את תחנת העבודה לאידיאלית עבור תוכנות CAD או מדיה ובידור. תחנת העבודה החדשה היא גם מנוע מושלם למרכזי בקרה ומסחר, וכן לתוכנות עתירות עיבוד, כגון בתעשיות הרכב, האווירו-חלל, השידור, האנרגיה והבריאות.

בכך שהיא מספקת גישת רשת לאפליקציות מניידים ומחשבים נייחים, ה-Celsius C780 מאפשרת למשתמשים לעבוד כמעט מכל מקום, ומעניקה את הביצועים של תחנת עבודה ברמה גבוהה ללא הרעשים ודרישות המקום של מחשב נייח.

תחנת העבודה מגיעה עם Windows 10 ותומכת בשני כרטיסי מסך High end, שהופכים אותה לאידיאלית לעריכות וידיאו, סימולציות הנדסיות או אנימציה. בשל העובדה של-Celsius יש שני מעבדים – מהסדרות Intel Core i and Intel Xeon E-2100, הלקוחות יכולים לבחור במעבד המתאים לצרכים שלהם. גמישות נוספת מגיעה עם הבחירה של פתרונות האחסון הכוללים על הלוח (M.2) או peripheral PCIe solid-state drives – SSD לביצועי קלט/פלט מרביים, כמו גם SATA SSD מהיר. על מנת להבטיח אמינות בהעברת המידע בין מספר דיסקים קשיחים, ל-Celsius C780 יש שני חריצי הרחבה N.2, שיכולים לתמוך ב-NVMe RAID ברמות 0, 1, 5 ו-10.

בנוסף, ניהול המערכת פשוט, הודות ל-Fujitsu ServerView וטכנולוגיית Fujitsu Integrated Remote Management Controller, המפקחת על כל הנושאים האדמיניסטרטיביים. יתרה מכך, עם טכנולוגיית Fujitsu’s Cool-safe Advanced Thermal Design, תחנת העבודה יכולה לפעול תחת טווח רחב של טמפרטורות – בין 5 ל-40 מעלות, ובכך היא מאפשרת פעילות חסכונית באנרגיה.

תמחור וזמינות

תחנת העבודה Fujitsu Celsius C780 תהיה זמינה החל מה-25 באפריל ישירות מפוג'יטסו, כמו גם משותפי Select. המחירים מתחילים ב-1,399 יורו, ומשתנים בהתאם למדינה ולמפרט.

פוג'יטסו משיקה את Celsius C780 – תחנת עבודה שמאיצה ביצועים ביישומים כבדים Reviewed by on . פוג'יטסו לוקחת את הביצועים של תחנות העבודה לדרגה חדשה עם Fujitsu Celsius C780, המותאמת לספק גישה גמישה ובטוחה לאפליקציות שדורשות יכולות עיבוד גבוהות. ה-Celsius פוג'יטסו לוקחת את הביצועים של תחנות העבודה לדרגה חדשה עם Fujitsu Celsius C780, המותאמת לספק גישה גמישה ובטוחה לאפליקציות שדורשות יכולות עיבוד גבוהות. ה-Celsius Rating: 0

הגיבו