תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גאדג'Time: השואב האבק הרובוטי Roborock S7 – יודע לקרצף כהוגן
חזק בקרצוף. Roborock S7 של רובורוק. צילום: יח"צ

גאדג'Time: השואב האבק הרובוטי Roborock S7 – יודע לקרצף כהוגן

בעולם שואבי האבק, למותג רובורוק יש מקום של כבוד, ובמקרה המסוים של המוצר שמגיע כעת לישראל - מדובר בשואב שניחן גם ביכולות קרצוף בעוצמה גבוהה, שמאפשרת פירוק לכלוך הנמצא על פני השטח, אפילו את הכתמים הקשים והמיובשים ביותר

מאת 26 ביולי 2021, 11:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אני לא יודע מה אתכם, אבל מאז שהכנסתי שואב רובוטי הביתה קצת נקי יותר אצלי. השואב גם עושה את אחת מעבודות הבית הכי שנואות עלי – לטאטא. תנו לי כיור מלא בכלים, ותחסכו לי ולגב שלי את הצורך לטאטא את התא האישי שלי.

זה שהוא יכול לעשות את העבודה גם כשאני לא בבית, ובמקרה הכי גרוע אפשר להפעיל אותו רגע לפני שאני יוצא לדרך, כמובן משפר את העניין עוד יותר – אבל זה גם ממש לא נורא כשהוא עובד בזמן שאני בין חומות המבצר הפרטי, למרות שפלוטו הכלב שלי מאוד מפחד ממנו.

הבית נקי אבל פלוטו קצת מפחד. Roborock S7 של רובורוק. צילום: יח"צ

הבית נקי אבל פלוטו קצת מפחד. Roborock S7 של רובורוק. צילום: יח"צ

בעולם הזה של השואבים, למותג רובורוק יש מקום של כבוד, והדגם החדש Roborock S7 מגיע לשוק הישראלי באופן רשמי בסוף השבוע הנוכחי.

לפי החברה, המגב של Roborock S7 המהיר ביותר בשוק, והוא מציע מגוון של הגדרות קרצוף בעוצמה גבוהה, החל מ-1,650 ועד 3,000 תנועות בדקה, תוך פירוק לכלוך הנמצא על פני השטח, כולל הכתמים הקשים והמיובשים ביותר. יש גם טכנולוגיה בשם VibraRise, שמרימה את המגב באופן אוטומטי כאשר מתגלים שטיחים. ה-S7 אמור לנגב רצפות ושטיחים במהלך אחד, ללא הפרעה, והמגב מורם גם כאשר ה-S7 חוזר למעגן הטעינה שלו, ומבטיח שהרצפות יישארו נקיות.

יש גם אפליקציה שמלווה אותו, ל-iOS ולאנדרואיד כאחד, עם ממשק בעברית, שמאפשר למפות את הדירה, לקבוע תוכנית ניווט, וגם לנהל לוחות זמנים לניקוי. ואפשר גם להשתמש בחלק מהסייעות הווירטואליות בשוק כדי לתת לו פקודות.

הוא מופץ ברשת באג היבואנית, ומחירו 2,190 שקל.

גאדג'Time: השואב האבק הרובוטי Roborock S7 – יודע לקרצף כהוגן Reviewed by on . אני לא יודע מה אתכם, אבל מאז שהכנסתי שואב רובוטי הביתה קצת נקי יותר אצלי. השואב גם עושה את אחת מעבודות הבית הכי שנואות עלי - לטאטא. תנו לי כיור מלא בכלים, ותחסכ אני לא יודע מה אתכם, אבל מאז שהכנסתי שואב רובוטי הביתה קצת נקי יותר אצלי. השואב גם עושה את אחת מעבודות הבית הכי שנואות עלי - לטאטא. תנו לי כיור מלא בכלים, ותחסכ Rating: 0

תגובות (1)

  • סקרן

    ראיתי ביקורת על השואב הזה בהמון אתרי טכנולוגיה לאחרונה, כאשר לא ראיתי אף שואב אחר,

    הייתי שמח על גילוי נאות במקרה והכתבה ממונת או התקבלה תמורה כלשהי על פרסום הכתבה…

    סתם מתעניין.

הגיבו