תוכן שיווקי
לקראת אירוע - ALLCLOUD LAUNCH EVENT, יום ב' 30 בינואר, שבע תל אביב

הדרך היעילה ביותר לקחת הארגון שלכם צעד נוסף קדימה עם פתרונות ענן מובילים

05/01/2017 15:00
צוות מנצח. AllCloud

באירוע השקה אקסקלוסיבי, תציין לראשונה AllCloud, המובילה במתן פתרונות ענן למגוון ארגונים עסקיים בישראל, את הקמתה, ותציג את מגוון הפתרונות שהיא מציעה ואת השותפים שלה.

האירוע יתקיים ב-30 בינואר בשעה 09:30 ב"שבע" בת"א. באירוע ייקחו חלק שותפים מרכזיים של AllCloud, ביניהם – Salesforce, נט-אפ (NetApp), Amazon Web Services ,Google Cloud Platform ,Logz.io, ורבים נוספים.

AllCloud מובילה חדשנות טכנולוגית ומתמחה בעולמות הענן. זו למעשה הדרך של ארגונים לצמוח ולייצר בידול בשוק משתנה, שדורש גמישות וזמני תגובה מהירים.
במסגרת סל הפתרונות והשירותים הרחב שהיא מספקת, רואה החברה לנגד עיניה את הצורך לייצר ערך ללקוחותיה, להרחיב את סל הפתרונות ולתת מענה הן בצד העסקי/מכירתי, והן בצד הטכנולוגי/תשתיתי.

במהלך האירוע, המשתתפים יוכלו ללמוד ולחוות כלים ונהלי עבודה שהם הבסיס להצלחת ארגונים במעבר לענן ולאחריו. בנוסף יוכלו לשמוע משותפים וחברות מובילות על הניסיון שלהם במסע לענן.

המשתתפים יוזמנו להתנסות במגוון חוויות אינטראקטיביות, המציינות תחנות בדרך לצמיחת ארגונים בענן בפן העסקי ובפן הטכנולוגי. את התחנות בדרך ילוו מומחים בתחומים שונים של פתרונות בענן.

רונית רובין, מנכ"לית AllCloud

רונית רובין, מנכ"לית AllCloud

על רקע צמיחת החברה ב-2016 וההרחבה הצפויה בשנה הקרובה בארץ ובחו"ל, מונתה לאחרונה רונית רובין לתפקיד מנכ"לית החברה.

ל-AllCloud יש כיום מעל 1,500 לקוחות במגוון רחב של תחומים וביניהם: סלקום, אמדוקס, אדמה, לייבפרסון, צ'ק פוינט, מלאנוקס, קלטורה, לומניס, Gett ,Moovit, סודה סטרים, סלברייט, בנק לאומי ורבים אחרים.

החברה השלימה לאחרונה את תהליך המיזוג של בלאט-לפידות, שותף הפלטינום הראשון והמוביל של Salesforce בישראל , וחברת מומחי הענן Emind – שותף הפרמייר הגדול והמוביל של AWS בישראל ושל גוגל (Google).  ל-AllCloud שתי חטיבות עסקיות עיקריות, חטיבת ה-Salesforce וחטיבת ה-AWS   ו-Google Cloud Platform.

בבסיס החזון של AllCloud עומד הרצון לסייע ללקוחות לצמוח במהלך המעבר שלהם לענן ולאחריו. בחברה מאמינים כי רק חברה בעלת ניסיון רב בהבנת תחום הענן לעומק, יכולה לספק ללקוחותיה את הפתרונות הנכונים אשר ישרתו את הדרישות העסקיות שלהם בצורה הטובה ביותר.

אירועים קרובים