תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Insight 360: לנתח, לנטר ולקבל החלטות בקלות וללא מורכבות

תוכן שיווקי


BICS וסאפ

לקראת אירוע - יום חדשנות בנושא אנליטיקה ללקוחות SAP Business One, יום ג' 26 בספטמבר בבית סאפ, רעננה

Insight 360: לנתח, לנטר ולקבל החלטות בקלות וללא מורכבות

לקראת כנס חדשנות בנושא אנליטיקה ללקוחות SAP Business One, אדיר אורן, מנכ"ל BICS, ונתנאלה עמיר, מנהלת תחום SMB ב-BICS, סיפרו על הפתרון החדש

פורסם ב-12 בספטמבר 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס חדשנות בנושא אנליטיקה ללקוחות SAP Business One ייערך בתאריך 26 בספטמבר 2017, בבית סאפ (SAP) ברעננה. הכנס מועבר על ידי BICS ובו החברה תציג את פתרון Insight 360 המבוסס על פתרון ה-Business Intelligence Platform של סאפ.

שוחחנו עם אדיר אורן, מנכ"ל BICS, ונתנאלה עמיר, מנהלת תחום SMB ב-BICS, כדי להבין יותר על הנושא.

ספרו לנו על כנס האנליטיקה אשר מתוכנן.
"ב-26 בספטמבר אנו נערוך כנס חדשני בנושא אנליטיקה מתקדמת ללקוחות SAP Business One בבית סאפ ברעננה", אמר אורן.

"הכנס הינו בשת"פ עם סאפ, שם נציג את פתרון ה-Insight 360 אשר משלב בתוכו את כל כלי הניתוח והתחקור מהשורה הראשונה בעולם ה-BI מבית סאפ, ובכללם: SAP Lumira 2.0 ,Business Objects 4.2 SP04 הכולל עיצוב ב-Design Studio ו-webi".

"בכנס אנו מתכננים להציג את עולמות התוכן מגרסה 2.0 אשר אנו מספקים בשיטה של Plug & Play, ובנוסף נציג את מודול התכנון אשר הינו חלק אינטגרלי ופרי פיתוח של BICS עבור לקוחות SAP Business One".

"אחד הנושאים החדשניים הנוספים אשר נציג ונדבר עליהם הוא גרסת Insight 360 Powered by SAP HANA, אשר מספק ערך מוסף וייחודי ללקוחות SAP B1A".

ספרו לנו קצת על מהם עולמות התוכן אשר אתם מציגים.
לדברי עמיר, "הערך העסקי הכי מובהק בפתרון Insight 360 הינו עולמות התוכן אשר אנו מספקים עם המערכת בשיטה של Plug & Play".

"עולמות התוכן הללו תוכננו במחשבה עסקית רחבת היקף מול עשרות של לקוחות, בכל עולם תוכן ניתן למצוא סט מאוד רחב ועשיר של דאשבורדים ניהולים ומספר רב של דו"חות אנליטים אשר מספקים יכולת ניתוח ותחקור, פשוטה מהירה ואינטגרטיבית".

"יש לנו כיום מעל 15 עולמות תוכן כגון: עולם מכירות, מלאי, רכש, פיננסי, קריאות שירות, CRM ועוד. כמו כן יש לנו גם עולמות תוכן בעולם הנדל"ן של Asset1 אשר פיתחנו ביחד עם שותף אסטרטגי שלנו – זיו מערכות".

הפתרון מוצע כך שתוך יום עבודה הלקוח מתחיל לעבוד עם המערכת ומתחיל לצרוך את כל המידע ממערכת הסאפ באופן  פשוט ומקיף. על ידי כך הלקוח יכול לנתח לנטר ולקבל החלטות באופן שעד היום היה לו מאוד קשה ומורכב ללא פתרון BI".

הפתרון שלכם הינו רק עבור לקוחות סאפ?
"כרגע כן", אומר אורן. "המיקוד שלנו הוא בלקוחות SAP Business One בארץ, ולאחרונה יצאנו גם אל השוק האירופי והאמריקני. בטווח של שלוש-ארבע שנים תהיה לנו שכבת HUB גנרית אשר כל מערכת ERP SMB תוכל  להתחבר ולצרוך את המידע האנליטי אשר יהיה זמין בפתרון Insight 360".

איך הלקוחות רואים את הפתרון?
"הלקוחות מאוד אוהבים את העובדה שלא מדובר בפרויקט BI", אומרת עמיר, "ושניתן לעבוד עם המערכת לאחר יום עבודה אחד. בהיבט של התאמות אישיות, אנו מבצעים התאמות ספציפיות ללקוחות עבור יישומים, שדות או טבלאות שהתווספו לסאפ. יש לנו עשרות רבות של לקוחות מרוצים. תבואו לשמוע, יהיה מעניין".

BICS מקבוצת BDO הינה חברת לפתרונות אנליטיים עבור חברות SMB ו-Larger Enterprises. מוצר הדגל של החברה, Insight 360 עבור לקוחות SAP Business One, הינו המוצר המוביל והאינטגרטיבי ביותר ללקוחות סאפ בארץ ובעולם.

BICS עוסקת בפתרונות HANA ,Live ,HANA B1A\H ושותפה בכירה של סאפ בכל הקשור לפתרונות SAP Business Objects.

ניתן ליצור קשר ב- 03-9097111 או במייל [email protected]

Insight 360: לנתח, לנטר ולקבל החלטות בקלות וללא מורכבות Reviewed by on . כנס חדשנות בנושא אנליטיקה ללקוחות SAP Business One ייערך בתאריך 26 בספטמבר 2017, בבית סאפ (SAP) ברעננה. הכנס מועבר על ידי BICS ובו החברה תציג את פתרון Insight 3 כנס חדשנות בנושא אנליטיקה ללקוחות SAP Business One ייערך בתאריך 26 בספטמבר 2017, בבית סאפ (SAP) ברעננה. הכנס מועבר על ידי BICS ובו החברה תציג את פתרון Insight 3 Rating: 0

הגיבו