תוכן פרסומי
ראשי » כללי » בבוקר טכנולוגי עם בינת ו-Ruckus תוצג נקודת הגישה החדשה של Ruckus

תוכן שיווקי


Ruckus

בבוקר טכנולוגי עם בינת ו-Ruckus תוצג נקודת הגישה החדשה של Ruckus

הנקודה של ראקאס מאפשרת קישוריות במהירות של עד 10 גיגה וחיבור של מעל 1,000 משתמשי קצה בו זמנית

פורסם ב-7 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Ruckus Networks בשיתוף עם בינת תקשורת מקיימות אירוע לקוחות למנהלי מערכות מידע, מחשוב ותקשורת בארגונים, במסגרתו יוצגו פתרונות תקשורת אלחוטיים וקוויים, כמו גם חידושים בעולם האינטרנט של הדברים.

האירוע הינו המשך לאירוע התקשורת של גטר, נציגת Ruckus בישראל, בו לוקחת Ruckus חסות בכירה ומציגה את מגוון הפתרונות שלה לשותפים עסקיים.

באירוע תוצג נקודת הגישה החדשה של Ruckus – ה-R730, הראשונה בעולם התומכת בתקן 802.11ax, ומאפשרת קישוריות במהירות של עד 10 גיגה וחיבור של מעל 1,000 משתמשי קצה בו זמנית.

כמו כן, יוצג סיפור הלקוח של WeWork – תקשורת קווית ואלחוטית כפתרון קריטי לעבודה שוטפת (Mission Critical Wi-Fi), המבוסס על מתגים ורשת אלחוטית מבית Ruckus, שהוטמע על ידי בינת תקשורת.

בבוקר טכנולוגי עם בינת ו-Ruckus תוצג נקודת הגישה החדשה של Ruckus Reviewed by on . Ruckus Networks בשיתוף עם בינת תקשורת מקיימות אירוע לקוחות למנהלי מערכות מידע, מחשוב ותקשורת בארגונים, במסגרתו יוצגו פתרונות תקשורת אלחוטיים וקוויים, כמו גם חיד Ruckus Networks בשיתוף עם בינת תקשורת מקיימות אירוע לקוחות למנהלי מערכות מידע, מחשוב ותקשורת בארגונים, במסגרתו יוצגו פתרונות תקשורת אלחוטיים וקוויים, כמו גם חיד Rating: 0

הגיבו