תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טוויטר משדרגת את TweetDeck
משתדרגת. אפליקציית TweetDeck

טוויטר משדרגת את TweetDeck

מדובר בכלי המקנה למשתמשי הרשת החברתית המצייצת אפשרויות נוספות כמו תזמון פוסטים, ניטור ומעקב, ומאפשר להם להתנהל בטוויטר באופן יותר "מקצועני"

מאת 22 ביולי 2021, 14:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחרי תקופה ארוכה בה לא ביצעה טוויטר כל שינוי באפליקציה שלה, TweetDeck, הודיעה החברה כי היא מציעה לה גרסה חדשה, במהדורת סקירה ראשונה, למספר קטן של נסיינים.

החברה הודיעה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה כי מדובר בשיפוץ כללי של האפליקציה, שמטרתו להביא לקצות האצבעות של המשתמשים פונקציונליות רבה יותר. טוויטר בישרה מוקדם יותר השנה שהיא מתכוונת לעשות את השיפוץ הזה, ועכשיו היא מתחילה את תקופת הבדיקה, כשהשינוי העיקרי הוא היצמדות ככל האפשר לחוויית הגלישה בשירות באמצעות הדפדפן.

יישום לוח המחוונים לניהול חשבונות טוויטר היה במקור אפליקציה עצמאית, שנרכשה בידי הרשת המצייצת ושולבה בממשק שלה. מטרת TweetDeck לאפשר למשתמשים שימוש מקצועני יותר ברשת המצייצת, כולל שליטה רבה יותר באפשרויות נוספות כמו תזמון פוסטים, ניטור ומעקב. ניתן להשתמש בשירות כאפליקציית אינטרנט, וכן כאפליקציית macOS או Chrome.

הקבוצה הראשונה של הבודקים לגרסה החדשה מגיעה מקנדה, מארצות הברית ומאוסטרליה, ולפי טוויטר הם נבחרו באופן אקראי מבין המשתמשים הנוכחיים באפליקציה של השירות. הנסיינים שנבחרו קיבלו, או יקבלו, הודעה מתאימה באמצעות האפליקציה שתפנה אותם להורדת הקובץ.

טוויטר משדרגת את TweetDeck Reviewed by on . אחרי תקופה ארוכה בה לא ביצעה טוויטר כל שינוי באפליקציה שלה, TweetDeck, הודיעה החברה כי היא מציעה לה גרסה חדשה, במהדורת סקירה ראשונה, למספר קטן של נסיינים. החברה אחרי תקופה ארוכה בה לא ביצעה טוויטר כל שינוי באפליקציה שלה, TweetDeck, הודיעה החברה כי היא מציעה לה גרסה חדשה, במהדורת סקירה ראשונה, למספר קטן של נסיינים. החברה Rating: 0

הגיבו