תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ארטליסט מינתה מנהלים בכירים חדשים
מינויים חדשים. ארטליסט

ארטליסט מינתה מנהלים בכירים חדשים

אסף פורת מונה לסמנכ"ל מוצר ועיצוב, יעל שער-פרישר מנהלת את תחום משאבי האנוש בחברה, אורן בילגורי הוא סמנכ"ל המו"פ ועו"ד אילאיל לבנת - היועצת המשפטית

מאת 2 במאי 2021, 13:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ארטליסט, שמייצרת ומפעילה מאגרי תוכן מבוססי מדיות דיגיטליות לשימוש יוצרי תוכן וידיאו וסרטים ברחבי העולם, הודיעה בסוך השבוע על כמה מינויים חדשים בהנהלתה.

המינויים החדשים כוללים את אסף פורת, שניהל צוותי מוצר בפייבר ומונה לסמנכ"ל מוצר ועיצוב בארטליסט; יעל שער-פרישר, שכיהנה כסמנכ״לית משאבי האנוש של גט ומשמשת כעת בתפקיד זהה בחברה; אורן בילגורי, שמונה לסמנכ"ל מו"פ בארטליסט לאחר שהגיע אליה מתפקיד ניהולי ב-ויה; ועו"ד אילאיל לבנת, שכיהנה במשך עשור כיועצת משפטית וסמנכ"לית ברשת, וכדירקטורית בחדשות 2, ומונתה ליועצת משפטית בחברה.

אסף פורת, סמנכ"ל מוצר ועיצוב בארטליסט. צילום: יח"צ

אסף פורת, סמנכ"ל מוצר ועיצוב בארטליסט. צילום: יח"צ

פורת הקים ב-Wix את תחום המלונות, ניהל את צוות מנהלי המוצר בפייבר ונמנה על מייסדי הסטארט-אפ הומיס (Homeis) – רשת חברתית למהגרים מסביב לעולם. כמו כן, הוא משמש מנטור של סטארט-אפים ב-Google Launchpad ונמנה על מקימי קהילת מנהלי המוצרים בישראל. בתפקידו החדש בארטליסט הוא אמון על בניית דרך פעילות חוצת ארגון להצלחתו ומנהל את תהליך בניית המוצרים – משלב האפיון, עבור בעיצוב ובפיתוח ועד להוצאתם לשוק.

יעל שער-פרישר, סמנכ"לית משאבי האנוש של ארטליסט. צילום: יח"צ

יעל שער-פרישר, סמנכ"לית משאבי האנוש של ארטליסט. צילום: יח"צ

שער-פרישר היא בעלת ניסיון עשיר של כ-15 שנים בתחום משאבי האנוש. בשנתיים וחצי האחרונות היא שימשה כסמנכ"לית משאבי אנוש בגט ולפני כן הובילה את התחום בצוותי HQ ומו"פ בחברות נוספות, בהן סייסנס, אמדוקס וגילון. בתפקידה החדש היא אחראית על צמיחת ההון האנושי בארטליסט.

אורן בילגורי, סמנכ"ל מוצרים בארטליסט. צילום: יח"צ

אורן בילגורי, סמנכ"ל מו"פ בארטליסט. צילום: יח"צ

בילגורי היה דירקטור ב-ויה וניהל את תחום הניווט וחוויית הנהיגה בחברה. לפני כן הוא שימש כדירקטור בפרפקטו מובייל. במסגרת תפקידו כסמנכ"ל המו"פ בארטליסט הוא ינהל את התחום, תוך שיפור איכות המוצר ויישום תהליכי פיתוח מהירים ונכונים.

עו"ד אילאיל לבנת, מנהלת המחלקה המשפטית של ארטליסט. צילום: יח"צ

עו"ד אילאיל לבנת, היועצת המשפטית של ארטליסט. צילום: יח"צ

עו"ד לבנת היא בעלת ניסיון רב בשוק התקשורת. בין היתר, היא נמנתה על צוות ההקמה של ערוץ הילדים ג'טיקס בישראל וניהלה את עסקת מכירתו לדיסני. כיועצת משפטית וסמנכ"לית ברשת היא ניהלה את עסקת ההשקעה של אנדמול העולמית בערוץ. לאחר המיזוג עם ערוץ 10 היא פרשה מהחברה וניהלה את המחלקה המשפטית של קבוצת אדרי ב-NMC United. בתפקידה החדש היא אמונה על הקמת וניהול התחום המשפטי בארטליסט, התאמת רישיונות השימוש לרגולציה הבינלאומית המשתנה ומתן מענה למשתמשים של החברה לשימוש בלתי מוגבל בכל מדיה בקטלוג. בנוסף, היא משמשת כמזכירת הדירקטוריון.

"צעד נוסף בתהליך ההתרחבות של החברה"

ארטליסט נוסדה ב-2016 על ידי עירא בלסקי, איציק אלבז, אייל רז ואסף איילון, כפלטפורמת מוזיקה המספקת רישיונות שימוש ליוצרי תוכן וידאו. החברה מחזיקה מעל חצי מיליון קטעי מוזיקה, אפקטים קוליים, טמפלטים, פריסטים, תוספים, מעברים ואנימציות גרפיקה, ומתחזקת פלטפורמת סטוק וידאו (Artgrid) עם כ-150 אלף קטעי וידיאו – כאשר כל אלה מתעדכנים על בסיס יומיומי. בניגוד לפלטפורמות קיימות, המצריכות רכישת מנוי מוגבל או רכישת רישיון נפרד לכל קטע וידאו או אודיו, ארטליסט פועלת במתכונת של מנוי שנתי וללא הגבלה – בין אם של כמות התוכן או של השימוש בו. באחרונה היא רכשה את פלטפורמת המדיה הדיגיטלית האמריקנית מושן אריי ב-65 מיליון דולר. בין לקוחותיה נמנים נייקי, Wix, קוקה קולה, איקאה, גוגל, מרצדס, אדובי, נטפליקס ודיור.

אלבז, המשמש כמנכ"ל ארטליסט, אמר כי "הצטרפותם של חברי צוות ההנהלה החדשים הוא צעד נוסף בתהליך ההתרחבות של החברה. אנחנו מצרפים לשורותינו אנשי ונשות מקצוע בכירים ובכירות מהחברות הטובות ביותר בשוק ההיי-טק".

ארטליסט מינתה מנהלים בכירים חדשים Reviewed by on . ארטליסט, שמייצרת ומפעילה מאגרי תוכן מבוססי מדיות דיגיטליות לשימוש יוצרי תוכן וידיאו וסרטים ברחבי העולם, הודיעה בסוך השבוע על כמה מינויים חדשים בהנהלתה. המינויים ארטליסט, שמייצרת ומפעילה מאגרי תוכן מבוססי מדיות דיגיטליות לשימוש יוצרי תוכן וידיאו וסרטים ברחבי העולם, הודיעה בסוך השבוע על כמה מינויים חדשים בהנהלתה. המינויים Rating: 0

הגיבו