תוכן פרסומי
ראשי » כללי » היחידה בישראל: בינת תקשורת הוסמכה כ-Master Networking של סיסקו

תוכן שיווקי


בינת תקשורת מחשבים

היחידה בישראל: בינת תקשורת הוסמכה כ-Master Networking של סיסקו

פורסם ב-11 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר כחודש וחצי של הכנה ויומיים של מבדק מאתגר שנערך על ידי סיסקו, שבו עמדה בינת תקשורת מחשבים בהצלחה, הוסיפה החברה הסמכה חדשה לאוסף הקיים שלה – Master Networking. בכך הפכה בינת תקשורת מחשבים לחברה היחידה בישראל שמחזיקה בהסמכה זו, שמצטרפת לעוד ארבע הסמכות מאסטר שכבר הוענקו לה על ידי סיסקו.

הסמכת Master Networking של סיסקו שמה דגש על יכולות שירות, מכירה והנדסה מורכבות וגבוהות. ההסמכה החדשה משלבת בין פתרונות מסורתיים בתפיסת On-Prem לבין טכנולוגיות הממומשות בענן, בדגש על שילובן בתשתיות ה-IT הארגוניות. כמו כן, היא שמה דגש על פלטפורמה של תשתיות תקשורת משולבת ביכולות אבטחת מידע , ניהול ואוטומציה.

ארבע הסמכות המאסטר הנוספות של סיסקו שבהן מחזיקה בינת תקשורת מחשבים הן: Cloud Builder ,Unified Communications ,Managed Services ו-Security.

הבוחן הראשי מטעם סיסקו ציין בדו"ח המבדק ששלח כי בינת תקשורת מחשבים היא אחת החברות שמחזיקות את כמות ההסכמות הגבוהה בעולם – It is one of the most highly certified Cisco partners in the world.

לדברי אמיר פורקוש, סמנכ"ל הטכנולוגיות של בינת, "מאחורי כל זה מסתתרת עבודה מאומצת, קשה, יסודית וארוכה – משולבת בין ה-PS, ה-BU's וההנדסה. אני גאה בצוות המדהים של בינת, בהובלתו של אבי בראל, על כך שביצע משימה זאת באופן מעורר כבוד ובהצלחה רבה, תוך ניהול הקשר מול הבוחן וסיסקו באופן מושלם. אירוע זה מאפשר לבינת להציג את היכולות הגבוהות וההון האנושי האיכותי ביותר בתעשייה. הוכחנו פעם נוספת את השפעתנו כאינטגרטור מקצועי ומוביל, ולא רק בזירה המקומית. מדובר בעשייה ברוכה שגאווה גדולה בצידה".

היחידה בישראל: בינת תקשורת הוסמכה כ-Master Networking של סיסקו Reviewed by on . לאחר כחודש וחצי של הכנה ויומיים של מבדק מאתגר שנערך על ידי סיסקו, שבו עמדה בינת תקשורת מחשבים בהצלחה, הוסיפה החברה הסמכה חדשה לאוסף הקיים שלה - Master Networkin לאחר כחודש וחצי של הכנה ויומיים של מבדק מאתגר שנערך על ידי סיסקו, שבו עמדה בינת תקשורת מחשבים בהצלחה, הוסיפה החברה הסמכה חדשה לאוסף הקיים שלה - Master Networkin Rating: 0

הגיבו