תוכן פרסומי
ראשי » כללי » פיליפס ישראל משיקה את אזוריון – מערכת צנתורים חדשנית

תוכן שיווקי


מערכת אזוריון של פיליפס. צילום: יח"צ

בעקבות אירוע dHealth

פיליפס ישראל משיקה את אזוריון – מערכת צנתורים חדשנית

הנדסת אנוש משופרת מאפשרת למצנתר אינטגרציה ושליטה במערכות שונות תוך כדי הצנתור וכתוצאה מכך, אבחנה ותמונה טובות יותר לשיפור תוצאות הטיפול

פורסם ב-18 בדצמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פיליפס ישראל, החברה המובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, הכריזה על השקת פלטפורמת אזוריון, שמביאה אתה בשורה בעולם הפיתוחים הטכנולוגיים של טיפולים מונחי דימות (Image guided therapy) בתחום הקרדיולוגיה. כחלק מהשקת הפתרון, הכריזה פיליפס על התקנת חמישה חדרי צנתורים חדשים, באמצעות חברת מדטכניקה, יבואנית פיליפס בתחומי הרנטגן, האולטרסאונד, הניטור, חדרי הצנתורים ועוד, במרכז הלב על שם מילשטיין שבמרכז הרפואי הדסה בירושלים. ארבעה מחדרי הצנתורים החדשים מותקנים בבית החולים הדסה עין כרם והחמישי יותקן בקרוב בבית החולים הדסה הר הצופים.

כמובילה בשוק הצנתורים, פיליפס מציעה פתרונות המשלבים טכנולוגיות הדמיה פולשנית, תוכנות ניווט מתקדמות ומגוון רחב של שירותים המיועדים לסייע לרופאים לספק טיפול מהיר, מדויק ובעלויות נגישות. בהמשך לרכישת וולקנו, שמיקמה את פיליפס כמובילה בתחום הצנתרים המתקדמים לצרכי אבחון וטיפול, מחזקת החברה את מיקומה בשוק הדימות הרפואי הפולשני, ששוויו נכון להיום נאמד בכחמישה מיליארד יורו, עם אחת ההשקות העולמיות הגדולות ביותר בשנים אחרונות.

אזוריון, מערכת הצנתורים החדשנית של פיליפס, היא תוצאה של תהליך פיתוח ארוך, שנעשה בשיתוף פעולה צמוד עם רופאים מומחים מובילים בתחום. מדובר בדור הבא של מכשירים המשלבים עיצוב ארגונומי מתקדם וממשק משתמש אינטואיטיבי וקל לשימוש, שמאפשר לרופאים לבצע מגוון רחב של צנתורים שגרתיים ומורכבים בצורה בטוחה ומתחשבת במטופל. פלטפורמת הצנתורים החדשה מקצרת באופן משמעותי את תהליך הצנתור עבור המטופל והצוות המטפל, גם בטיפולים מסוג החלפת מסתם.

סטנדרטים חדשים בתחום הפתרונות המשולבים

יצוין כי אזוריון, שקובעת סטנדרטים חדשים בתחום הפתרונות המשולבים, מאפשרת מגוון רחב של טיפולים מונחי דימות – החל מפעולות שגרתיות ועד לטיפולים מתקדמים ומורכבים. המערכת מאפשרת איסוף מידע חיוני ממקורות שונים, כגון מערכות דימות וארכיב (PACs), מכשירים פולשניים, כלי צנתור והתיק הרפואי של החולה, ומציגה לרופאים את כל המידע הדרוש להם לביצוע הטיפולים בצורה היעילה ביותר. כמו כן, מערכת האזוריון מאפשרת לבנות את תוכנית הטיפול מראש, בהתאם להעדפת המצנתרים, כדי לצמצם טעויות במהלך הצנתור ולהקטין את זמן ההכנה לטיפול.

הפלטפורמה משלבת בתוכה יותר מ-1,000 מרכיבים חדשים, ביניהם גלאי שטוח מתקדם; עיבוד תמונה בזמן אמת של כ-500 פרמטרים המשתתפים ביצירת התמונה האופטימלית; ו-ConnectOS – מערכת הפעלה חדשנית שפותחה על ידי פיליפס כדי לשלב בזמן אמת מידע מכל הטכנולוגיות הרלוונטיות. כלל המרכיבים האלה פועלים יחד כדי לספק דימות באיכות גבוהה, תוך שימוש בטכנולוגיה לצמצום קרינה המאפשרת למצנתר לקבל תמונה מפורטת ומדויקת של עורקי הנבדק ברזולוציה גבוהה במיוחד, עם הפחתת קרינה של בין 50% ל-80% ביחס לחדרי צנתור מהדור הקודם שהיו בהדסה, תוך חיסכון בזמן ובלי להתפשר על איכות הטיפול.

תחום הטיפולים הזעיר פולשניים בגידולים מסוימים, מפרצות, כלי דם חסומים, הפרעות קצב לב ומסתמי לב פגומים גדל והתפתח מאוד בשנים האחרונות, בשל היתרונות שהוא מעניק הן למטופלים והן לרופאים. בנוסף לפגיעה מינימלית במטופל ותקופת החלמה קצרה בהרבה, מאפשרים הצנתורים לטפל בחולים שלא היו עומדים מבחינת מצבם הבריאותי, למשל, בניתוח לב פתוח. עם זאת, רופאים אינם יכולים לראות או לגעת ישירות באיברים המטופלים. לכן, המפתח נמצא בטכנולוגיות ניווט, מדידה והדמיה מתקדמות. הטכנולוגיות הללו, הנמצאות בלב לבו של הטיפול מונחה ההדמיה, מאפשרות בין היתר זיהוי וצפייה באיברים וברקמות המטרה ותפעול מכשירים פולשניים.

"כחברה המובילה בשוק הדימות הרפואי הפולשני, פיליפס ממשיכה בתהליך החדשנות תוך כדי גידול מתמיד במספר המטופלים ובמורכבות הטיפולים", אמר ברט ואן מירס, נשיא חטיבת ה-IGT בחברה. "אלפי מפתחים, מהנדסים ומעצבים, ועשרות השותפים הרפואיים שלנו ברחבי העולם, פועלים יחד כדי ליצור מכשירים חדשניים ופלטפורמות טיפוליות חדשניות. עם השקת פלטפורמת האזוריון החדשה שלנו, שנועדה לייעל את תחום הצנתורים המשולבים, אנחנו מספקים פתרון חדשני שתומך בלקוחותינו ושומר על הסטנדרטים הגבוהים שאימצנו לעצמנו של איכות וטיפול".

פיליפס ישראל משיקה את אזוריון – מערכת צנתורים חדשנית Reviewed by on . פיליפס ישראל, החברה המובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, הכריזה על השקת פלטפורמת אזוריון, שמביאה אתה בשורה בעולם הפיתוחים הטכנולוגיים של טיפולים מונחי דימות (Image פיליפס ישראל, החברה המובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, הכריזה על השקת פלטפורמת אזוריון, שמביאה אתה בשורה בעולם הפיתוחים הטכנולוגיים של טיפולים מונחי דימות (Image Rating: 0

הגיבו