תוכן פרסומי
ראשי » כללי » ליבי טכנולוגיות תוכנה מרחיבה את מגוון הפעילויות שלה עם פירמיד אנליטיקס

תוכן שיווקי


ליבי טכנולוגיות תוכנה

ליבי טכנולוגיות תוכנה מרחיבה את מגוון הפעילויות שלה עם פירמיד אנליטיקס

פורסם ב-22 ביולי 2014
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ליבי טכנולוגיות תוכנה, המבצעת פרויקטים של BI (בינה עסקית) ומתמחה בהטמעה של פתרונות תוכנה בקרב ארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים, מרחיבה את פעילותה עם פירמיד אנליטיקס (Pyramid Analytics). כחלק מכך הוכשרה ליבי  לבצע הדרכות בעבור משתמשי פירמיד אנליטיקס במסגרת UniversiBI (מערך הדרכת ה- BI  של ליבי).

פירמיד אנליטיקס פעילה בעולם ובישראל בשוק ה-BI, עם פתרון המשתלב בצורה טבעית על תשתיות המידע של מיקרוסופט (Microsoft). החברה מפתחת מערכות לניתוח חכם של מידע בקנה מידה גדול ובצורה מודולרית עבור ארגונים בינוניים וגדולים.

בין תכונות פירמיד אנליטקס: פתרון המשלב בין מהירות, איכות ומחיר ומוריד מורכבות כמעט לאפס; כלי web-י אינטואיטיבי ללא כתיבת קוד –  הכול מתבצע ב- wizards עם ממשק משתמש המצטיין בנראות שלו.

לפירמיד אנליטיקס
לפירמיד אנליטיקס

אחד היתרונות המרכזיים במוצרי החברה הוא היכולת להציג את כלי התחקור בממשק זמין מכל דפדפן ובתצורה הנוחה ביותר למשתמש, בדומה לנתוני Office Microsoft מסורתיים. פירמיד אנליטיקס מעסיקה יותר מ-100 עובדים בעולם. מרכז הפיתוח נמצא בישראל ומונה כ-50 איש. החברה עובדת עם שותפים עסקיים ליישום פתרונותיה.

לפירמיד אנליטיקס מאות לקוחות בעולם, ביניהם: סימנס (Siemens), מיקרוסופט, צה"ל, EMC ,Voith ,Blue Cross of Idaho, טוטו, המרכז הבין תחומי, צבא שווייץ, CDW ,Hallmark ,Blackboard, תדיראן טלקום ועוד רבים אחרים.

עם ההודעה על הרחבת הפעילות המשותפת אומר ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי: "חיפשנו עבור לקוחותינו כלי BI נוסף מעבר לקוגנוס. בחרנו בפירמיד אנליטיקס ואנחנו מרוצים מאוד מהכלי. בין הסיבות לכך: כלי שירות עצמי, מחירים נוחים, יישום זריז יותר  עם הזדמנות מצוינת לעשות את העבודה במהירות, הכלי מרשים ויזואלית, ואנו מקבלים תגובות טובות של לקוחות אצלם אנו מיישמים את פירמיד אנליטיקס בתחומי הנדסה והיי-טק. יש לציין את קשרי העבודה הטובים בין החברות".

לדברי ניב פלדמן, מנהל מכירות אזורי בפירמיד אנליטיקס: "כמעט כל ארגון צורך BI, לרובם יש כלים, בחלקם מאוד ותיקים. השוק בישראל מתקדם מאוד מבחינת התועלות שארגונים מפיקים מ- BI . יחד עם ליבי אנחנו יכולים לספק פתרון BI חליפי וזול יותר לקיים, ובהשקעה קטנה מכשירים את כוח האדם ומספקים למשתמש הקצה יכולת להיות שותף פעיל אך מנוהל בכל נושא ניהל המידע בארגון. קהל המטרה שלנו הוא החלפה של כלים ישנים, וכניסה לארגונים שעדיין לא השקיעו ב- BI  בגלל מחירים גבוהים".

ניב פלדמן, מנהל מכירות אזורי בפירמיד אנליטיקס; ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי
ניב פלדמן, מנהל מכירות אזורי בפירמיד אנליטיקס; ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי
ניב פלדמן מוסיף: "אותו צוות  IT יכול לספק עם פירמיד אנליטיקס יותר תוצרים לארגון, ולהפוך את המשתמשים לשותפים, מאחר שהוא מספק לשימושם הרבה מיכולות הכלי ללא כתיבה וקידוד. זו המהפכה אליה הולכים ארגונים, כי צוותי IT  קטנים קיימים מתקשים לספק שירות למאות ואלפי משתמשים, ונוצר צוואר בקבוק. העבודה האינטואיטיבית עם פירמיד אנליטיקס פותרת זאת עם עבודה בסגנון פאורפוינט או מסמך וורד, או תחקור מפורט – והכל זמין דרך ממשק web גם על טאבלט וסמארטפון".
לדברי ירון הירשזון: "בליבי אנו רואים בפירמיד אנליטיקס את הדור החדש של BI ומנוע צמיחה משמעותי מאוד גם בקרב מאוכזבי פתרונות קיימים, המחזק אותנו כארגון המוביל את תחום ה- BI בישראל כבר שני עשורים, ומספק לכל לקוח פתרון המתאים לו".

אודות ליבי טכנולוגיות תוכנה
ליבי טכנולוגיות תוכנה בע"מ, מובילה מזה שני עשורים את שוק ה-BI בישראל, ומתמחה בהטמעה של פתרונות תוכנה בקרב ארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים בישראל.

על לקוחות ליבי טכנולוגיות תוכנה נמנים ארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים בישראל, ובכלל זה ארגוניים במגזר הממשלתי – ציבורי (כגון בתי חולים, בנק ישראל, אגד, משרד התחבורה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משרד התמ"ת, משרד רוה"מ, הסוכנות היהודית, יחידות צה"ל השונות, אוניברסיטאות וכו'), במגזר הפיננסי – ביטוחי (חברת ביטוח הראל, מנורה, אליהו, כלל חברה לביטוח, בנק הפועלים), חברות צריכה וקמעונאות (ישראייר, חוגלה קימברלי, H&M, אוסם, יפאורה), מגזר רפואי (טבע), הטלקום (Amdocs, סלקום) וחברות טכנולוגיה (אורבוטק, Nice, RadCom), וזו רק רשימה חלקית.
www.libi.co.il

ליבי טכנולוגיות תוכנה מרחיבה את מגוון הפעילויות שלה עם פירמיד אנליטיקס Reviewed by on . ליבי טכנולוגיות תוכנה, המבצעת פרויקטים של BI (בינה עסקית) ומתמחה בהטמעה של פתרונות תוכנה בקרב ארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים, מרחיבה את פעילותה עם ליבי טכנולוגיות תוכנה, המבצעת פרויקטים של BI (בינה עסקית) ומתמחה בהטמעה של פתרונות תוכנה בקרב ארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים, מרחיבה את פעילותה עם Rating:

הגיבו