תוכן פרסומי
ראשי » כללי » PTC דורגה כטכנולוגיה המובילה בשוק ה-PLM בדו"ח של Quadrant

תוכן שיווקי


PTC דורגה כטכנולוגיה המובילה בשוק ה-PLM בדו"ח של Quadrant

PTC, שמיוצגת בישראל על ידי מטריקס, הוגדרה על ידי החברה כמובילה טכנולוגית מובהקת בשוק ה-PLM העולמי בגין הפגנת מצוינות ביכולות הטכנולוגיות וההשפעה על הלקוחות

פורסם ב-10 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חדשות טובות מ-PTC: החברה הודיעה באחרונה כי חברת הייעוץ הבינלאומית Quadrant Knowledge Solutions הכריזה עליה כמובילה בשוק העולמי בתחום ניהול מחזור החיים של מוצר (PLM), בגין הפגנת מצוינות ביכולות הטכנולוגיות וההשפעה על הלקוחות.

"PTC קיבלה דירוגים גבוהים עבור פלטפורמת הטכנולוגיה המתוחכמת שלה, אסטרטגיית הבידול שלה, מגוון היישומים שהיא מציעה ללקוחות, קלות הפריסה והשימוש, וההשפעה הכללית על הלקוח", אמר וישל שארמה, מנהל חקר התעשייה ב-Quadrant. "בהתבסס על הדירוגים החזקים האלה, PTC הנה מובילה טכנולוגית מובהקת בשוק ה-PLM העולמי".

במחקר זכתה PTC לשבחים על כך ששילבה בהצלחה את יכולות ה-PLM ואת טכנולוגיית האינטרנט של הדברים שלה, מה שמאפשר ליצרנים לאחד את הנתונים התפעוליים של המוצר שלהם לפלטפורמת IoT. כך הם יכולים לנהל את תכנון המוצר, לפקח על הביצועים התפעוליים שלו, ולעבוד על שיפור ערכו ואיכותו.

סוויטת מוצרי ה-PLM של PTC מאפשרת למשתמשים למנף שרשור דיגיטלי מעודכן ומאוחד של מידע על מוצר, כולל נתונים מקושרים. היכולות העצומות של המוצר מאפשרות לארגונים להפחית את זמן ההגעה לשוק, לקצץ בעלויות ולשפר את האיכות. המשתמשים יכולים, לאורך שרשרת האספקה, לקיים אינטראקציה עם הנתונים באופן דינמי בתלת ממד – הן על המסך והן תוך שימוש במציאות רבודה. אפשרויות הפריסה הינן בענן וברשת המקומית.

"אנחנו גאים להיות מוכרים כמובילים חדשניים בשוק ה-PLM העולמי", אמר קווין וורן, מנהל חטיבת ה-PLM של PTC. "דירוג זה ממחיש את מסירותה של PTC להוביל את מרחב ה-PLM, עם פונקציונליות הליבה שלנו ויכולותיה החדשניות, המשלבות מציאות רבודה ואינטרנט של הדברים תעשייתי".

PTC דורגה כטכנולוגיה המובילה בשוק ה-PLM בדו"ח של Quadrant Reviewed by on . חדשות טובות מ-PTC: החברה הודיעה באחרונה כי חברת הייעוץ הבינלאומית Quadrant Knowledge Solutions הכריזה עליה כמובילה בשוק העולמי בתחום ניהול מחזור החיים של מוצר ( חדשות טובות מ-PTC: החברה הודיעה באחרונה כי חברת הייעוץ הבינלאומית Quadrant Knowledge Solutions הכריזה עליה כמובילה בשוק העולמי בתחום ניהול מחזור החיים של מוצר ( Rating: 0

הגיבו