עודד סנדלר מונה למנכ"ל חטיבת הפריוריטי ב-וואן טכנולוגיות

הוא יכהן בתפקיד החדש בנוסף לתפקידו כמנכ"ל חטיבת ONE ERP ● חטיבת הפריוריטי (FBC) מתמחה ביישום, הטמעה, פיתוח ולוקליזציה של מערכות ליבה ארגוניות (ERP ו-CRM) בשוק ארגוני ה-SMB והאנטרפרייז בארץ ובעולם

עודד סנדלר, מנכ"ל חטיבת פריוריטי בוואן טכנולוגיות.

עודד סנדלר מונה למנכ"ל חטיבת הפריוריטי (FBC) בחברת וואן טכנולוגיות (ONE), בנוסף לתפקידו כמנכ"ל חטיבת ONE ERP.

סנדלר יוביל את הפעילות העסקית והטכנולוגית של שתי החטיבות, הנחשבות לגופי היישום הגדולים והמובילים של מערכות ליבה ארגוניות לשוק העסקי בישראל. טל פרנקל, ששימש עד כה כמנכ"ל FBC, מונה ליו"ר ויעסוק בפיתוח והרחבת עסקי החטיבה בשווקים מחוץ לישראל.

סנדלר הוא בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים וצוותים מקצועיים בתחום הפיתוח והיישום של מערכות ליבה ארגוניות. הוא הגיע ל-וואן טכנולוגיות לפני כ-13 שנה ובמהלכן מילא מגוון תפקידי ניהול, כאשר בשלוש השנים האחרונות, כאמור, כיהן כמנכ"ל חטיבת ONE ERP. הוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, עם התמחות במערכות מידע, מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

חטיבת הפריוריטי (FBC) בוואן טכנולוגיות מעסיקה 140 עובדים המומחים ביישום, הטמעה, פיתוח ולוקליזציה של מערכות ליבה ארגוניות (ERP ו-CRM) בשוק ארגוני ה-SMB והאנטרפרייז בארץ ובעולם. תחום זה נחשב לאסטרטגי וחיוני לפעילות העסקית של כל ארגון, ותהליך הטמעתן של מערכות אלו ידוע כמורכב ומאתגר, ודורש מקצוענות גבוהה. לחטיבה יש יותר מ-800 לקוחות והתקנות בארץ ובעולם.

עדי אייל, מנכ"ל וואן טכנולוגיות: "תחום מערכות הליבה הארגוניות נמצא בצמיחה מתמדת בקבוצת וואן טכנולוגיות, בשל חשיבותן של מערכות אלה לפעילות התקינה של כל ארגון. אין לי ספק כי עודד יוביל בהצלחה שתי חטיבות אסטרטגיות אלו, ובניהולו נמשיך לצמוח ולפתח את פעילותנו בארץ ובעולם".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים