"דווקא עכשיו": קמפיין בהשתתפות מהנדסי היי-טק ערבים ויהודים

במסגרת המהלך - שיצא לפועל בהובלת ארגון צופן וחברות ההיי-טק אינטואיט, היילו וסאנופי - מצולמים עובדים ערבים ויהודים באותן חברות בקריאה "עובדים יחד - דווקא עכשיו משמיעים קול של שותפות"

קמפיין "דווקא עכשיו". המהנדסים אינה שטרנברג ואמיר חדד מחברת היילו.

קמפיין חדש שרץ בימים האחרונים ברשת נועד לחזק את השותפות והקשר שבין עובדים יהודים וערבים במקומות העבודה בכלל ובענף ההיי-טק בפרט. במסגרת המהלך, שבהובלת ארגון צופן וחברות ההיי-טק אינטואיט (Intuit), היילו (Hailo) וסאנופי (Sanofi), מצולמים עובדים ערבים ויהודים באותן חברות, בקריאה "עובדים יחד – דווקא עכשיו משמיעים קול של שותפות".

ומוסטפא עלי ואבי שביט, מהנדסי אינטואיט, בקמפיין "דווקא עכשיו".

ומוסטפא עלי ואבי שביט, מהנדסי אינטואיט, בקמפיין "דווקא עכשיו". צילום: צילום מקור: חוסיין מרעי

ב-צופן – ארגון האחראי לשילוב מהנדסים ערבים בהיי-טק – מסבירים כי מטרת הקמפיין לתת מקום לקול של תקווה ושותפות במקומות העבודה בכלל ובענף ההיי-טק בפרט, בימים מורכבים אלה, בהם המתח בחברה הישראלית גבוה. בארגון מציינים גם כי מקומות העבודה מהווים חוליה קריטית כמקום מפגש שבו ישנו חיכוך גבוה בין ערבים ויהודים, ומתוך כך גם הזדמנויות להיכרות, לחיבור ולקשר.

"התקופה המאתגרת שעוברת על כולנו מאז 7 באוקטובר מציפה את החובה של כולנו לפעול בנושא. מחמם את הלב לראות את אותן חברות, שכבר התגייסו לקחת חלק במהלך מחבר שמעמיק את השיח הבין-אישי והחברתי ותורם להידוק המרקם האנושי בארגון", אמרה מייסם ג'לג'ולי, מנכ"לית צופן, והוסיפה: "אנו בצופן קוראים לחברות נוספות לנקוט פעולות המחזקות את תחושת השייכות של המהנדסים והמהנדסות מהחברה הערבית, ומזמינים חברות נוספות להצטרף לקמפיין ולהיעזר בצופן לצורך בניית גשר ושיח".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים