תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » רבעון טוב למג'יק: עליות חדות בהכנסות וברווחיות
גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק. צילום: יח"צ

רבעון טוב למג'יק: עליות חדות בהכנסות וברווחיות

החברה סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם זינוק של 26% בהכנסות לשיא של 107.3 מיליון דולר וצמיחה של 28.9% ברווח הנקי המיוחס לבעלי המניות ל-7.5 מיליון

מאת 10 במאי 2021, 16:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מג'יק יכולה לסמן "וי" על הרבעון הראשון של השנה: מהדו"חות הכספיים שהיא פרסמה היום (ב') עולה כי החברה רשמה במהלכו עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווחים התפעולי והנקי.

ההוצאות הרבעוניות של החברה גדלו גם הן בשיעור דו ספרתי – ב-22.5% – ל-92.4 מיליון דולר. ההכנסות רשמו עלייה של 26% ועמדו על 107.3 מיליון. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה לפי GAAP צמח ב-28.6% ל-7.5 מיליון דולר והרווח הנקי שלא לפי חישוב זה גדל ב-9.5% ל-10.3 מיליון.

עוד עולה מהנתונים כי ההוצאות הגולמיות זינקו ב-26% ל-75.6 מיליון דולר, הרווח הגולמי עלה ב-19.8% ל-30.2 מיליון והרווח הגולמי השולי עמד על 29.6%. בסעיפים התפעוליים, ההוצאות רשמו עלייה של 9.33% ונשקו ל-18 מיליון דולר, הרווח לפי GAAP זינק ב-39.6% ל-12.2 מיליון והרווח שלא לפי חישוב זה צמח ב-36.6% ל-15 מיליון.

גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק, אמר לאחר פרסום הדו"חות כי "הביצועים החזקים ברבעון הראשון של השנה מתבטאים בצמיחה של כ-26% בהכנסות החברה לשיא של כ-107 מיליון דולר ובעליית שיעור הרווח התפעולי (Non-GAAP) ל-14% לעומת 12.9% ברבעון המקביל אשתקד. הצמיחה בהכנסות הרבעוניות של החברה מאשררת את האסטרטגיה שלנו לבניית פורטפוליו מוצרים ושירותים נרחב, שמספק את הבסיס לצמיחה ולביצועיה של מג'יק. בשל המיקוד האסטרטגי שלנו, הצעדים שבהם נקטנו לאורך השנה החולפת לייעול ומיקוד הפעילות והביקוש הגבוה לשירותי טרנספורמציה דיגיטלית, מג'יק ממוצבת היטב כדי להציג המשך ביצועים פיננסיים חזקים".

רבעון טוב למג'יק: עליות חדות בהכנסות וברווחיות Reviewed by on . מג'יק יכולה לסמן "וי" על הרבעון הראשון של השנה: מהדו"חות הכספיים שהיא פרסמה היום (ב') עולה כי החברה רשמה במהלכו עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווחים התפעולי והנקי. מג'יק יכולה לסמן "וי" על הרבעון הראשון של השנה: מהדו"חות הכספיים שהיא פרסמה היום (ב') עולה כי החברה רשמה במהלכו עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווחים התפעולי והנקי. Rating: 0

הגיבו