מחפשים את "הדבר הבא" בעולם התחבורה: יונדאי מצטרפת למעבדת סיטיזון

במסגרת שיתוף הפעולה ייבחרו חברות סטארט-אפ הפועלות במעבדת החדשנות לניסויים משותפים עם החטיבות השונות בתוך קבוצת יונדאי במטרה לקדם פתרונות טכנולוגיים לאתגרים עירוניים בתחום התחבורה

מעבדת החדשנות סיטיזון בפארק עתידים תל אביב. צילום: יח"צ

קבוצת יונדאי מוטור מצטרפת כשותפה לסיטיזון, מעבדת החדשנות ושדה הניסוי, שהוקמה בפארק עתידים תל אביב בשיתוף עם עיריית תל אביב ואוניברסיטת תל אביב במטרה לקדם פתרונות טכנולוגיים לאתגרים עירוניים בתחומים שונים, כגון תחבורה, איכות סביבה, סייבר, תשתיות קהילה ורווחה ותפעול העיר. בסיטיזון פועלים כיום יותר מ-20 סטארט אפים צעירים.

במסגרת שיתוף הפעולה ייבחרו חברות סטארט-אפ הפועלות במעבדת החדשנות לניסויים משותפים עם החטיבות השונות בתוך קבוצת יונדאי. בנוסף, קבוצת יונדאי תשתף את סיטיזון באתגרים השונים הנוגעים לתחבורה עירונית שאליהם היא נחשפת, על מנת לחפש במשותף סטארט-אפים חדשים לשיתוף פעולה עימם.

יריב המר, מנהל Hyundai CRADLE Tel-Aviv, אמר, כי "באמצעות שיתוף הפעולה, אנחנו שואפים לעבוד ביחד עם עיריית תל-אביב ואוניברסיטת תל-אביב כדי לבחון חדשנות בתחומי המוביליטי והעיר החכמה ולבצע ניסויים בישראל, בשדה הניסויים החי של פארק עתידים תל אביב. לאחר מכן נוכל לשכפל את החדשנות לאזורים נוספים בעולם".

גבי קמינסקי, מנהל סיטיזון, ציין, כי "נושאי התחבורה החכמה והמוביליטי הם בין המרכזיים שאנו מקדמים בסיטיזון. חברת יונדאי אינה רק יצרנית רכב, אלא חברת תחבורה המפתחת קשת רחבה של פתרונות ושירותים, כולל מעורבות בפרויקטים עירוניים משמעותיים בקוריאה. אנו בטוחים כי יחד נוכל לתרום תרומה ממשית ובעלת ערך לעתיד הלא רחוק של התחבורה בערי העולם".

שגיא ניב, מנכ"ל פארק עתידים, הוסיף, כי "היתרון המשמעותי בתחום התחבורה החכמה הינו, שפארק עתידים תל אביב, כמתחם עירוב שימושים אולטימטיבי, משמש בין היתר כשדה ניסויים חי עבור חברות הרכב והסטארט-אפים בתחום זה. חלקים ממרחבי העבודה של החברות משמשים כמעבדות של ממש לתחום הרכב, ומרחבי הפארק משמשים לחלק מהחברות כמתחם ניסויים חי ובועט. מדובר בשילוב בעל ערך אמיתי  ובאקו-סיסטם רלוונטי במירוץ לניצחון על הדבר הבא בעולם התחבורה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים