תוכן שיווקי
לקראת אירוע - VeeamON tour, יום ד' 25 באוקטובר, אושן

Expim שדרגה לגרסה 9.5 של Veeam Availability Suite

Veeam ממצבת את Expim כספק ענן אמין, חדשני וכדאי מבחינה כלכלית

25/09/2017 14:51
ורד ליברמן, מנהלת אזורית ב-Veeam

Expim, המספקת שירותי ענן הכוללים מגוון רחב של שירותים מנוהלים בתחום הענן הפרטי, ההיברידי והציבורי, שדרגה לאחרונה את פתרון הדגל של Veeam Software – ה-Veeam Availability Suite לגירסה 9.5 במטרה לספק ללקוחותיה זמינות גבוהה ולהבטיח את קיומו של ה-Always-On Enterprise.

"עם הגידול האקספוננציאלי שחל  בשנים האחרונות במספר הלקוחות, והביא עימו  גידול של מאות ג'יגה במערכות המחשוב ובכמות הדטה שאנחנו מאחסנים עבור לקוחותינו, הרי שבשנתיים האחרונות שילשנו את כמות המידע שאנו מגבים", אמר אופיר חדד, מנכ"ל משותף ו-CTO ב-Expim.

"לאור זאת, מצאנו כי פתרונות הגיבוי המסורתיים, המתאפיינים בזמני גיבוי ארוכים, אובדן פריטי מידע ותהליכי התאוששות ארוכים אינם משרתים אותנו ואת הלקוחות, וחיפשנו פתרון זמינות מידע מתקדם".

"Veeam נותנת לנו יתרון תחרותי ועוזרת לנו למכור 'שקט' למגוון רחב של לקוחות, עם עמידה ביעדי זמינות, התאוששות ושחזור מידע  (RTOs ו-RPOs) של  עד 15 דקות, המאפשרים לנו להבטיח ללקוחותינו זמינות של 24/7/365", הוסיף לירון חדד, מנכ"ל משותף ב-Expim. "עוד היא מעניקה לנו יתרון תחרותי וממצבת את Expim כספקית ענן אמינה, חדשנית וכדאית מבחינה כלכלית".

"בעוד ששירותי הענן של הספקיות הגדולות מחייבים את הלקוח לדאוג לזמינות המידע ומערך הגיבויים בעצמו", מסבירה ורד ליברמן, מנהלת אזורית ב-Veeam, "הרי ש-Expim, באמצעות Veeam היא ספקית ענן המעניקה ללקוחותיה שירות מקיף הכולל גיבוי של התשתיות, הגנה מלאה על המידע ואתר התאוששות מאסון יעיל וזריז. כל אלה מתאפיינים בקצב גיבוי משופר, הפחתה בעלויות ובמורכבות הגיבוי ושיפור ניכר בזמינות המידע".

Expim, שותפת זהב של Veeam, מגבה עם Veeam מאות שרתים וירטואליים של VMware vSphere ו-Microsoft Hyper-V. בנוסף, האינטגרציה הגבוהה של Veeam עם פתרונות האחסון של נט-אפ (NetApp) ו-HPE, בהם Expim משתמשת, אפשרו לחברה לצמצם את זמני הגיבוי בכ-40% בהשוואה לפתרונות המסורתיים. פרויקט השדרוג  ארך מספר שעות והסתיים לאחרונה.

דו"ח זמינות המידע האחרון של Veeam הראה כי 82% מן הארגונים מודים כי הם לוקים בפער בין דרישת הלקוחות לזמינות מידע לבין מה שגוף ה-IT שלהם מסוגל לספק בפועל. הפער הזה מתורגם למחיר של 21.8 מיליון דולר לשנה וכמעט שני שלישים מהמשיבים הודו כי הוא מונע מהם להמשיך ולהתחדש.

כנס Veeam On Tour יתקיים ב-25 באוקטובר, באושן, בגני התערוכה בתל אביב. במהלכו, תחשוף Veeam את החידושים שמביאה עימה הגרסה החדשה – NEW Veeam Availability Suite v10 – ואת ההכרזות, עליהן דיווחה החברה לראשונה, בכנס VeeamON, שהתקיים בחודש מאי, בניו אורלינס.

לאירוע צפויים להגיע למעלה מ-400 משתתפים, מומחים טכנולוגים ומובילים עסקיים, שייהנו ממפגש עם אורחים בכירים של החברה מחו"ל, עם הצוות הישראלי, שותפים ולקוחות החברה.

אירועים קרובים