טורי גייסה 10 מיליון דולר לאוטומציה של ניהול תוכנות ארגוניות

עקב הגיוס, בהובלת Wing Venture Capital, גדל סך הגיוסים הכולל של החברה - המציעה ניהול של פלטפורמות ארגוניות של תוכנה כשירות, שמקימיה ישראלים ומשרדיה בניו יורק - ל-15 מיליון דולר

מימין לשמאל: טל ברניצקי, אורי נתיב ואורי הרמתי, מייסדי טורי. צילום: טורי

טורי (Torii), המציעה ניהול של פלטפורמות ארגוניות של תוכנה כשירות (SaaS), הודיעה היום על גיוס 10 מיליון דולר בסבב A שנועד לקדם את האוטומציה של ניהול התוכנה בארגונים.

את הסבב הובילה קרן ההון סיכון Wing Venture Capital בלוויית המשקיעים הקיימים של החברה Entrée Capital, Global Founders Capital, Scopus Ventures ו-Uncork Capital. ג'ייק פלומנברג, שותף ב-Wing VC, יצטרף לדירקטוריון של טורי.

אוטומציה חכמה לניהול יישומי SaaS

האימוץ המתמשך של תוכנות ענן האיץ את יכולתם של ארגונים לעבוד מכל מקום, לשפר את הפריון ולספק לעובדים חוויית עבודה משופרת. במקביל לגידול במספר כלי ה-SaaS הזמינים בארגון, עלתה גם רמת התחכום, המחוברות והאינטגרציה. כל אלה הובילו ליצירת אוסף טכנולוגיות שכבר אינו ניתן לניהול ללא הקצאה משמעותית של משאבי מחשוב ייעודיים.

"הגענו לנקודה שבה בני אדם אינם יכולים עוד לנהל ביעילות את תוכנות הענן", אמר אורי הרמתי, מייסד שותף ומנכ"ל טורי. "ארגונים זקוקים לדרך חדשה לניהול השימוש ב-SaaS, ההוצאות עליה ואבטחתה באופן שיאפשר להמשיך להרחיב אותה ולשמור על עובדים מרוצים, אך מבלי לפגוע בגמישות ובצמיחה. חברות פורסות כיום בממוצע 20 ואף יותר יישומי SaaS חדשים מדי חודש. ניהול אפקטיבי של כל אלה ניתן לביצוע רק עם אוטומציה חכמה".

האוטומציה נוכחת בכל היבטי הפלטפורמה של טורי, ומסייעת לחברות לקבל החלטות מדויקות ומבוססות בינה לגבי השימוש בתוכנה, ההוצאות הקשורות אליה והתאמה לתקני אבטחת מידע.

גילוי אוטומטי: Unified Software Graph של טורי עושה שימוש בלמידת מכונה כדי לנתח מיליוני אירועים ונקודות נתונים במערכות של ניהול זהויות, תכנון משאבים (ERP), פלטפורמות שיתוף פעולה, משאבי אנוש, מערכות לניהול הוצאות ותוספות של דפדפני אינטרנט.

מנוע המלצות: טורי מספקת תמונה אחת משולבת של כל היישומים שהתגלו בארגון, ובכך יוצרת שקיפות של השימוש וההוצאה הכלל-ארגוניים על SaaS. טורי מציעה אינטגרציה הדוקה עם יותר מ-100 יישומי SaaS, אשר 25% מהם ניתנים לניהול מלא.

זרמי עבודה אוטומטיים ללא קוד: ה-No-Code Orchestration Engine של טורי הוא מנוע קל לשימוש ללא קוד, המאפשר ליצור ולפרוס תהליכי אוטומציה עבור כל אחד מיישומי ה-SaaS בארגון.

ניהול של פלטפורמות ארגוניות של תוכנה כשירות (SaaS). טורי

ניהול של פלטפורמות ארגוניות של תוכנה כשירות (SaaS). טורי

"חסכנו יותר ממיליון דולר הודות לכלים של טורי"

"טורי חוללה מהפך בתהליכי קליטה ועזיבה של עובדינו. הודות לטורי, משימה שבעבר דרשה עד חצי שעה לעובד, אינה גוזלת זמן כלל היום. היכולת של טורי לפשט תהליכים עזרה לנו לשפר את אמצעי הבקרה הפנימיים ומילאה תפקיד חשוב בביקורת הציות המוצלחת לכללי 2SOC שנערכה אצלנו לאחרונה", אמר ז'ואו דובין, מנהל הטכנולוגיות ב-Rock Content. "היכולות של טורי מציגות בבירור את דפוסי השימוש שלנו ב-SaaS, והחוזים והעלויות הכרוכים בכך. חסכנו יותר ממיליון דולר הודות לכלים של טורי, שאפשרו לנו לבחון ולהצדיק את השימוש ביישומי SaaS."

עם גידול בהכנסות של 400% משנה לשנה ב-2020, טורי מנטרת ומטייבת כיום נכסי תוכנה ששוויים למעלה ממיליארד דולר וטרנסאקציות המשקפות יותר מ-4 מיליארד דולר, בכל סוגי החברות המרכיבות את בסיס לקוחותיה. החברה מפתחת כעת מאפייני בינה חדשים, לרבות המלצות אוטומטיות על תוכנה, מוכנות לציות והקצאת עלויות.

ג'ייק פלומנברג, שותף ב-Wing: "תוכנות ענן הפכו בעשור האחרון מתופעה חריגה לנורמה ארגונית. החיבורים ויכולות איסוף הנתונים של טורי מאפשרים לארגונים לייעל באמצעות אוטומציה מבוססת בינה היבטי ניהול שלא היו ניתנים לניהול באתר פיזי".

טורי תשתמש במימון שגייסה להרחבת צוותי ההנדסה ומדעי הנתונים שלה בישראל, ואת הצוותים המסחריים בארה"ב.

ניסיון עשיר של המייסדים הישראלים

הרמתי, מנכ"ל החברה הוא יזם סדרתי שמאחוריו יותר מעשור של ידע וניסיון עסקיים במגוון תפקידים. הוא הקים את Life on Air, של Houseparty – המשמשת מיליוני משתמשים ברחבי העולם, ובה כיהן כמנהל המוצרים וכמנהל פעולות החברה. לפני כן הקים את Skedook, ושימש כיועץ בכיר בדלויט.

אורי נתיב, סמנכ"ל המוצר, הוא בעל ניסיון של יותר מ-19 שנה בהנדסת תוכנה וניהול מוצר, הן כמהנדס והן כמנהל בשטח. הוא הקים את Klarna Engineering Center בתל אביב ושימש בו כסמנכ"ל הנדסה ומנהל אתר. לנתיב ניסיון רחב בתכנון מוצרי B2B ארגוניים עוד מימיו ב-VMWare, EMC, nLayers ו-Sanctum.

טל ברזניצקי, סמנכ"ל הטכנולוגיה, הוא מפתח וארכיטקט תוכנה מנוסה, שמילא תפקידים טכניים וניהוליים במשך יותר מ-13 שנים. לפני שהצטרף לטורי, כיהן כסמנכ"ל מו"פ ב-Bizzabo, שם הוביל את צוות ההנדסה ממוצרי המובייל הראשונים עד למעבר לפלטפורמת SaaS מעוטרת פרסים. ברזנצקי טיפח את אהבתו לפיתוח מוצרים מאובטחים בזמן שעבד על מוצרי הדגל של חברת צ'ק פוינט.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים