סלקום שדרגה את הגנת הנתונים והגיבוי עם Commvault Cloud

היקף הפרויקט - שהחל באפריל 23 והסתיים החודש - לא נמסר, אך הוא הוערך בידי גורמים בשוק במיליוני שקלים ● גיל הרשברג, מנהל מח' תשתיות באגף מערכות מידע בסלקום: "פתרון מודרני שייתן לנו מענה מתאים לצרכינו"

גיל הרשברג, מנהל מחלקת תשתיות באגף מערכות מידע, סלקום.

חברת התקשורת סלקום השלימה החודש פרויקט רחב היקף, שהחל באפריל אשתקד, ליישום פלטפורמת הגנת הנתונים, הגיבוי והשחזור Commvault Cloud, עם מערך אחסון הגיבוי Hyperscale X של קומוולט. את הפרויקט – שהיקפו לא נמסר, אך מוערך על ידי גורמים בשוק במיליוני שקלים – ביצעה BeLocal, שותפה עסקית של קומוולט בישראל.

סיימה פרויקט גיבוי ושחזור נתונים עם קומוולט. סלקום.

סיימה פרויקט גיבוי ושחזור נתונים עם קומוולט. סלקום.

סלקום, כגוף המעניק שירות למיליוני לקוחות – הן פרטיים, הן גופים עסקיים מובילים במשק והן גופי ביטחון, חירום והצלה – נדרשת לשמור על המשכיות עסקיות ולעמוד איתנה בפני איומי סייבר, בשגרה ובחירום, ובייחוד בעת הנוכחית. על מנת לבצע זאת בצורה המיטבית ביותר, החברה, לדבריה,  "ממשיכה לעבוד בחיזוק ובשיפור התשתיות הקיימות, על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה שיאפשרו לה להמשיך ולהעניק ללקוחות את השירות ואת הפתרונות המהימנים והמובילים בשוק".

סלקום מפעילה מספר דאטה סנטרים במספר אתרים בארץ, ו-Commvault Cloud תשמש כמערכת הגיבוי המרכזית לדאטה סנטרים המקומיים הללו, בהם פועלות מערכות ה-IT בארגון.

מערכת Commvault Cloud תחליף מערכת גיבוי ותיקה שפעלה בסלקום. מכיוון שבסלקום פועלות מערכות לגאסי ותיקות לצד מערכות חדשות, בחברה חיפשו פתרון הגנת נתונים, גיבוי ושחזור התומך בכל הסביבות וקומוולט, כך דווח, ענו על כל הדרישות המחמירות של חברות בענף הטלקום.

המשכיות העסקית של סלקום "קריטית וחיונית במשק הישראלי"

לדברי גיל הרשברג, מנהל מחלקת תשתיות באגף מערכות מידע בסלקום: "לאחר תהליך POC נוכחנו לדעת כי המערכת של קומוולט תומכת בכלל הפלטפורמות ומערכות ההפעלה באתרים השונים של סלקום. התרשמנו שזהו פתרון מודרני שייתן לנו מענה מתאים לצרכים שלנו, הן בהיבט הביצועים, הן ביציבות והן בדרישות האבטחה".

לדבריו, "מדובר בפתרון פשוט לניהול ותפעול. המערכת פועלת בסטנדרטים גבוהים של אבטחה, כולל הגנות ייעודיות מפני מחיקה, או הצפנת נתונים במקרים של מתקפות כופר. בנוסף, חלונות הגיבוי התקצרו באופן משמעותי עם Hyperscale X והם מסתיימים בזמן וללא נפילות".

הרשברג הוסיף ואמר: "לא רק הפתרון הטכנולוגי של קומוולט הוכיח את עצמו, אלא גם נושא התמיכה והשירות של קומוולט ושל BeLocal ניתנים ברמה הגבוהה ביותר. אם יש בעיות, הן נפתרות מהר ובתהליך מסודר, הפרויקט נעשה בצורה מהירה והצלחת הפרויקט עמדה בראש מעייניהם".

לדברי שמואל ששון, מנהל מכירות בכיר ב-BeLocal, הפתרון של קומוולט הוא המהיר והאמין בתחום, ומתאים לצרכים של ארגונים בסביבות לגאסי וסביבות חדשות. הוא מעניק מגוון יכולות ופונקציונליות כגון: גיבויים אוטומטיים, דו"חות שחזור, כלי הגנה מתוחכמים נגד הצפנה וגניבת מידע, דו"חות אבטחת מידע ועוד".

כפיר שפיר, מנהל מכירות מגזר אנטרפרייז בקומוולט ישראל, אמר כי "סלקום היא אחת מן החברות הגדולות בישראל והיא מחזיקה מערך של דאטה סנטרים שההמשכיות העסקית שלהם קריטית וחיונית במשק הישראלי, ולכן הם דורשים פתרון ללא פשרות. פתרונות הגנת הנתונים שהוטמעו הם המקיפים והמתקדמים ביותר בשוק וענו על כל הצרכים של הארגון, גם מבחינת יכולות וביצועים, גם מבחינת הגמישות ויכולת הגידול וגם מבחינת עמידה בתקנות האבטחה המחמירות ביותר בעולם".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. שלומי בסון

    גיל אתה עושה עבודה מצויינת !

אירועים קרובים