"המעבר לענן וכניסת ה-AI משנים את תפישות ההגנה"

כך אמר יניב ברזילי, מנכ"ל סי-דטה קלאוד וחטיבת אבטחת המידע בחברה, שדיבר היום (א') בפתח כנס Cloud and Cloud Security, שערכה חברת ההפצה בת"א בהשתתפות עשרות שותפיה העסקיים

יניב ברזילי, מנכ"ל סי-דטה קלאוד וחטיבת אבטחת המידע בחברה.

"מנהלי אבטחת המידע בארגונים ניצבים אל מול שלל אתגרים, וביניהם, המעבר לענן, המחסור במקצועני אבטחה והשימוש הנרחב יותר בבינה מלאכותית מצד התוקפים. פושעי הסייבר ממשיכים לשדרג את יכולות התקיפה שלהם ומשתמשים בקוד מבוסס בינה מלאכותית ובמתקפות כופרה קיימות, על מנת לחדור עמוק יותר למערכות המחשוב של ארגוני הקורבנות – ואז לחלץ מהן מידע רגיש. כך, נוזקות שנוצרו על ידי AI 'יודעות' לעבור את תוכנות האיתור המסורתיות, בלא להיחשף. אתגר נוסף מגיע בשל הטרנספורמציה הדיגיטלית, אותה ארגונים מנסים לצלוח. הם עורכים הגירה חלקית או מלאה לסביבת ענן. אלא שהמעבר הזה לענן, דורש שינוי תפישתי בדרך בה יש להגן על הנתונים והאפליקציות: עם הגידול בנוף האיומים, וגם הביזור של משטח התקיפה, נדרש לשנות את תפישת ההגנה ההיקפית, וליישם מעטפת הגנה מוכללת", כך אמר יניב ברזילי, מנכ"ל סי-דטה קלאוד (C-DATA Cloud) וחטיבת אבטחת המידע בחברה.

ברזילי דיבר בפתח כנס שערכה חברת ההפצה. הכנס, Cloud and Cloud Security, בהפקת אנשים ומחשבים, התקיים היום (א') באולם אירועים East-TLV בתל אביב, בהשתתפות עשרות שותפיה העסקים של C-DATA.

"הגדלנו ונמשיך להרחיב את ההיצע שלנו השנה"

"אנו חברת ההפצה הגדולה בישראל, ומציינים שני עשורי שנים לפעילותה", אמר ברזילי. "אנחנו עוסקים בהפצת פתרונות מחשוב וציוד היקפי בישראל. החברה מייצגת מגוון של 28 ספקיות בעולמות אבטחת המידע והגנת סייבר, ועובדת למול כ-3,600 שותפים – האינטגרטורים שעובדים מול הלקוח הארגוני, הסופי. אנו משמשים כזרוע המקשרת בין היצרנים ובין השותפים העסקיים ורוצים להעלות את המודעות של הלקוחות הסופיים לנוף האיומים מחד ולפתרונות ההגנה העונים לאתגרים אלה, מאידך".

לדברי ברזילי, "בעולמות אבטחת המידע והגנת הסייבר אנו מייצגים בישראל כמה יצרנים: את הפתרונות של ענקית הגנת הסייבר הישראלית צ'ק פוינט (Check Point); את טרליקס (Trellix), שנולדה מהמיזוג שנערך בין מק'אפי ו-פייראיי; בעולם ההצפנה, אנו מציעים את הפתרונות של טאלס (Thales). בעולם הגנת הנתונים, אנו מייצגים את ההיצע של אקרוניס (Acronis). ובעולם התקשורת, את ענקית התקשורת אריסטה (Arista). בתחום ההגנה האפליקטיבית אנו מייצגים את F5. עוד אנו מייצגים בישראל את GNS – המעניקה שירותי תשתיות כשירות, IaaS – בענן".

"הגדלנו ונמשיך להרחיב את ההיצע שלנו השנה, עם מיקוד בענן בצירוף עוד פתרונות המשתלבים בעולמות הענן", סיכם ברזילי. "השנה וב-2024 נרחיב את ההיצע שלנו לתחום וניכנס גם לשירותים מנוהלים. חווינו גידול במחצית הראשונה של 2023, והמגמה צפויה להימשך בהמשך השנה וב-2024".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים