תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Vault – שירותי הענן היחידים שמותאמים במלואם לאקרופוליס AHV של נוטניקס

תוכן שיווקי


אנשי DnA-IT בכנס של נוטניקס. צילום: ניב קנטור

בעקות אירוע Next On Tour Tel Aviv של נוטניקס

Vault – שירותי הענן היחידים שמותאמים במלואם לאקרופוליס AHV של נוטניקס

פורסם ב-12 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס Next On Tour Tel Aviv של נוטניקס, שהתקיים ביום ד' האחרון בהפקת אנשים ומחשבים ובהשתתפות מאות מלקוחות החברה ושותפיה העסקיים, נתן הזדמנות להצגה של פתרונות IT חדשניים בתחומים שונים. בין הפתרונות הבולטים שהוצגו בכנס הייתה פלטפורמת Vault, שהוצגה על ידי DnA-IT.

Vault היא פלטפורמה מתקדמת לשירותי ענן, היחידה בישראל המתפקדת בתאימות מלאה עם אקרופוליס AHV – פלטפורמת הווירטואליזציה המוצלחת של נוטניקס. היא מציעה גיבוי והתאוששות מאסון כשירות בענן (BaaS / DRaaS) לצד תשתית כשירות (IaaS). הפלטפורמה מבצעת סנכרון חכם של כל המידע הארגוני מתוך מערכת הגיבוי והפעלת שירותים וירטואליים בלחיצת כפתור מתוך הארגון, או בגישה מאובטחת מאחורי פיירוול מחוץ לארגון. תשתיות Vault מתארחות במתקנים בעלי סטנדרט גבוה – לפחות Tier-3.

DnA-IT פועלת ומספקת שירותים אלה מזה יותר משש שנים לארגונים בינוניים וקטנים בארץ ובחו"ל, עבור יותר מ-100 לקוחות.

"בתהליך הפעלת שירותי ה-Vault, הלקוח מגדיר נפחים לגיבוי, היסטוריית גיבויים נדרשת, זמני התאוששות ורשימת מערכות ושירותים הנדרשים להתאוששות במצב חירום", הסביר אושרי שרון, מנכ"ל DnA-IT. "לפתרון הגיבוי והתאוששות מאסון מבוסס הענן יתרונות רבים וביניהם: חיסכון בעלויות רכישה ותחזוקה של ציוד חומרה, רישוי תוכנה הנדרש לגיבוי לזמן ארוך, וכן חסכון בזמן יקר של אנשי IT, כמו גם בעלויות חשמל, שכירות ועוד. שירותי הענן Vault תוכננו במיוחד כדי לסייע ללקוחות לשמור על הנכסים יקרי הערך של ארגונם בצורה הטובה ביותר וללא חשש".

דיראג' פאנדי, מייסד ומנכ"ל נוטניקס, שהיה אורח הכבוד בכנס שערכה החברה בישראל, התרשם מאוד מיכולות הפלטפורמה וציין כי ללקוחות בינוניים וקטנים ישתלם הרבה יותר לרכוש את אתר החירום כשירות על גבי פלטפורמת אקרופוליס מאשר עוד מערכת במתכונת On Premise. בנוסף, אמר, ברורים היתרונות התפעוליים הטמונים בעובדה שהשירות מכסה את הארגון גם ברמות הרגולציה ובדיקות ההתאוששות התקופתיות הנדרשות. כמו כן ציין פאנדי כי ממה שהוא רואה, גם בחו"ל יש אימוץ נרחב של פתרונות התאוששות כשירות (DRaaS), כחלק מעלייה במודעות להמשכיות עסקית והגנה מפני אירועי אבטחת מידע.

Vault – שירותי הענן היחידים שמותאמים במלואם לאקרופוליס AHV של נוטניקס Reviewed by on . כנס Next On Tour Tel Aviv של נוטניקס, שהתקיים ביום ד' האחרון בהפקת אנשים ומחשבים ובהשתתפות מאות מלקוחות החברה ושותפיה העסקיים, נתן הזדמנות להצגה של פתרונות IT ח כנס Next On Tour Tel Aviv של נוטניקס, שהתקיים ביום ד' האחרון בהפקת אנשים ומחשבים ובהשתתפות מאות מלקוחות החברה ושותפיה העסקיים, נתן הזדמנות להצגה של פתרונות IT ח Rating: 0

הגיבו