תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סוף הסיפור של ה-Stories של לינקדאין
הסוף ל-Stories של לינקדאין

סוף הסיפור של ה-Stories של לינקדאין

חברת המיקרו-בלוגינג מפסיקה את שירות ה-Stories לאחר שנוכחה, כי בניגוד לציפיותיה, המשתמשים לא מעוניינים בסרטוני וידיאו נעלמים

מאת 2 בספטמבר 2021, 9:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות ה-Stories של לינקדאין הושק בפברואר 2020 בניסוי פנימי, ולא זכה לאריכות ימים – החברה מתכוונת "להסיר את חוויית Stories הנוכחית בסוף ספטמבר", כך לפי ליז זי, מנהלת מוצר בכירה בחברה.

חלק מן הסיבות להפסקת השירות הוא העובדה שלינקדאין נוכחה שהמשתמשים לא מעוניינים בסרטוני וידיאו נעלמים. לדברי ליז זי, מנהלת מוצר בכירה בחברה, "כשפיתחנו את Stories, הנחנו שאנשים יהיו מעוניינים בסרטוני וידיאו אינפורמטיביים המקושרים לפרופיל שלהם, וכי משהו ארעי יפחית את המחסומים שאנשים חשים בנוגע לפרסום פוסטים. מסתבר, שאנשים רוצים ליצור סרטונים ,  שמספרים את הסיפור המקצועי שלהם בדרך אישית יותר, שמציגה הן את אישיותם והן את ניסיונם".

ההחלטה של לינקדאין מצטרפת להחלטה טוויטר בחודש יולי האחרון להפסיק את שירות Fleets שלה של הציוצים הנעלמים, בן דמותו של Stories. בדומה ללינקדאין, גם טוויטר הבחינה שהמשתמשים לא הגיבו בהתלהבות לסרטונים ארעיים כפי שציפתה.

סוף הסיפור של ה-Stories של לינקדאין Reviewed by on . שירות ה-Stories של לינקדאין הושק בפברואר 2020 בניסוי פנימי, ולא זכה לאריכות ימים - החברה מתכוונת "להסיר את חוויית Stories הנוכחית בסוף ספטמבר", כך לפי ליז זי, מ שירות ה-Stories של לינקדאין הושק בפברואר 2020 בניסוי פנימי, ולא זכה לאריכות ימים - החברה מתכוונת "להסיר את חוויית Stories הנוכחית בסוף ספטמבר", כך לפי ליז זי, מ Rating: 0

הגיבו