אינפיניטי לאבס נרתמת לשיקום השטחים השרופים בעוטף עזה

עובדי החברה ובוגרי תוכנית ההכשרה שלה ינטעו במהלך החודשים הקרובים עצים ביער כיסופים, שחווה נזקים קשים בגל ההסלמה האחרון בעוטף עזה ● בנוסף, החברה תעניק עד סוף השנה הכשרה ללא עלות לעוד כ-200 בוגרים מצטיינים, מתוכם עד 35 תקנים ישוריינו לתושבי עוטף עזה

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ומייסד אינפיניטי לאבס. צילום: יובל חן

אינפיניטי לאבס (Infinity Labs), חברת בת של מטריקס, נרתמת באמצעות קרן קיימת לישראל לשיקום יער כיסופים, שחווה נזקים קשים בגל ההסלמה האחרון בעוטף עזה. עובדי החברה ובוגרי תוכנית ההכשרה של החברה ינטעו עצים ביער במהלך החודשים הקרובים.
סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ומייסד החברה, אמר: "ליבנו עם תושבי עוטף עזה, והחלטנו לבטא את זה לא רק במילים חמות, אלא גם במעשים. אחד העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו היום יומית הוא לדאוג לעתיד התעשייה בארץ ובעולם באמצעות נטיעת כלים ויכולות ייחודיות בדור חדש של עובדים. באמצעות נטיעת עצים חדשים והחייאת השטחים שנהרסו, נוכל ליישם גם שם עיקרון זה ולייצר תקווה לעתיד טוב יותר עבור תושבי האזור".

בנוסף לשיקום היערות השרופים, אינפיניטי לאבס תעניק עד סוף השנה הכשרה יוקרתית ומקיפה ללא עלות לעוד כ-200 בוגרים מצטיינים בעלי נטייה וחשיבה ריאלית, המעוניינים לקדם קריירת פיתוח תוכנה בינלאומית מאתגרת ומתגמלת. מתוכם עד 35 תקנים ישוריינו לתושבי עוטף עזה.

דניאל גיגי, מנהל מרחב דרום בקק"ל אמר: "עם התחדשות טרור העפיפונים והירי על עוטף עזה ורחבי הארץ, מאוד מחממת את ליבנו ברגעים קשים אלו תמיכתה של חברת אינפיניטי לאבס אשר תסייע לנו לשיקום יער כיסופים בעוטף עזה והחזרת החי והצומח למצב טרום העפיפונים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים