תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » BMC ומטריקס תקיימנה את BMC Day Israel בסימן מעבר חברות לעולם הדיגיטלי

תוכן שיווקי


לקראת אירוע - BMC, יום ג' 7 ביוני, LAGO

BMC ומטריקס תקיימנה את BMC Day Israel בסימן מעבר חברות לעולם הדיגיטלי

הדובר המרכזי בכנס שיתקיים ב-7 ביוני יהיה בוב ביצ'מאפ, נשיא ומנכ"ל BMC העולמית

פורסם ב-4 במאי 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

BMC ומטריקס, מפיצת הפתרונות של BMC בישראל, תקיימנה את כנס הלקוחות שלהן – BMC Day Israel, בסימן מעבר החברות לעולם הדיגיטלי.

הדובר המרכזי בכנס, שצפוי לזמן אליו מאות בכירים ומומחי IT מקרב חברות וארגונים בישראל, יהיה בוב ביצ'אמפ, נשיא ומנכ"ל BMC העולמית.


במסגרת הכנס יוצגו האתגרים של החברות והארגונים במעבר לעידן הדיגיטלי, מערך הפתרונות והחידושים של BMC המסייע לאותן חברות להתמודד בהצלחה עם טרנספורמציית הדיגיטל וסיפורי לקוח מעוררי השראה.

הכנס יכלול מפגש מליאה מרכזי ולאחר מכן שישה מסלולים נפרדים בהובלת בכירים נוספים מ-BMC ומטריקס בנושאים שונים ביניהם:
IT Operations ,Workload Automation ,IT Service Management (ITSM) ,Cloud Management & IT Automation Mainframe & DB2 ומסלול Executives.

כמו כן במסגרת הכנס תהיה אפשרות ללקוחות להגיע לעמדות המומחים בכל תחום, לקיים מפגשי התייעצות אישיים עם מומחי BMC ומטריקס ולהתעמק בצרכים של כל אחד.

דוברים נוספים במפגש יהיו: סוהאס קלקר, CTO וסמנכ"ל לאזור APAC ב-BMC; גור שטייף, נשיא Workload Automation; ביל מילר, נשיא Mainframe & Solutions.

הכנס יתקיים ב-7 ליוני, באולם LAGO בראשון לציון בין השעות 9:00-15:00.

הכנס מיועד למנהלי מערכות מידע, מנהלי תשתיות IT, מומחי תפעול, שליטה ובקרה, יועצים ומנהלי IT וטכנולוגיות בארגונים.

הכנס ללא תשלום אך מחייב הרשמה מראש.

BMC ומטריקס תקיימנה את BMC Day Israel בסימן מעבר חברות לעולם הדיגיטלי Reviewed by on . BMC ומטריקס, מפיצת הפתרונות של BMC בישראל, תקיימנה את כנס הלקוחות שלהן - BMC Day Israel, בסימן מעבר החברות לעולם הדיגיטלי. הדובר המרכזי בכנס, שצפוי לזמן אליו מא BMC ומטריקס, מפיצת הפתרונות של BMC בישראל, תקיימנה את כנס הלקוחות שלהן - BMC Day Israel, בסימן מעבר החברות לעולם הדיגיטלי. הדובר המרכזי בכנס, שצפוי לזמן אליו מא Rating: 0

הגיבו