תוכן שיווקי

צ'יפ פי סי טכנולוגיות – פתרונות מנוהלים של תחנות רזות כבסיס להקטנת עלויות ושיפור זמינות

18/12/2013 16:39

בכנס האחרון הציגה צ'יפ פי סי את מוצריה החדשניים בתחום של תחנות קצה מנוהלות לסביבות מיחשוב ענן ווירטואליזציה. בסביבות מיחשוב מתקדמות אלו אפליקציות מיושמות, מנוהלות ונתמכות בענן ובחוות שרתים מרוכזות. מידע אודות תנועות עכבר ומקלדת ומסכים הינם הדבר היחיד שמוחלף בין תחנת הקצה לשרתים ואפליקציות מועטות נשמרות ומורצות על תחנות הקצה, אם בכלל. ארכיטקטורות אלו פותרות בהצלחה מרובה בעיות מרכזיות הנפוצות במערכות ורשתות מבוססות .PC הניהול והאבטחה של שידרוגי חומרה, יישום אפליקציות, תמיכה טכנית ואיחסון מידע פשוטים לניהול מרחוק ומאפשרים לפתור בצורה אלגנטית וחסכונית אובדן מידע ואיומי אבטחה.

אז למה טובים פתרונות צ'יפ פי סי?

הפחתת עלויות (TCO – ר"ת Total Cost of Ownership): המחירים של התחנות הרזות אטרקטיביים אך החיסכון המשמעותי טמון בחיסכון לטווח ארוך מהניהול המרכזי מרחוק של התחנות הרזות. מרבית החיסכון בעלויות תחזוקת מערכת המיחשוב מגיעה בעיקר הודות לחומרה עמידה והפחתה ניכרת בקריאות התמיכה וביקורי טכנאים באתר. רב הבעיות ניתנות לאבחון וטיפול מרחוק דרך יכולות הניטור והשליטה של תוכנת הניהול המרכזית. עם פתרונות הניהול של צ'יפ פי סי Xcalibur Global ניתן להגיע לחיסכון של עד 90% בניהול יעיל ומרחוק.

החזר מהיר על ההשקעה (ROI – ר"ת Return on Investment): תחנות רזות שצורכות 15-25 W מחזירות את עלות ההשקעה בהן תוך 12 חודשים בהתחשב בחיסכון בחשמל לעומת מכשירי PC הצורכים כ-100 W. המחשבים של צ'יפ פי סי, אשר צורכים 1/3-1/5 מצריכה של תחנות רזות מתחרות (כלומר 3-5W בלבד!!) יחזירו את ההשקעה תוך פחות מ-3 חודשים.

ניהול מלא: האפליקציות נשמרות בענן ובחוות שרתים מרכזיות ומנוהלות מנקודה אחת ומרחוק, מה שמפשט מאוד את ניהול התחנות הרזות כמו גם מוזיל אותו משמעותית.

הסרת איומי אבטחה: המשתמשים עושים לוג-אין לשרתים ושום מידע לא נשמר מקומית על היחידה. כמו כן, תוכנת הניהול מאפשרת שליטה בצורה מלאה על מה המשתמש יוכל לחבר למחשב ולחסום, למשל, מכשירי USB חיצוניים העלולים להחדיר וירוסים לרשת. בנוסף, התחנות הרזות של צ'יפ פי סי מוגנות בחתימה דיגיטלית שהופכת אותם לחסינים לוירוסים וסוסים טרויאניים.

גמישות בהטמעה, יכולות שידרוג: חיבור תחנות רזות הופך לענין של דקות כאשר כל ההגדרות מתקבלות מתוכנת הניהול, כך שפרישה של מאות ואלפי תחנות כמו גם התחזוקה השוטפת שלהם הופכים לתהליך קל ופשוט.

טכנולוגיה ירוקה: לאחרונה עלה הנושא של טכנולוגיה ירוקה לכותרות ושם את התחנות הרזות באור הזרקורים. התחנות הרזות של צ'יפ פי סי קומפקטיות ומכילות 1/10 מהרכיבים ביחס למחשבי PC. כמו כן, כל הרכיבים עומדים בתקני סביבה מחמירים לשוק האירופי (RoHS). צריכת החשמל הנמוכה של התחנות הרזות של צ'יפ פי סי הופכת אותם למחשבים עם צריכת החשמל הנמוכה בעולם!

אירועים קרובים