תוכן פרסומי
ראשי » כללי » UPS ואינפורמטיקה מקבוצת אמן זכו בשלוש קטגוריות בטקס IT Awards 2018

תוכן שיווקי


מימין: אבינועם זגרון, שי גוטמן, ינאי מילשטיין, אורן אריאל. צילום: יפעת עומר

בעקבות תחרות מצטייני המחשוב

UPS ואינפורמטיקה מקבוצת אמן זכו בשלוש קטגוריות בטקס IT Awards 2018

הפרסים ניתנו בגין פרויקטים שבוצעו בהתבסס על טכנולוגיות של לימודי מכונה ובינה מלאכותית

פורסם ב-18 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינפורמטיקה מקבוצת אמן זכתה ביום ה' האחרון בשלוש קטגוריות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים יחד עם UPS, חברת השילוח הגדולה ביותר וספקית גלובלית מובילה לשירותי תובלה ולוגיסטיקה. הטקס נערך באולם האירועים LAGO בראשון לציון.

תחום ה-IT, שעובר בשנים האחרונות תאוצת פיתוח עצומה, הביא לפיתוח פלטפורמות שמבוססות על לימודי מכונה ובינה מלאכותית, עבורם נדרש הארגון לספק מידע שמגיע ממספר רב של מערכות מבוזרות שפועלות ברקע. המערכות החכמות יודעות לעשות הכל בזמן אמת, לרבות תיאום, לוקיישן, מידע על המשלוח הבא, פקקים במסלול החלוקה, ומידע רב על כל שרשרת האספקה של תהליך השילוח המורכב. המערכת מבוססת על אינטגרציה מרובת מערכות, ניתוח נתונים, אנליטיקה, בינה מלאכותית וביג דטה.

במסגרת פרויקט Ship Drive UPS Israel RPA Platform הוקמה פלטפורמה דיגיטלית, מבוססת תשתית אוטומציה, להמרת תהליכי העבודה העמילותיים לתהליכים רובוטיים ובשירות עצמי, ובכך הביאה להתייעלות, לחדשנות ולחיסכון תפעולי.

פרויקט Billing Control Platform כלל התייעלות ארגונית וחסך לחברה מיליוני שקלים בשנה. מערכת בקרת החיובים, שפותחה כולה באינפורמטיקה, מאפשרת לעקוב אחר חיוב תקין של מערכות החיוב האוטומטיות הקיימות בחברה וכמו כן, לעקוב אחר חיובים ידניים ולמנוע טעויות משתמש.

עוד פרויקט שבוצע, Israel Artificial Emotional Intelligence Platform, כלל איסוף וניתוח של נתוני צ'ט לשיפור השירות. הפרויקט מבוסס בינה מלאכותית, ומשלב בין תהליכי איסוף מידע, טיובו ושמירתו לאלגוריתמי בינה מלאכותית וניתוחים סטטיסטיים, לטובת מעקב ויכולת ניתוח מהירה על שיחות הצ'ט עם נציג. המערכת אוספת בכל לילה את כלל נתוני הצ'טים אונליין עם נציגי שירות הלקוחות של החברה ובעזרת אלגוריתם AI, שלומד את תוכן השיחה ויודע ליצור הקשרים חיוביים או שליליים המערכת יודעת לדרג את השיחה כשיחה מוצלחת או שיחה כושלת.

תעודות הזכייה הוענקו לצוות UPS בראשותו של שי גוטמן, מנמ"ר UPS ישראל, ולינאי מילשטיין, מנהל תחום אינפורמטיקה בקבוצת אמן.

קבוצת אמן היא הנציגה היחידה בישראל של אינפורמטיקה, המובילה את שוק אינטגרציית הנתונים בעולם, ומספקת פתרון כולל להעברה מאובטחת ויעילה של נתונים בין מערכות שונות בתוך ומחוץ לארגון, באופן אמין וחסכוני. קבוצת אמן הנה אחת מהחברות המובילות בתחום הטכנולוגיה וה-IT, ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, עם חברות בנות בארץ ובחו"ל. הקבוצה, שהוכתרה כאחת מ-100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל, מונה כ-2,000 עובדים ומובילה פעילות בינלאומית גדולה, כולל מרכזי פיתוח, בשבע מדינות עם כ-700 עובדים מאירופה ועד המזרח הרחוק.

UPS ואינפורמטיקה מקבוצת אמן זכו בשלוש קטגוריות בטקס IT Awards 2018 Reviewed by on . אינפורמטיקה מקבוצת אמן זכתה ביום ה' האחרון בשלוש קטגוריות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים יחד עם UPS, חברת השילוח הגדולה ביותר וספקית גלובלית מ אינפורמטיקה מקבוצת אמן זכתה ביום ה' האחרון בשלוש קטגוריות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים יחד עם UPS, חברת השילוח הגדולה ביותר וספקית גלובלית מ Rating: 0

הגיבו