תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אקסבים השלימה סבב גיוס של 200 מיליון דולר
גיוס מוצלח. אקסבים.

אקסבים השלימה סבב גיוס של 200 מיליון דולר

חברת הסייבר שייסד הישראלי ניר פולק ערכה את הגיוס לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד ● במקביל להודעת הגיוס, הנהלת החברה בישרה שמינתה מנכ"ל חדש

מאת 2 ביוני 2021, 11:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הסטארט-אפ מעמק הסיליקון אקסבים (Exabeam) הודיע השבוע (ג') על גיוס סכום של 200 מיליון דולר, לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד דולר.

הגיוס הובל על ידי קרן Blue Owl Capital ובהשתתפות משקיעים קיימים כמו: Lightspeed Venture Partners ,Acrew Capital ו-Norwest Venture Partners.

החברה פתחה פלטפורמה אשר מסייעת לחברות לנהל את מערך הסייבר שלהן, וכספי הגיוס ישמשו לחברה כדי לשפר את הפלטפורמה ולקדם את השיווק ועל מנת להפוך את החברה למספר אחד בשוק באפליקציות הסייבר העולמי.

במקביל להודעת הגיוס, הנהלת החברה הודיע שהיא מינתה מנכ"ל חדש מיכאל דה סזר, אשר גם ישמש כנשיא החברה. המנכ"ל הנוכחי ומייסד משותף, ניר פולק הישראלי, עובר לתפקיד היו"ר.

למרות שמדובר בחברה אמריקנית מעמק הסיליקון, יש לה קשר ישראלי חזק. היא לא רק נוסדה על ידי פולק, אלא בשנת 2019 ביצע רכישה גדולה של חברת SkyFormation הישראלית. ובנוסף, בין המשקיעים של אקסבים מצוי המשקיע הישראלי שלמה קרמר.

 

אקסבים השלימה סבב גיוס של 200 מיליון דולר Reviewed by on . הסטארט-אפ מעמק הסיליקון אקסבים (Exabeam) הודיע השבוע (ג') על גיוס סכום של 200 מיליון דולר, לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד דולר. הגיוס הובל על ידי קרן Blue Owl Capi הסטארט-אפ מעמק הסיליקון אקסבים (Exabeam) הודיע השבוע (ג') על גיוס סכום של 200 מיליון דולר, לפי שווי שוק של 2.4 מיליארד דולר. הגיוס הובל על ידי קרן Blue Owl Capi Rating: 0

הגיבו