תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בקרוב: MacBook Pro של אפל בגרסה חדשה שתצרוך פחות סוללה
משתדרג בקרוב. Macbook Pro של אפל. צילום: BigStock

בקרוב: MacBook Pro של אפל בגרסה חדשה שתצרוך פחות סוללה

הגרסה המעודכנת, M1X, תגיע עם התצוגה החדשה של הענקית מקופרטינו, Liquid Retina XDR, שתשולב לראשונה במחשב נייד

מאת 20 ביולי 2021, 14:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל, כך לפי הדיווחים, מתכוונת להשיק בתקופה הקרובה גרסה חדשה של MacBook Pro הנייד שלה שבגרסתו האחרונה, עם מעבד ה-M1, זכה לתשבחות ולהצלחה במכירות. עם זאת לא מדובר במחשב שיציע מעבד חדש חדש לחלוטין, אלא גרסה מעודכנת בשם M1X שתציע בין השאר צריכת כוח נמוכה יותר. ההשקה של M2, כפי שכבר דיווחנו, נדחתה עמוק לתוך 2022.

השינוי הגדול שיציע המחשב הוא שילוב של התצוגה החדשה של אפל, Liquid Retina XDR, לראשונה במחשב נייד. התצוגה החדשה תהיה בנויה מכ-10,000 מיני-לדים, שלכל אחד מהם תאורה אחורית משל עצמו. הטכנולוגיה הזו תאפשר למחשב להציג תצוגה בהירה בהרבה מהמקובל כיום במסכי מחשבים ניידים, והיא גם תאפשר גוונים עמוקים יותר של צבעים שחורים.

אפל השתמשה לראשונה ב-Liquid Retina XDR לפאנל ששילבה ב-iPad Pro, עם מסך ה-12.9 אינץ', שהשיקה באפריל האחרון.

הפרטים המלאים אודות ה-M1X עדיין לא ברורים, אבל לפי דיווחים הוא יורכב מ-10 ליבות, שתיים יותר מה-M1, כששמונה מהן יהיו עבור ביצועים גבוהים ושתיים עבור ביצועים יומיומיים, כדי לחסוך בחשמל. כמו ה-M1 הוא ישולב בכמה מהמכשירים של אפל, לאורך כל הפורטפוליו שלה.

בקרוב: MacBook Pro של אפל בגרסה חדשה שתצרוך פחות סוללה Reviewed by on . אפל, כך לפי הדיווחים, מתכוונת להשיק בתקופה הקרובה גרסה חדשה של MacBook Pro הנייד שלה שבגרסתו האחרונה, עם מעבד ה-M1, זכה לתשבחות ולהצלחה במכירות. עם זאת לא מדובר אפל, כך לפי הדיווחים, מתכוונת להשיק בתקופה הקרובה גרסה חדשה של MacBook Pro הנייד שלה שבגרסתו האחרונה, עם מעבד ה-M1, זכה לתשבחות ולהצלחה במכירות. עם זאת לא מדובר Rating: 0

הגיבו